Загрузка...

Блог о рыбалке » Дропшот - нова спінінгова оснащення .


--- ~ Дропшот - нова спінінгова оснащення .

Дропшот - новая спиннинговая оснастка.
Справедливості заради треба сказати, що винахід самого методу лову не зовсім американське. Якщо точніше, то на початку 80-х минулого цим методом лову почали ловити і в США, і в Японії. Де раніше - історія замовчує.  

Дропшот - новая спиннинговая оснастка. Отже, що за звір такий - Дропшот ? Основна його відмінність у тому, що в Дропшот грузило розташоване внизу, тобто в кінці волосіні, ну а приманка на гачку вище. При цьому гачок закріплюється без повідка вузлом прямо на основній волосіні. Правда в Росії конструкція Дропшот суттєво різниться з американським аналогом. Обычно вверху расположен 10-15 сантиметровый стальной поводок, внизу поводка закрепляется крючок и еще один поводок, к которому крепится отрезок лески - 15-50 см длины, с грузилом на конце.

При лові з оснащенням Дропшот цілком застосовні пасивні м'які приманки. Володіючи невеликою вправністю, при правильній анімації приманка починає активно працювати і тим самим привертає хижака. Аналогічної гри, з коливаннями приманки і варіаціями в рухах, практично неможливо досягти з іншими оснащеннями. Ще один важливий момент полягає в зависанні приманки над дном. Часто саме ці затяжні зависання приманки у водній товщі і провокують покльовки окуня. Стало бути, вміла анімація і привабливі зависання допомагають роздражнити пасивного хижака. А спеціальними грузилами можна без зусиль відрегулювати рівень подачі наживки над дном.

Дропшот до того ж дозволяє грати приманкою в одній точці. Після того, як вона потоне, можна здійснювати вудилищем найдрібніші посмикування. Оснащення з грузилом при цьому не рушає з місця, в той час як сама приманка грає - інакше кажучи, виходить точкове спокушання примхливої Під час млявого клювання окуня переважніше зменшити кількість проводок і активізувати гру. Окунь на відміну від судака, віддає перевагу більш плавною грі, хоча і не завжди. Краще поекспериментувати - пробувати різний темп проводок, щоб визначити переваги хижака: для початку приманку вести в активній манері, після справити більш плавну і розмірене гру. Не в останню чергу вибір проводки залежить від температури води: чим вона тепліше, тим активніше повинна бути проводка, чим холодніше - тим пасивніше. Однак, виходячи з власної практики, я зробив висновок, що це не закономірність, тому покладатися на цей чинник варто з обережністю.

Помилкою багатьох рибалок є однотипна гра при використанні різно розмірних приманок. Необхідно проводити ривки співмірні приманки, адже дуже агресивні і з великою амплітудою ривки для риб'ячої дрібниці нехарактерні. Слід підбирати для кожної приманки більш-менш прийнятну гру, попрацювавши нею для цього біля самих ніг. Оскільки окунь не схильний в будь-який час покинути укриття і погнатися за приманкою стрімголов, було б не погано урізноманітнити гру. Для цього можна використовувати невеликий відрізок гумки, для оснащення звичайної донки. Її потрібно розмістити між основним повідцем і грузилом. З'єднати її з повідцем краще вузлом «клінч», а прикріпити до грузила можна й будь-яким іншим вузлом.

Маса грузила, а також товщина і довжина гумки підбирається таким чином, щоб під час потяжки або ривка вся оснастка і грузило зсувалися, а при незначних ривках оснащення залишалася без зміщення. Таким способом можна обловлювати широкий горизонт не регулюючи рівень подачі приманки. Користуючись класичним варіантом Дропшот, щоб забезпечити гру на одному місці нікуди не дінешся від застосування потопаючих приманок і пауз, щоб для чергового ривка приманки утворилася слабина. В іншому випадку оснащення зміститься навіть при незначних ривках. Використання ж гумового амортизатора забезпечує гру практично будь пасивної приманки.

Советуем также посмотреть :

 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Далеко і глибоко
 • Донна ловля судака на джиг
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Знайти і роздратувати
 • Застежки "глухие" и не очень
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Оснастка типа «In-line
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Приманки з пензликами
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1424]   Автор, Admin 28-04-2013, 00:52 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить рыбу в садках
  Основное заблуждение начинающих рыболовов состоит в том, что они пробуют в кроткий по габаритам садо ...

  » Про рибу , підгодовуванню і творчому пошуку ... частина 1
  Самостійне виготовлення підгодовувань - це дуже добре , особливо з метою економії коштів. Крім цьог ...

  » Покупаем снаряжение за границей
  В  очередной раз  бывает смотришь разные каталоги наших магазинов, однако не находишь тех& ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Как найти хорошего автомеханика
  Значительное завышение цены починки считается обыкновенной практикой дилерских авторизованных сервис ...

  » Нужна ли фотосессия ребенку
  Я постараюсь запечатлить любой момент жизни моей дочери. В данный момент ей уже 4 года, а ещё не так ...

  » Помогают ли москитные сетки
  Современные москитные сетки (МС) делаются из стекловолокна и предусмотрены для обороны от насекомых. ...

  » Как выбрать детское белье
  Все понимают, собственно что выбору нижнего белья всякий раз надо уделять большое забота, а тем боле ...

  » Почему покупают форд, форд автосервис
  Компания Ford Motor за собственный более чем столетний срок с момента образования отнюдь не останавл ...  Статистика

  Яндекс.Метрика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке