Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля щуки на джеркбейти


--- ~ Ловля щуки на джеркбейти

Ловля щук
 и на джеркбейты
Я рідко зустрічаю на водоймах рибалок, які ловлять хижих риб на джеркбейти. З одного боку, це можна пояснити високою вартістю таких приманок, з іншого - хибним розумінням того, що на Джерк тільки навесні можна успішно ловити, а в інший час року ними можна обловлювати лише мілководні ділянки водойм глибиною до 3 м. Але цим можливості застосування джербейтов далеко не вичерпуються. Мені теж довелося змінити подібну точку зору, після того як два роки тому у вересні відбувся риболовний тур з гідом на річці Мюрітц. В один з похмурих дощових днів, коли на водоймі було сильне хвилювання, ми обловлювати підводні пагорби і плато. Щуки трималися на круто обриваються бровках на глибині 5-8 м. На віброхвости середнього розміру ми зуміли піймати кілька хороших щук   довжиною до 90 см. Один з гостей ловив виключно на саморобні Джерк і категорично відмовлявся використовувати віброхвости, незважаючи на те що у нас вже були перші щуки в човні, а в нього не було жодної покльовки. Вимовивши: «Ви ще побачите ...», він ловив сконцентровано і наполегливо. Щоб опустити повільно потопаючу приманку на уловисту глибину, він оснастив черевні й хвостові трійники маленькими свинцевими смужками, які защеміло в заводних кільцях. Таким чином, зробивши з Джерк швидко тонучі приманки, він зловив в цей день найбільших щук, які нам попалися за час рибальського походу. Це мене сильно вразило. З тих пір успішно застосовую такий спосіб лову, перш за все влітку, коли щуки стають примхливими і розбірливими. Часом мені вдавалося за допомогою цих принад врятувати найбільш невдалий рибальський день. На жаль, для лову в більш глибоких водоймах придатні не всі моделі джеркбейтов. Тут можна використовувати тільки тонучі приманки. Плаваючим моделям потрібно занадто багато огрузки, щоб змусити їх швидко опускатися на глибину.

Але тоді їх гра стала б менш спокусливою. Навпаки, повільно тонуть Джерк довжиною 8-16 см більше підходять для огрузки маленькими смужками свинцю, в результаті чого вони швидше занурюються. Деякі виробники штучних приманок вже поставляють на ринок швидко тонучі моделі для глибин до 3 +5 м.
Я охоче використовую такі приманки, оскільки потрібно лише невелика додаткова огрузка, щоб проводити їх глибше. Дві з цих моделей завдяки колірному різноманітності і характером перебігу стали моїми фаворитами. Це двоскладові Джерк Freddy масою 65 г (швидко занурюється) від Illех і 60-грамова приманка Hitcher Sinking від Fox. Обом приманок потрібно приблизно 15 г додаткової огрузки, щоб їх можна було ефективно проводити на глибинах 4 і 6 м.

Інші джеркбейти від різних виробників, наприклад Pike Time або Savage Gear, які я також застосовую, вимагають дещо більшою огрузки, щоб опуститися в більш глибокі шари води. Для бездоганної роботи цих Джерк в залежності від розміру використовуваної приманки потрібно вже до 25 г свинцю. Для оснащення Джерк відповідним вантажем я використовую свинцеві покрівельні пластини товщиною 1-1,5 мм. Вирізаю з них смужки шириною 1-3 мм і довжиною до 3 см і вставляю в заводні кільця трійників, для чого один раз обертається їх навколо кільця, а кінці просто стискаю разом. Важливо, щоб свинцеві смужки на черевній стороні і на кінці хвоста були розташовані рівномірно, тоді не порушується характер занурення приманки під водою. Є Джерк, оснащені досить маленькими, але потужними заводними кільцями. У таких моделей через малого діаметра заводних кілець іноді неможливо розмістити свинцеві смужки так, щоб трійник міг вільно працювати, Цю проблему можна швидко усунути, замінивши заводні кільця Джерк на великі. Ловлять на ці приманки спінінгів вудилищами довжиною 2,7 м або відповідними джерковимі. Для лову щук і судаків на огруженія Джерк я вибираю жорстке і швидке вудилище спінінга з тестом до 80 г і безінерційну котушку серії 5000, на яку намотана плетена волосінь діаметром 0,19 мм. Проводка приманки проста. Джерк закидаю і на натягнутій волосіні опускаю на потрібну глибину. В ідеальному випадку приманка опускається на кілька метрів протягом однієї або двох секунд. Вважаючи секунди після падіння приманки на воду, можна ловити на потрібній глибині.

Утримуючи вудлище в горизонтальному положенні, приманку підмотують бічними потяжка по 2-2,5 м, виконуваними короткими ривками. Після потяжки джеркбейт зупиняють на натягнутій волосіні. При цьому він повільно занурюється. Щоб якомога довше обловлювати потрібну глибину, після потяжки дають приманці опускатися протягом чотирьох або шести секунд. Чим ближче до рибалці в човні або на березі знаходиться приманка, тим довше повинна бути фаза її падіння. Важливо у фазі зупинки або падіння приманки тримати плетену волосінь натягнутої. Маленькі трусить руху кистю руки змушують джеркбейт при зануренні спокусливо тремтіти. Клювання щук або судаків відбуваються переважно у фазі коротких зупинок або занурень і зазвичай відчуваються як короткий тичок, переданий через вудлище. Коротка жорстка підсічка дозволить гачка надійно встромити в губу риби.

При лові окунів на Джерк довжиною 8-10 см часто смугасті хижаки атакують Джерк в довгій фазі потяжки, В цьому випадку буває досить після клювання продовжити потяжку, щоб гачок встромився в губу риби. М'який рот окунів і велика маса Джерк при занадто жорсткому ривку дозволять рибі швидше зійти. При джерковой лові окунів попадаються досить великі риби. Регулярно піднімаються до приманки рибини довжиною до 45 см, забезпечуючи емоційне виведення.

Советуем также посмотреть :

 • Джеркові ловля без ривків
 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Щуки - криголами
 • Рыбалка на джерк-бэйт
 • Щучий сезон три рази на рік
 • Ловля великих щук в схил
 • Ловля на джерк-бейты. Выпуск-62
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Шість робочих приманок
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2680]   Автор, Admin 20-04-2013, 10:08 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке