Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля сома .


--- ~ Ловля сома .

Ловля сома.
Ну а тепер безпосередньо про ловлю цього річкового гіганта. Починається лов сома з приїзду на місце десь після обіду і підготовки снастей. Основний снастю є дуже потужний спінінг з міцною безінерційною котушкою. На волосінь діаметром близько 0,5 мм вішається вантаж вагою приблизно 100 грамів і півметровий повідець з нитки діаметром близько 0,25 мм, гачок - чим більше, тим краще.

В якості насадки зазвичай використовується пучок виповзків, голову оселедця, шматок злегка підв'яленого м'яса або жабу (найбільш ласий делікатес для цієї рибини). Чіпляється насадка дуже засновник і надійно. Хочу відзначити, що будь-якої додаткової прикормки або привади при лові сома не потрібно, так як сом завжди йде на місце жирування одними і тими ж второваними маршрутами, як по внутрішньому компасом. Вони постійні у місці перебування, міграції великих сомів можуть спостерігатися тільки при зміні рівня водосховища.

Заброс снасті потрібно виробляти на кордон глибини і мілководдя, краще якщо це буде метрах в 20-30 від берега (бажано підбирати глибини з перекатом від 2 до 10 метрів, де температура води помітно відрізняється). На кінчик вудилища чіпляється дзвіночок або поплавець-світлячок. Шуміти в цей час на березі не забороняється, а навпаки заохочується, так як саме за твердженням корифеїв рибного лову, сторонні звуки сприяють залученню великих особин сома.

Найбільш інтенсивний клювання, як правило може починатися від 8 години вечора до 3 години ночі.
Якщо в цей момент клювання відсутні, то можна вдатися до способів збільшення інтенсивності клювання - різного роду пріваблеванію (ваба - залучення). Для цього використовують саморобні Квок (снасть для залучення сома, яка видає звук, який приваблює цю рибу). Квок використовуються різної конструкції, найбільш підходящі для себе визначають самі рибалки.

Покльовки сома, як правило, дуже передбачувані. Великі екземпляри клюють одним різким ривком, а потім завмирають, тримаючи при цьому приманку в пащі. Дрібні ж сомики (до 5 кг) влаштовують справжню виставу з акробатичними номерами і не дають рибалці розслабитися.

Спійманий сом, при підведенні його до берега, звичайно не сильно опирається і дає підчепити себе багром (підсак тут неприйнятний), що відрізняє його від коропа або сазана.

Рибину для тривалого зберігання при відносно високій температурі повітря можна дуже довго зберігати живий, обмотавши її в шматок матерії і один раз в 2:00 поливаючи водою з річки. Звичайно ж, не варто забувати, що риба повинна знаходитися в тіні, накрита соковитою травою.

Найголовніше в рибній ловлі сома - це дотримуватися правила заборони , Встановлені в певні періоди року рибоохорони службами. Тому що, при прогріванні води понад 20 градусів за Цельсієм, у сома починається період нересту (він поєднується з періодом дуже інтенсивного жора), коли дуже велика ймовірність загибелі самочок, які через невеликий проміжок часу дадуть нам невелике потомство.

Бережіть сома, займаючись його інтенсивним виловом. Не забувайте, що Вашим дітям і онукам теж захочеться зайнятися цим захоплюючим рибальством.

Для наочності можете подивитися відео як ловлять сома на квок:Советуем также посмотреть :

 • З чим йти на сома влітку
 • Сом - найбільший річковий хижак
 • Ловля коропа і сома
 • Ловля налима зимой
 • Братья Щербаковы. Ловля сома на квок
 • Ловля сома на квок
 • Ловля сома на квок. Часть 2.
 • Ловля налима осенью
 • Ловля карпа зимою
 • Ловля сома на квок в устье реки Десна / Ни хвоста, ни чешуи
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1870]   Автор, Admin 11-05-2013, 07:35 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке