Загрузка...

Блог о рыбалке » Оснащення маховою вудки .


--- ~ Оснащення маховою вудки .

Оснастка маховой удочки.
Під назвою «махова оснащення» ховається сама «народна» вудка - Поплавочна. А звичайний склопластиковий китайський «телескоп» і є махове вудилище. Однак це зовсім не означає, що всі махи (спортсмени так коротко іменують ці вудлища) володіють великою вагою і «дубіністим» характером.

Сучасні махові вудлища випускаються різної довжини (2 - 11 м) і серед них є і бюджетні склопластикові снасті вартістю пару сотень рублів, і виготовлені з високомодульного графіту за кілька сотень баксів.

Якщо порівнювати з іншими способами поплавковою лову, у маховою оснащення всього дві переваги. Перше - це найшвидша снасть. К примеру, штекер, «болонка» или матч уступают ей по продолжительности серии «заброс - подсечка - вываживание - заброс». Второе — 9-11-метровой маховой удочкой оснастку можно забросить дальше, чем 13 метровым штекером, а это в сочетании со скоростью дает на соревнованиях определенные преимущества.

До недоліків маха можна віднести більш низьку точність закидання і меншу можливість контролю приманки, ну і необхідність використання більш важких оснащень для довгих (більше 8 м) вудилищ. Але не дивлячись на це, завдяки доступності й універсальності, мах в аматорській лові свої позиції здавати не збирається. Він по раніше поза конкуренцією в швидкісний лові уклейки та інших дрібниць (використовують легкі карбонові вудилища 2-5 м довжини, з цільним наконечником - «китовим вусом»).

Для комфортного використання маху не потрібно інше обладнання, як, наприклад, штекера. Махова оснащення, так само як і штекерна не передбачає використання котушки. У маховою вудці заброс забезпечується інерцією оснастки і пружністю самого вудилища, а в штекерной лові - це прямий завод (подача) оснастки в смугу лову. Гнучкість вудилища маховою вудки ще й амортизує ривки риби, в штекерной ця задача покладена на гумовий амортизатор, до якого і кріпиться волосінь.  

Оснастка маховой удочки.
На відміну від вищеперелічених, у двох наступних поплавочних оснащень використання котушок передбачено. Це матчева оснастка (match - сірник) і болонська.

У класичну матчеву оснастку включені: ковзаючий поплавець вегглер, матчеве вудилище 3 - 4,5 м завдовжки і безінерційна котушка з потопаючої волосінню. Як правило, вудилище оснащується великою кількістю кілець, буває телескопічним і, звичайно з штекерним з'єднанням (за принципом спінінгових вудилищ). Матчеву оснастку застосовують тільки на водоймах зі стоячою водою, де й розкриваються її кращі характеристики - дальній, точний закид і стійкість оснащення в точці лову.

Ковзаючий поплавець забезпечує при занедбаності вільний провис жилки, приблизно рівний довжині повідця, незалежно від глибини лову. Для регулювання глибини лову застосовується спеціальний стопорний вузол для ковзного поплавця . Після закидання поплавець легко ковзає до стопорного вузла, закріпленого таким чином на основній волосіні, щоб загальна довжина вільного кінця з повідцем приблизно відповідала глибині. Завдяки значній масі (від 10 г) поплавця оснащення закидається досить далеко - до 50 м. і навіть з такої відстані його добре видно. Потопаюча волосінь, нечутлива до поверхневого течією і вітром, та ще служить своєрідним якорем, який утримує оснастку в точці лову.

Можливість лову більш великої риби без спец. переоснащення - ще одна з переваг оснащень з котушками, на відміну від маховою оснащення, виважування якої навіть кілограмового коропа - найчастіше велика проблема.

Головний недолік матчевій оснащення - неможливість її використання для лову у водоймах з течією, тому ковзаючий поплавець на задану глибину опуститися не встигає. А внаслідок того, що волосінь зноситься течією - неможливо «знайти дно», фіксуються помилкові поклевки і т. п.

Советуем также посмотреть :

 • Типи поплавочних вудок
 • поплавочная ловля
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • фідерні вудилища
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1733]   Автор, Admin 21-04-2013, 18:40 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке