Загрузка...

Блог о рыбалке » Тактика лову ляща на каналах


--- ~ Тактика лову ляща на каналах

Тактика ловли леща на каналах
Для лову ляща на каналах непогано мати різноманітні принади: опариша, баночну кукурудзу, Кастер. Для підгодовування цілком підійдуть черв'яки, різані наприклад за допомогою Pole Сuр. Але ідеальна прикормка, на моє переконання - це суміш з World Champion (велика частка бісквітної муки з високу клейкість, надає підгодовуванню потрібну в'язкість) і Brown Crumb (з її високою поживною цінністю). Не менш важливий і момент приготування прикормки.

Так як я віддаю перевагу пасивної суміші (ніякі частки не повинні підніматися на поверхню), то навмисно перезволожуються прикормку, щоб всі частинки добре зв'язалися між собою. Ще краще робити це ввечері напередодні риболовлі. За бажанням можна внести в прикормку атрактанти мають солодкуватий присмак. Після зволоження потрібно протерти прикормку через сито.

Лов починається з рясною прикормки. Краще підгодувати відразу дві точки: в 12,5 і 13 метрах від берега. Спочатку закидаю близько 5 л прикормки, що складається з Кастер, мертвих опаришів і банкової кукурудзи в співвідношенні 3:3:1. В іншу точку на відстані 13 метрів вношу 6 куль підгодовування зі значною часткою опаришів. Штекер при цьому опускаю на підставку, як уже з оснащенням. Тоді прикормка потрапляє саме в те місце, в якому я буду ловити.

При невеликому вітрі, використовую тільки 2 оснастки. Перевагу віддаю поплавцю 106 овальної форми від Rive, в 1,5 г вантажопідйомністю. Для використання на каналах такий поплавець ідеальний, тому що на відстані лову штекером глибина нерідко буває більше 5-и м. монтуються поплавок на основній волосіні 0,14 мм з монофіла. Повідець роблю з флуорокарбона 0.12 мм діаметром, до кінця якого прив'язую гачок Carp-Match № 18. На другий оснащенні монтую поплавок 105 Rive вантажопідйомністю 2 гр., З більш товстою антеною, що ідеально підходить для подачі приманки з відстанню близько 30-и см від дна. Гачок в цій оснастці - № 16. Обидва поплавця мають бездоганну форму, і при невеликому плині чудово утримують приманку на місці.

Амортизатори. Для більш легкої оснастки можна скористатися подвійним амортизатором № 5. Хоча він і дуже м'який, володіє великим запасом міцності при розтягуванні. Більш важкі оснащення оснащують порожнистої гумою, швидко стомлюючої велику рибу. Обидва амортизатора пропускають через 2-е верхні секції штекера. 4-я секція вудилища повинна бути оснащена ковпачком Bung-Kappe, для перешкоди проникненню води всередину бланка та створенню перешкод при підсіканні. Обидва поплавця огружаются «оливками» і 3-я дробинками-сигналізаторами № 8. При посиленні вітру, доведеться монтувати більш важку оснастку.

Посилення підйому. Поклевка, хапає приманку з дна риби, помітна по підводьте з води поплавцю. Тому я зрушую над повідцем всі 3 дробинки-сигналізатори разом, щоб більш чітко бачити підйом поплавця.

Терпіння і ще раз терпіння. Іноді проходить досить великий проміжок часу, перш ніж на підгодоване місце прибудуть лящі. По каналу вони плавають зграями до тих пір, поки не знайдуть їжу. Тому годину без клювання чимось незвичайним не є. Щоб не перегодувати нечисленну рибу, я опускаю в воду за допомогою Pole Cup куля прикормки з тенісний м'яч з малою кількістю живого корму. Іноді закидаю додатково ще кілька Кастер. Подібний докорм проводжу через кожні 10-15 хв. Така тактика мені дуже часто допомагала: часом вдавалося ловити лящів до 2-х кг.

Советуем также посмотреть :

 • Годівниця для лову ляща
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Чим холодніше , тим далі
 • Літні підгодовування для ляща
 • Як ловити ляща ?
 • Ловимо ляща влітку
 • Прикормка для лову фідера
 • Використання прикормки.
 • З болонез на весняній річці
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1625]   Автор, Admin 11-04-2013, 21:37 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке