Загрузка...

Блог о рыбалке » Осіння риболовля на напівдонкою


--- ~ Осіння риболовля на напівдонкою

Осенняя рыбалка на полудонку
У даній статті мова піде про цікаву гібридної снасті - напівдонкою. Це симбіоз донної снасті і поплавцевою вудки. Що таке донка багато рибалок відмінно знають і з успіхом застосовують у своїй практиці. Звичайна поплавочная вудка давно стала класикою рибного лову й більшість рибалок починають свою "кар'єру" саме з цієї снасті. Так от напівдонкою покликана об'єднати всі кращі характеристики цих двох снастей.

І так по порядку. Використовувати даний спосіб лову я став можна сказати випадково. Вибрався я на своє улюблене місце на не великий Кубанської річечці. Не дивлячись на гарну погоду і достатній запас вільного часу клювання було млявий - настрій під стати. Всі випробувані і давно вивірені методи оживлення риб'ячого інтересу до моєї персони не давали ні якого позитивного ефекту. І так я намагався і сяк. Не хотів риб'ячий народ розлучатися зі своєю стихією. Мабуть цар Нептун сьогодні вихідний оформив. І вирішив я трохи видозмінити свою снасть. Благо втрачати то практично було не чого.

Вудилище використовую легке, телескопічне, довжиною 5 метрів. Котушка сама простацька, інерційного типу. Адже основним завданням для неї нести достатній запас лески . Так сказати про всяк випадок. Волосінь використовую 0.3 мм. Грузило взяв ковзне. Не багато важче ніж при поплавцевою лове - для того щоб плином не зносило. А ковзний для того що б при клюванні риба не відчувала опору і встигала як слід проковтнути приманку. Поплавок вирішив застосувати середніх розмірів, дрібний слабенько видно особливо в ранніх осінніх сутінках а важкий слабо реагує на обережну покльовку. Підсунув поплавок майже до самого кінчика вудилища. Тим самим він став виконувати роль кивка. Волосінь приблизно на довжину рівну подвійній довжині вудлища. Останнє можна потихеньку "труїти" при необхідності. Течія річки своє візьме. Що стосується гачка - то він не великий. 3 або 4 номер. Крупніше немає сенсу застосовувати в наших умовах. Не той масштаб видобутку! Плотва і підлящик, окунець і густерка рідко встигають виростати більше 300-500 грамів. Аж надто багато бажаючих вкоротити і без того не довгий риб'ячий століття.

Дослідним шляхом визначив що насадку краще використовувати тваринного походження, так як при використанні рослинної - частенько трапляються холості покльовки і такий образливий схід риби.

Принцип лову простий. Наживляємо хробака і закидаємо подалі. Як тільки волосінь розпрямиться, уважно спостерігаємо за поведінкою поплавця, що як ми пам'ятаємо, присунений до самого кінчика вудилища! У цьому весь сенс напівдонкою. Як тільки здадуться перші ознаки клювання - підсікайте! І ось грубенька плотва   - Подарунок нашій річки вашого столу! За пару годин такої забави цілком можливо наловити на добру вечерю. Особливо вдалий цей спосіб при лові на ділянках річки з швидкою течією. Грузило ретельно підібране по вазі не зносить, а ось повідець активно подрагивает у воді залучаючи вже не так активну восени рибу. Головне не скупитися і не виловлювати всі! Бажаю всім гарного настрою і вдалою осінньої рибалки!

Советуем также посмотреть :

 • поплавочная ловля
 • донна ловля
 • Ловля карпа зимою
 • товстолобик
 • головень навесні
 • Як спіймати язя ?
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Шість видів коропових оснащень для початківців
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1917]   Автор, Admin 22-05-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке