Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля голавля в нахлистом .


--- ~ Ловля голавля в нахлистом .

Ловля голавля в нахлыстом.
Головень тримається подалі від спокійної води і «тихих вирів», воліючи холодну воду і досить швидка течія, бажано з піском і галькою на дні. Спосіб життя обумовлює добре розвинені плавальні здібності, подовжене тіло, а також нехарактерна для відносного невеликого ваги сила риби.

Період інтенсивної життєдіяльності Головльов, а відповідно і його лов продовжується з квітня по вересень, оскільки з настанням холодів риба впадає в сплячку, а обмінні процеси в організмі сповільнюються. У зв'язку з цим ловля головня взимку взагалі не проводиться, так як риба залягає в ями і не харчується взагалі. Випадків потрапляння голавля на гачок взимку рибалками-любителями не відзначено.

Найпоширенішим способом є нахлистовая ловля головня з поверхні води, при цьому в якості наживки використовується нетонущее комаха, як правило, муха, гедзь або коник. Причому комаха необхідно підбирати великих розмірів, так як волосінь грузилом не оснащується, а заброс проводиться на відстань близько 20 метрів. Дальність закидання обумовлена При цьому риболов ховається за геометричні укриття на місцевості - кущі, камені, схил берега і сидить нерухомо. Природно, відстань між рибалками, ловлять поруч має становити не менше 50-60 метрів. Сторонніх шумів необхідно намагатися не видавати, не шуміти. При насадженні комахи на гачок користуватися медичними рукавичкам або намагатися уникати контакту з сторонніми запахами (сигарети, бензин, парфумерія та особливо бензин). Все це здатне відлякати головня.

Деякі рибалки практикують ловлю голавля на спінінг. Блешня при цьому підбирається невеликих розмірів, бажано яскравих забарвлень. Необхідно щоб блешня повторювала блиск і рух рибки на сонці у верхніх шарах води. Найбільш щасливими бувають закидання на перекатах і поворотах з сильною течією. Проводку слід робити повільно, не даючи блешні зануритися глибше 50-60 сантиметрів, намагаючись вести її перпендикулярно течією під прямим кутом до берега, можна з невеликими зупинками. При неможливості вилову комах, в якості приманки можна використовувати штучних комах, вибір яких зараз дуже великий в спеціалізованих рибальських магазинах. Забарвлення штучних комах слід підбирати з урахуванням характерних для Вашої місцевості.

Вивудження риби при нахлистової ловлі слід робити з особливою обережністю, так як вудлище оснащується дуже тонкою волосінню і існує велика ймовірність обриву. За надання опору ця риба може зрівнятися тільки з сазаном або минем. Використання підсака обов'язково!

Советуем также посмотреть :

 • Ловля головня нахлистом .
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • Ловля щуки на спінінг
 • Головень на спінінг навесні .
 • Лов спінінгом головня .
 • Ловля риб нахлистом
 • Воблер для головня - ідеальна приманка для хижака
 • Запасні варіанти тварин наживок
 • Ловля карпа зимою
 • прямовисне блеснение
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1673]   Автор, Admin 17-04-2013, 18:23 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке