Загрузка...

Блог о рыбалке » лов спінінгом


--- ~ лов спінінгом

Спиннинговая ловля
Техніка лову спінінга умовно поділяється на 3 основні складові, представлені технікою закидання спінінга, технікою проводки приманки і технікою виведення риби. Перше, з чим ми розберемося - це техніка закидання спінінга, яка в свою чергу теж поділяється на три базових складових, в рівній мірі необхідних в спінінгової ловлі: вертикальний занедбаність (який виготовляється за спини), маятниковий заброс і горизонтальний бічний занедбаність.

Вертикальний занедбаність   - Це найчастіше використовувана рибалками техніка. Серед її основних плюсів хороша дальність польоту і відносна точність доставки приманки в намічене місце. Іншими словами ця техніка характеризується як сама універсальна і розповсюджена. Виконується вона таким чином: вудилище береться таким чином, щоб держатель котушки виявився між вказівним і середнім пальцями. Ролик лесоукладивателя підводиться під рукоятку (вгору), по можливості ближче до вказівного пальця, залишаючи при цьому приманку звисати на півметровому (від вершинки блешні) шматку волосіні. Лісочка захоплюється краєм вказівного пальця, дужку лесоукладивателя відводиться в положення «занедбаність» (лісочка при цьому не відпускається, т.к. інакше приманка тут же впаде на землю). Другою рукою спінінг береться за край комель і вудлище відводиться назад за спину. Спінінг в цей час повинен розташовуватися приблизно паралельно землі і над плечем робочої руки. Вудилище надсилається вперед різким рухом і на позначці приблизно 120 відпускається волосінь. Приманка при цьому полетить по інерції по параболічної траєкторії вперед. Після торкання приманкою води потрібно прокрутити ручку котушки (при цьому дужка повинна повернутися в робоче положення) і починати проводку. Важливий момент! Після повернення дужки подивіться на шпулю, щоб не пропустити виток, ненароком покладений повз неї - при наступному закиді це загрожує утворенням «бороди». Якщо це трапилося, негайно поправте «шкідливий виток».

Горизонтальний заброс   дозволяє закинути блешню трохи далі, ніж вертикальним і це його безперечний плюс, проте точність приводнення приманки при цьому помітно страждає. Шляхом деяких тренувань підвищити точність можна, а от про проводці по кромці водоростей або строго уздовж берегової лінії говорити не доводитися. Техніка виконання закидання аналогічна попередньої, з тією лише різницею, що спінінгом описується дуга по горизонталі, а не по вертикалі і зі слабким підйомом в кінці закидання.

Маятниковий (або точковий) заброс   застосовується при облавліваніі локального місця невеликого розміру недалеко від берега. При виконанні маятникового закидання про дальності залишається тільки мріяти, зате у нього найвища точність. Ще одна причина використання техніки маятникового закидання - зарослий деревами або чагарником берег. Ця техніка не вимагає особливого замаху вудилищем, тому необхідний мінімум вільного місця. До безперечних плюсів можна віднести і те, що при торканні води приманка видає в рази менший шум, ніж при горизонтальному або вертикальному занедбаності. Це не тільки менше лякає рибу, але і в деяких випадках залучає її, тому звук ляпанцю по воді в деякій мірі схожий на звук плескатися рибки.

Виробляється маятниковий заброс наступним чином. Вудилище піднімається вгору, а котушка зводиться в режим «занедбаність» (при цьому приманка, зрозуміло, плюхнеться на землю). Далі волосінь вільною рукою береться відразу під великим пропускним кільцем (ближнім від вас), а блешня підтягується приблизно до рівня котушки (можна трохи вище). Після цього блешню починають розгойдувати в сторону передбачуваного польоту приманки маятниковими рухами. По досягненні коливань достатніх для польоту волосінь відпускається, і приманка вільно летить в задану точку. Дальність польоту коректується вільною рукою, якою затискають шпулю, щоб зупинити занедбаність. Відразу після приводнення приманки дужку потрібно повернути в режим підмотки і починати проводку.

Від ступеня оволодіння технікою проводки приманки при спінінгової ловлі безпосередньо залежить число клювань риби. Ми опишемо деякі з існуючих різновидів проводки, які, швидше за все, знадобляться Вам на риболовлі.

Рівномірна проводка   виконується монотонним підтягуванням блешні. Цей вид є базовим, і будь-який початківець риболов оволодіває нею без особливих проблем. Виконав занедбаність і тягни собі не поспішаючи. Рівномірну проводку можна урізноманітнити короткочасними зупинками, дуже часто закінчуються поклевкамі.

Твічінговая проводка   характерна для лову спінінга воблерами класу «Міно» (витягнуті рибки, найчастіше позбавлені яскраво вираженою гри). Цей тип проводки можна назвати ривкових, тому воблер при її виконанні нишпорить по сторонах. З самого початку призначалася для мілководдя, але і по цю пору залишається однією з найбільш результативних проведень. Останнім часом рибалки примудряються Твіч мало не всіма видами воблерів, не виключаючи глибоководні.

Джиговая проводка   - Повна протилежність твічінгу, але, як і він дуже ефективний спосіб лову. Використовуються в основному м'які силіконові приманки, сама ж лов представляє із себе придонну ступінчасту проводку - підмотка приманки із зупинками, під час яких вона опускається на дно під власною вагою. Ця техніка проводки особливо гарна по судаку і іншим хижакам в холодну пору (крім весняного жора, під час якого щука сходить на мілині). Найчастіше покльовка відбувається якраз на фазі падіння.

Советуем также посмотреть :

 • Техніка закидання приманки : Фліппінг і пітчинг
 • Техніка закидання приманки : Фліппінг і Пітчинг
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Ловля щуки на спінінг
 • Вибір спінінга котушки : чутливість і плавність ходу
 • Як не зламати спінінг ?
 • прямовисне блеснение
 • донна ловля
 • Як порахуєш , так і половиш
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1770]   Автор, Admin 14-05-2013, 00:02 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля щуки в марте
  Ловля щуки в марте по первой открытой воде – великолепная рыбалка. Бывает, что щуку ловят из под кро ...

  » Братья Щербаковы. Отвесное блеснение с лодки
  На сей раз речь пойдет о таком вопросе, как отвесное блеснение с лодки, или так называемой ловле в о ...

  » Простые комбинированные насадки.
  Тотчас городскому рыболову приготовиться к рыбалке очень трудно — в критериях городка никак не ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке