Загрузка...

Блог о рыбалке » Твічінг на глибині


--- ~ Твічінг на глибині

Твичинг на глубине
Утвердилася думка, що на глибині, особливо якщо необхідний результат за всяку ціну, найефективніший облов - джигом. Але не всім відомо, що на глибинах до 5м неабияку конкуренцію «силікону» складають різні воблери: глибоководні мінно, раттлин і всілякі шеди і кренки в діповом виконанні.

Не стоит только забывать, что каждому подклассу воблеров требуется разный метод подачи. Наприклад, вони тонуть мінно і раттлин, як правило, найкраще підходять для звичайної ступінчастої проводки, з елементами подтвічіванія, і особливо ефективні моделі, що володіють грою на фазі падіння. До таких моделей належать, потопаючі мінно, погойдують боками і дрібно тремтячі при падінні, або раттлин, які лягають набік на ослабленому шнурі і планують по широкій спіралі вниз.

Візьмемо мінно - моделі із заглибленням до 3-х м зазвичай мають власну більш-менш активну гру. І для лову ними цілком підходить проста «равномерка». Але через повального захоплення в останні роки нашого брата-спінінгіста ривковимі проводками, різноманітну хижу рибу з успіхом ловлять твічінгом   на глибоководні мінно. І це, безсумнівно, стало класикою глибоководного твічінга. Тим не менше, у міру накопичення досвіду і при зрозумілому бажанні розширити свій рибальський арсенал, багатьма з нас стали робитися спроби використання приманок, спочатку начебто не созданниз для твічінга. Спочатку були проби лову твічінгом на т.зв. idiot baits - різноманітні кренки і шеди і їх перехідні форми, що володіють власну активну гру без вимоги якихось додаткових зусиль для свого пожвавлення (тобто закидати і тягни, інше приманка доробить сама). Треба зізнатися, спочатку справа не заладилося: було не дуже зрозуміло, як Твіч приманки з власної активною грою, змушуючи їх розвертатися на місці ... і при цьому не давати включатися самій грі. Була протестована купа моделей, шляхом експерименту підбиралися різкість і сила Твіч, необхідних для технічно правильної проводки. І з часом з'ясувалося, що одні моделі зовсім не годяться для ривковой проводки (серед них кренки з дуже великою за площею і довгою лопаттю), інші немов створені для цієї мети. Так само виявилися й певні закономірності. Наприклад при твічінге шедов і діпкренков діє загальне для будь-яких глибоководників (в т.ч. і мінно) правило - чим уже й менше по площі лопать воблера, тим більш різкий і сильний кистьовий ривок Ви можете виконати. Є й зворотний бік - чим більше за площею і ширше лопать приманки, тим Твіч повинні бути ніжніше, в іншому випадку неминуче небажане «включення» власної гри.

Класичні кренки при позірному зовнішньому одноманітності мають зовсім різні характеристики. Одни — «агрессивные», больше подходящие для «равномерки» (хотя ниже будут приведены приятные исключения), другие — менее активные, идеально подходят для рывковой проводки. У перших тіло приманки сильно розгойдується широкої лопаттю, що виробляє потужні коливання, воно сильно штовхає перед собою воду, і має гучну шумову камеру. У других вільно ковзає через воду вузький корпус і така ж лопать, що дає гру, що супроводжується слабкими коливаннями, шумова камера дуже маленька або зовсім відсутній.

У нашому випадку головне - геометрія і площа лопаті приманки, від яких залежить зусилля, необхідне для розвороту воблера. У загальних рисах - чим більше площа лопаті, тим більш делікатним повинен бути виконуваний кистьовий ривок, але для кожного конкретного випадку потрібен індивідуальний підхід (через залежність від виду вудлища, його довжини, будуючи і потужності). Наприклад, для продергіванія однієї і тієї ж приманки довгим м'яким вудлищем, потрібно зробити сильний ривок, а жорстким і коротким - лише трохи ворухнути воблер коротким рухом.

Якщо на ривковой проводці багато воблери-мінно відходять в сторони по-різному (одні - дуже широко, інші - нишпорять у вузькому коридорі), то шеди і кренки в такій ситуації поводяться практично однаково, з тією лише різницею, що шеди в основному нишпорять вправо і вліво досить одноманітно, а кренки, особливо з хвостом загнутим вниз - з часткою хаотичності. І всі вони, при правильно виконаній проводці «натурально» нишпорять по сторонах, з розворотом на 90 °. Причому, все це відбувається майже на одному місці, і їх швидкість просування в порівнянні з мінно, непомірно мала. Ось ця «тихохідних» і робить їх приманкою № I, часто виступає «останнім аргументом» в лові пасивної риби, яка не бажає наздоганяти «спритні» приманки.

Основна частина кренки і шедов випускається плаваючими (моделей з нейтральною плавучістю вкрай мало). Природно, що воблери з різною плавучістю мають різні галузі застосування та техніку проводки. Глибоководні шеди, нарівні з діпкренкамі навіть при рівномірній проводці створюють дуже сильні коливання, які при ривках багаторазово посилюються і привертають хижака зі значної відстані. Всім відомо, що переміщаючись у воді риби залишають після себе вихровий слід. Перш за все, на нього і орієнтується хижак при пошуку видобутку (зір «включається» лише на близькій відстані). Стало бути, самим помітним для хижака буде воблер, який залишає особливо потужний вихровий слід.

Советуем также посмотреть :

 • 10 питань по воблерам мінно
 • Ловимо щуку на воблер
 • Твічінг . Способи проводки , снасті, приманки .
 • На який воблер ловити щуку .
 • Вудилища , які ловлять - 2
 • T- rex lures : нове блюдо для щучьего меню
 • Як подати "залізо"
 • зимовий твічінг
 • на сплеск
 • Теорія воблера стосовно щуці
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+997]   Автор, Admin 16-05-2013, 01:34 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Немного истории Ченобиля
  Короткое историческое изображение города Чернобыль выполненное простым журналистом, работавшим в зон ...

  » Как же видят рыбы
  Пробовали ли вы когда-то же делать таковой же обычный эксперимент: обычное увеличительное стекло же ...

  » Как вам найти хорошего юриста?
  Большая часть из нас в какой-то момент времени сталкивается с потребностью помощи адвоката. Это нему ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Конструкция палатки для зимней рыбалки
  Представляем вашему вниманию большой выбор недорогих ультракомпактных палаток, подходящих ко всем ви ...

  » Покупаем и курим кальян правильно
  Курение кальяна - это есть традиция с долгой  многовековой своей  историей, которая давно& ...

  » Экономная поездка в Прагу
  Замечательное место для экономных путешественников – Прага, а причина в том, что весь город яв ...

  » Зачем нужен холтер ЭКГ?
  Что представляет собой суточное ЭКГ? Это аппарат, регистрирующий  электрокардиограмму без переб ...

  » Многоликая культурная жизнь Рима
  Palazzo delle Esposizioni, или Дворец выставок, является единственным официальным художественным цен ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке