Загрузка...

Блог о рыбалке » Оснащення маховою вудки .


--- ~ Оснащення маховою вудки .

Оснастка маховой удочки.
Під назвою «махова оснащення» ховається сама «народна» вудка - Поплавочна. А звичайний склопластиковий китайський «телескоп» і є махове вудилище. Однак це зовсім не означає, що всі махи (спортсмени так коротко іменують ці вудлища) володіють великою вагою і «дубіністим» характером.

Сучасні махові вудлища випускаються різної довжини (2 - 11 м) і серед них є і бюджетні склопластикові снасті вартістю пару сотень рублів, і виготовлені з високомодульного графіту за кілька сотень баксів.

Якщо порівнювати з іншими способами поплавковою лову, у маховою оснащення всього дві переваги. Перше - це найшвидша снасть. К примеру, штекер, «болонка» или матч уступают ей по продолжительности серии «заброс - подсечка - вываживание - заброс». Второе — 9-11-метровой маховой удочкой оснастку можно забросить дальше, чем 13 метровым штекером, а это в сочетании со скоростью дает на соревнованиях определенные преимущества.

До недоліків маха можна віднести більш низьку точність закидання і меншу можливість контролю приманки, ну і необхідність використання більш важких оснащень для довгих (більше 8 м) вудилищ. Але не дивлячись на це, завдяки доступності й універсальності, мах в аматорській лові свої позиції здавати не збирається. Він по раніше поза конкуренцією в швидкісний лові уклейки та інших дрібниць (використовують легкі карбонові вудилища 2-5 м довжини, з цільним наконечником - «китовим вусом»).

Для комфортного використання маху не потрібно інше обладнання, як, наприклад, штекера. Махова оснащення, так само як і штекерна не передбачає використання котушки. У маховою вудці заброс забезпечується інерцією оснастки і пружністю самого вудилища, а в штекерной лові - це прямий завод (подача) оснастки в смугу лову. Гнучкість вудилища маховою вудки ще й амортизує ривки риби, в штекерной ця задача покладена на гумовий амортизатор, до якого і кріпиться волосінь.  

Оснастка маховой удочки.
На відміну від вищеперелічених, у двох наступних поплавочних оснащень використання котушок передбачено. Це матчева оснастка (match - сірник) і болонська.

У класичну матчеву оснастку включені: ковзаючий поплавець вегглер, матчеве вудилище 3 - 4,5 м завдовжки і безінерційна котушка з потопаючої волосінню. Як правило, вудилище оснащується великою кількістю кілець, буває телескопічним і, звичайно з штекерним з'єднанням (за принципом спінінгових вудилищ). Матчеву оснастку застосовують тільки на водоймах зі стоячою водою, де й розкриваються її кращі характеристики - дальній, точний закид і стійкість оснащення в точці лову.

Ковзаючий поплавець забезпечує при занедбаності вільний провис жилки, приблизно рівний довжині повідця, незалежно від глибини лову. Для регулювання глибини лову застосовується спеціальний стопорний вузол для ковзного поплавця . Після закидання поплавець легко ковзає до стопорного вузла, закріпленого таким чином на основній волосіні, щоб загальна довжина вільного кінця з повідцем приблизно відповідала глибині. Завдяки значній масі (від 10 г) поплавця оснащення закидається досить далеко - до 50 м. і навіть з такої відстані його добре видно. Потопаюча волосінь, нечутлива до поверхневого течією і вітром, та ще служить своєрідним якорем, який утримує оснастку в точці лову.

Можливість лову більш великої риби без спец. переоснащення - ще одна з переваг оснащень з котушками, на відміну від маховою оснащення, виважування якої навіть кілограмового коропа - найчастіше велика проблема.

Головний недолік матчевій оснащення - неможливість її використання для лову у водоймах з течією, тому ковзаючий поплавець на задану глибину опуститися не встигає. А внаслідок того, що волосінь зноситься течією - неможливо «знайти дно», фіксуються помилкові поклевки і т. п.

Советуем также посмотреть :

 • Типи поплавочних вудок
 • поплавочная ловля
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • фідерні вудилища
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2310]   Автор, Admin 21-04-2013, 18:40 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Исследование автомобильных стоянок
  Исследования автомобильных стоянок проводятся, чтобы определить остроту проблемы стоянок. Масштабы и ...

  » Бесплатно играть в игровые автоматы Вулкан
  Игроки  клуба  Вулкан имеют возможность играться в игровые автоматы Вулкан бесплатно и в о ...

  » Как же избавиться от отечности лица
  Почти всем знакома картина, если Вы просыпаетесь днем, и, смотря в зеркало замечаете отечность в лиц ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке