Загрузка...

Блог о рыбалке » Твічінг . Способи проводки , снасті, приманки .


--- ~ Твічінг . Способи проводки , снасті, приманки .

Твичинг.


 Способы проводки, снасти, приманки.
Під терміном « твітчінг »- Розуміють анімацію приманки ривками вудилища спінінга для додання їй оригінальної гри. Коли з'явилася така техніка лову як твічінг сказати складно, але те, що сталося це до появи на світ такої приманки як воблер - ясніше ясного.

По правді сказати, опис ривковой лову зустрічається в літературі про рибалку (особливо вітчизняної) нечасто. Может быть потому, что зародилась эта техника в странах Запада? У цій статті спробуємо розібратися з нюансами техніки твітчінговой лову   на воблер.

Ривковая проводка - сама по собі досить ефективна техніка. В її завдання входить змушення активного або не дуже хижака до атаки приманки. Що ж відбувається у воді з приманкою під час ривків? При такій проводці воблер нишпорить то вправо, то вліво, розгортаючись під кутом 90 °. Ці маніпуляції провокують хижака на атаку, викликаючи в нього асоціації з пораненою або тікати рибкою.

Техніка

Головна дія риболова при твічінге - вчинення ривків вудилищем . Ривок краще, та і набагато зручніше виконувати кистю руки, ніж всією рукою. Виконавши ривок вудилище повертається в положення. Це рух дає воблеру зробити у воді правильний рух.
Твичинг.


 Способы проводки, снасти, приманки.

В момент повернення вудилища в початкове положення, Вам потрібно буде вибрати слабке шнура котушкою. Підмотка саме в цей час важлива тим, що створюється мінімальне навантаження на механізм, тим самим запобігаючи його достроковий знос: інші воблери достатньо упористее і цим можуть завдати серйозної шкоди котушці. До того ж синхронна підмотка запобігає спонтанний сход петель з шпулі. З приходом досвіду ці дії Ви будете виконувати «на автоматі».

Після ривка цикли повторюються. Надалі Ви зможете придумувати свої комбінації ривків і пауз, залежно від того, на якого націлилися хижака.

Існує три основних види ривковой проводки , Твічінга:

монотонна   - Ривки чергуються з паузами;
ритмічна   - Ривки і паузи представляють систему з повторюваними циклами;
хаотична   - Під час проводки гра варіюється по бажанню рибалки.

Від тривалості пауз нерідко залежить, який тип хижака буде ловитися. Приміром, окунь віддає перевагу різкі і чіткі ривки з найменшими паузами. Його дратує рискання рибки перед носом і провокує до нападу. Щука ж «любить» ривки з паузами подовше - до 5 сек. Покльовки хижачки при твічінге, в основному відбуваються в момент паузи

Приманки

В настоящее время рынок с избытком наполнен всевозможными воблерами. Можу запевнити, що в ніші недорогих приманок присутні гідні моделі. Сам я віддаю перевагу ловити на приманки типу minnow, рідше shad. Як і будь-які інші, вони мають в різних умовах свої недоліки і переваги. Зокрема, воблери конфігурації minnow випускаються і з власною грою, і без неї (мається на увазі «примусова» анімація). До того ж воблери розрізняються і по плавучості, відповідно дещо відрізняється і техніка лову цими приманками.

FLOATING .
Твичинг.


 Способы проводки, снасти, приманки.


Плаваючі воблери - більш ефективні в місцях зарослих травою, на мілководдях і на протязі з піщаним або кам'янистим дном. При твічінговой проводці варто тільки його зупинити - він спливає і проходить над підводною перешкодою. Не менш ефективна лов такими приманками на «плюх» - після приводнення воблера потрібно зробити паузу, а потім - пару ривків.

SUSPENDING .
Твичинг.


 Способы проводки, снасти, приманки.


Вважається, що воблери цього типу більш універсальні. Горизонт їх глибини заданий виробником. Занурившись, він зависає у воді. Грою можна загнати його глибше, або провести практично по поверхні. Цей тип водлеров більше підходить для водойм зі слабкою течією і в стоячій воді. При паузі він, завмерши, ніби справжня рибка, зупиняється в розгорнутому положенні.

SINKING .
Твичинг.


 Способы проводки, снасти, приманки.
Тонучі воблери - завдяки своїй вазі відмінно підходять для швидкої течії, з відповідною для них глибиною. Так само ефективні і на закритих водоймах з хорошими ямами. Деякі тонучі моделі дуже не схожі один на одного - одні з грою при зануренні, інші ні, тобто просто тонуть. Перші особливо гарні в холодну пору року: восени і взимку хижаки, чому то проявляють інтерес до вертикальної складової проводки приманки.

Снасті

Щоб змусити правильно рухатися приманку під час твічінга, потрібна правильна снасть. Вудилище підбирається з швидким або середньо - швидким ладом - в залежності від виду приманки і способу анімації. Не менш важлива довжина спінінга, краще, якщо вона буде до 2,1 метра, з короткою ручкою. Для зручності роботи котушка потрібно з якісної укладанням шнура (сходи і розплутування петель - справа невдячна). Шнур вибирають за умовами лову, з урахуванням використовуваних приманок.

Ще один важливий момент - застосування жорсткого повідка (воблер під час ривків нишпорить, отчого м'який повідець частенько захльостується за трійники). Можна зробити повідець з сталістой дроту без застосування застібок, зі скручуванням на кінці.

У твітчінге немає обмежень - все залежить від Вас і Вашої фантазії. Більше експериментуйте, і неодмінно досягнете високих результатів! Для наочності можна подивитися навчальний відео - ловля твічінгам для початківців:

Частина 1.

Частина 2.Частина 3.

Советуем также посмотреть :

 • Твічінг на глибині
 • На який воблер ловити щуку .
 • Ловимо щуку на воблер
 • Дропшот - нова спінінгова оснащення .
 • лов спінінгом
 • на сплеск
 • 10 питань по воблерам мінно
 • Понять поппер
 • Осінь Волкеру не перешкода
 • ОСОБЛИВОСТІ лову судака
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2441]   Автор, Admin 17-05-2013, 17:28 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке