Загрузка...

Блог о рыбалке » Як ловити карася на « Ракету


--- ~ Як ловити карася на « Ракету

Как ловить карася на «Ракету».
Що таке «Ракета»? Як він виглядає? Все просто, для його виготовлення необхідні алюміневиє планочки з дірочками з дитячого конструктора (такі були в дитинстві практично в усіх), капронова нитка, і гачки. Я використовую 5 номер, невеликі. Планочку скручуємо в гурток, що б вийшов діаметр близько 2 см. Зайве обрізаємо Дірочки по краях акуратно запилюють і поліруємо, що б волосінь не перетиралася. Кілька разів пропускаємо жилку в крайні дірочки і затискаємо. У нас виходить так, що на волосіні висить кільце.

На капронову нитку прив'язуємо 2 гачки з різних сторін, так, що б повідці були по 10-12 см. У цю ж петлю і вставляємо приготовані повідці і зав'язуємо. Снасть готова. Для транспортування такої снасті можна використовувати кульки пінопластів або квадрати. Гачки насаджуються на пінопласт, що б нікого не зачепили. На одне кільце можна чіпляти 2-4 гачка. На снасть - 2 кільця. Приготування приманки.

Я використовую наступний метод. Беру шматок хліба і розмочую його у воді. У невеликій каструльці, прямо на березі, розмішую мокрий хліб з сухою, розсипчастою макухою, до пастоподібного стану. Не перестарайтеся з водою. Суха макуха має увібрати в себе всю воду з мокрого хліба. Суміш повинна кататися в тверді шматочки. Заряджаємо снасть. Вставляємо скручений по діаметру кульку в кільце і притискаємо його з обох сторін, щоб суміш витиснути з дірочок.

При ударі об воду такі «клини» не дадуть вилетіти приманки з кільця. Вставляємо гачки в кільце площину і замуровуємо зверху макухою. Ще раз притискаємо. Принцип дуже схожий на роботу «Супутника», але приманка швидше розсмоктується і риба частіше засмоктує гачки в себе. Якщо протягом 10-20 хвилин риба не клюнула - потрібно поміняти приманку, швидше за все її розмило. Використовую при лові такою снастю 5 донок. Донка - це спінінг з волосінню 0.4 - 0.5.

До кінця прив'язаний грузило - ложка. Роблю завжди снасті знімні. Так як інколи трапляється короп, часто рветься капрон. Товстий капрон ставити на снасть не рекомендується - так як він буде погано засмоктуватися в рот риби. Якщо на «Ракету» клювання немає, зміняю снасть на Крючкова. Зазвичай клювання відразу оживає. Можливий варіант додавання в приманку всяких ароматних масел.

Я іноді використовую толокно. На протязі він залишає білий шлейф. Замість кільця на снасті, можна використовувати пружинку. Але виходячи зі свого досвіду, вона мало ефективна. Гачки плутаються в ній. Можна комбінувати, але це вже будуть Ваші експерименти. Пробуйте. Щасти Вам риболовлі.

Советуем также посмотреть :

 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Особлива приманка для нехижої риби
 • Ловля карпа "Макушатник", "Коробочка", "Пружина&qu ...
 • Ловля ляща на кільце
 • Ловля піленгаса на Чорному морі .
 • Фідер для річкового карася
 • товстолобик
 • Ловля поплавковою вудкою
 • донна снасть
 • Ловля миня у весняні місяці
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2271]   Автор, Admin 27-05-2013, 18:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Исследование автомобильных стоянок
  Исследования автомобильных стоянок проводятся, чтобы определить остроту проблемы стоянок. Масштабы и ...

  » Бесплатно играть в игровые автоматы Вулкан
  Игроки  клуба  Вулкан имеют возможность играться в игровые автоматы Вулкан бесплатно и в о ...

  » Как же избавиться от отечности лица
  Почти всем знакома картина, если Вы просыпаетесь днем, и, смотря в зеркало замечаете отечность в лиц ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке