Загрузка...

Блог о рыбалке » Спосіб залучення ляща до місця лову .


--- ~ Спосіб залучення ляща до місця лову .

Способ привлечения леща к месту лова. Перша умова успішної риболовлі - вибір місця лову. Гарною підмогою буде наявність ехолота. Глибина, підводний рельєф і наявність риби - ехолот зможе забезпечити цій цінною інформацією і не витрачати дорогоцінний час. Перспективні місця відзначаємо буйками з пластикових 2-х літрових порожніх пляшок. Після рибалки вони обов'язково прибираються, щоб не забруднювати водойму і, чого гріха таїти, не видати підгодовані місця. Намічаємо 2-3 таких, уловистих на наш погляд, місця. Основною характеристикою таких місць буде плавне зниження дна. Встановлюємо буйки на глибину 6 і 9 метрів.

Встановлюємо заправлені підгодовуванням сітчасті годівниці. Тут одна помічена особливість цього водосховища. Годівниці можна встановлювати і під час самої риболовлі, і на вечір. Величина улову і інтенсивність ніяк не змінюється.

Прикормка повинна володіти важливою якістю - низька ціна при максимумі кінцевого ефекту. Основою послужить пшоно. Промиваємо й варимо, періодично помішуючи. Крупа не повинна підгоріти. Після варіння додаємо соняшникова олія з півсклянки. Масло має бути нерафінованою. Вкриваємо і запарюємо отриману суміш. Другим компонентом послужать насіння соняшнику. Після легкого обсмажування перемелюємо їх разом з лушпинням до стану дрібної крупи.

Насіння при обсмажуванні не повинні підгоріти. Зсипати отриману крупу в пшоно. Перемішуємо до сірої однорідної маси. Суміш насіння і запареного пшона універсальна в якості підгодовування для коропових видів риб. За нашими спостереженнями, експерименти з підсолоджені або підсолену не дають хорошого результату. При додаванні яких або компонентів завжди необхідно керуватися здоровим глуздом. Цукор і сіль потрібні людям, вони незнайомі рибам.

Для подачі прикормки підійдуть годівниці з вічком діаметром до 10 мм з капронового волокна. Розмір комірки залежить від щільності суміші прикормки і течії. У нижній частині годівниці підвішується свинцевий вантаж необхідної ваги. Для підтоплення сітки з підгодівлею використовується волосінь в 0,6 мм. Прикормка руками закочується в кулі. Швидке залучення риби стає нашою метою. Для цього нещільно закочує кулі, які підуть в годівницю першими. Вони швидше будуть розмиватися. Утворюється шлейф за течією від розмитих кульок.

Першу порцію кульок опускаємо на глибину вище 1 метра від дна. Друга і наступні порції опускаються ближче до дна. Але при цьому волосінь повинна бути в натяг - годівниця не повинна потопати в мулі. Зручність розмотування волосіні для годівниці - теж важлива деталь. Для цього можна використовувати частину, що залишилася від зламаного спінінга з котушкою. Можна також використовувати закріплену на човні плоску дощечку з пазом. Паз проробляється таким чином, щоб перешкоджати нерегульованим зісковзуванню волосіні. Гачки вудок з борту човна повинні знаходиться в хмарі розмиває суміші підгодівлі.

Советуем также посмотреть :

 • Прикормка для лову фідера
 • Прикормка для лову коропа
 • Використання перловки для риболовлі
 • Що знадобиться для приготування прикормки ?
 • Прикормка для карася та інших коропових видів риби
 • Краща прикормка для риболовлі
 • Використання прикормки.
 • Годівниця для лову ляща
 • принаджування риби
 • Про прикорме риби до місця лову
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1679]   Автор, Admin 2-05-2013, 17:35 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Сaмосброс - кaк с ним бороться
  Рaннее утро. Вы в нaпряженном ожидaнии стоите со спиннингом в рукaх нa берегу большой реки. Вот тиши ...

  » Преимущества от проживания в хостеле ЛайкХостел
  В наш бурный век  многих активных передвижений  любому человеку может понадобится место дл ...

  » Соревнования в Шатуре. Окунь
  Спортивная рыбалка на Шатуре является очень азартной, ведь когда на водоеме начинают охоту щука и ок ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Отдых в Турции с ХОТ ТУР
  Наверное самой знаменитой страной для отдыха наших путешественников считается замечательные курорты ...

  » Хотите купить высококачественный самокат? Добро пожаловать в наш интернет-магазин
  Регулярное времяпрепровождение на свежем воздухе является неотъемлемой составляющей полноценного ро ...

  » Гражданство ЕС
  Большое количество людей различных стран желают достичь европейского уровня жизни: получать лучшее о ...

  » Пенсионный аннуитет
  За период трудовой деятельности любой из нас скапливает на собственном пенсионном счету конкретные с ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке