Загрузка...

Блог о рыбалке » Делікатна ловля коропа напровесні


--- ~ Делікатна ловля коропа напровесні

Деликатная ловля карпа в начале весны
Карпятники скучили по рибалці за відповідну до кінця примхливу зиму вже із зрозумілим нетерпінням починають день, вивчаючи прогнози погоди, з надією поглядаючи на термометри та за вікно. Ніщо не спалює таку кількість нервових клітин (та й накопиченого за зиму жирку), як нудне чекання початку сезону. Однак крім тривожного і радісного передчуття риболовлі, до кінця зими - початку весни карпятники заготовлено і безліч різних несподіванок і сюрпризів.

Ранньовесняна коропова рибалка - не тільки дуже захоплюючий процес, але і (дозволю собі так висловитися) делікатний, а ще точніше - тонкий як Схід. Це в першу чергу пояснюється вкрай низькою активністю риби. Карпам зараз не тільки годуватися, а й рухатися-то не дуже хочеться.

Особливістю водойм на кінець зими є стрімке перемішування шарів води, тому їх поділ, як таке, практично відсутня. Помітити рибу біля поверхні в цей період майже неможливо, проте уважний огляд акваторії перед закидом снасті зовсім не буде зайвим. А чим чорт не жартує - раптом вам пощастить запримітить коропа у всій його красі, коли він вискочить цілком з води ну або хоча б вдарить по поверхні хвостом?

Пошук місця лову - ключовий момент будь рибного лову незалежно від пори року. Ранньою ж навесні найбільш уловистими виявляються ділянки з невеликою глибиною, так як прогріваються вони швидше, і тому в них збираються мешканці з усього водойми. Однак не варто нехтувати і тими ділянками, які чітко виявляють точки виходу риби з русла або ям. Багато досвідчені карпятники воліють розставляти оснастку на підходах до цих місць і саме там виловлюють свій перший за сезон трофей.

Можливо, комусь ранньовесняна ловля коропа здасться якимсь легковажним актом, який не вимагає особливої Один з найважливіших аспектів лову коропа, що заслуговують обов'язкового звернення особливої

При виборі тактики пригодовування, не слід забувати, що на кінець зими короп годується неактивно, тому висипати йому на голову тонни корму явно не варто. Скажу більше - навіть незначне перевищення норми, створює непотрібну конкуренцію вашим же насадкам. Правда і повне виключення прикормки - дія помилкове. Дуже важливо зуміти знайти «золоту середину» так як тільки вона допоможе зловити перший в нинішньому сезоні трофей.

Один з найбільш ефективних способів пригодовування коропа на кінець зими - використання стіків або ПВА-пакетів   (Англ. PVA PolyVinylAlcohol). Обов'язково зверніть увагу на наповнення пакетів і якість їх виготовлення. В принципі, цей спосіб пригодовування революційного перевороту в риболовецькій практиці не робить, але зате він забезпечує можливість суворого контролю обсягів годування.

Деликатная ловля карпа в начале весны

Використання ПВА-пакета   знижує шанси піти з берега без трофея в рази, причому повторюся - велику роль відіграє вміст пакету, а точніше його склад. В рецепти деяких ПВА входить до 25 інгредієнтів. А багато риболовів знаходять сам процес виготовлення ПВА-стіків набагато більш захоплюючим заняттям, ніж наприклад бойлокатаніе. Що стосується новачків, то я б їм порадив брати наявні в продажі готові ПВА-мікси.

Советуем также посмотреть :

 • Делікатна ловля коропа ранньою весною
 • ловимо коропа
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Вибір місця для лову коропа навесні.
 • ловля щуки
 • Вибір місця для лову коропа навесні .
 • Вибір місця для лову коропа весною .
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1026]   Автор, Admin 8-04-2013, 00:53 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ академическая нижний новгород.
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке