Загрузка...

Блог о рыбалке » ловля щуки


--- ~ ловля щуки

Ловля щуки
Ореол проживання щуки досить-таки не великий, але при цьому в ньому повинні бути присутніми водорості, корчі, ями - все те, де щука може не тільки підстерегти свою жертву, але і сховатися від небезпеки. До моту ж щуки постійно змагаються між собою через зон проживання, тому в одному місці можна зловити кілька риб. Щука завжди рухається по круговій траєкторії, радіус якого залежить від погодних умов і притоку води: при поліпшенні погоди радіус проживання щуки збільшується, при погіршенні - зменшується; при підйомі води в річці радіус збільшується, при падінні рівня води - зменшується.

На відміну від багатьох риб, щука полювати цілий рік, тому і ловити її можна протягом усього року, але все ж кращий час для лову щуки   - Весна й осінь. Ранньою весною, після того як у щуки закінчується нерест, починається так званий «жор», триває він 2-3 тижні. У цей час щука виходить на мілководдя і захоплює будь-яку наживку і приманку. На мілководді ранньою весною дуже багато іншої риби (складової раціон щуки), яка вибирається з глибин, щоб поласувати відмітає щучої ікрою. Особливо сприятливі для лову щуки   похмурі весняні дні, коли небо затягнуте хмарами, але немає дощу. У такі дні ідеальною снастю вважається блискуча блешня. Під час вітряної погоди, коли по водоймі йде хвиля, щука йде з мілководдя на глибину, тому ймовірність зловити рибу з такі дні дуже мала.

З підвищення температури води і настанням літньої спеки активність щуки помітно знижується. Щука починає менше їсти, а значить і менше полювати, що призводить до зниження клювання. Влітку щуку краще ловити в ранкові та вечірні години, коли вона найбільш активна. Влітку щука відмінно ловиться на дрібних ділянках у густій Для лову щуки влітку підійдуть всі приманки спінінгів: обертові блешні, воблери, твістери, віброхвости з легкими вантажами, головне щоб у них була прохідність у верхніх шарах води. Проводити приманку потрібно повільно, що більшою мірою провокує щуку на атаку.
Восени щука дуже активна в атаці, вона повинна запастися жиром до зими і тому багато полювати, в цей час добре ловити щуку на блешню.

Взимку краще ловити щуку в тих же місцях, що і восени, тому щука зазвичай не йде з осінньої середовища проживання. Для таких місць характерна наявність корчів, ям, водної рослинності. Взимку зазвичай ловлять щуку на блешню і з використанням жерлиць. Кращий час для зимової риболовлі на щуку - це початок зими, коли встановлюється перший міцний лід, і кінець зими - початок весни, коли починається льодохід. На початку зими щука виходить з глибини на більш дрібні ділянки в пошуках їжі, в цей час краще використовувати блешню для лову щуки.   В середині зими, коли вже на водоймі встав товстий лід краще ловити щуку на жерлиці, зазвичай встановлюють приблизно 5 жерлиць. При лові й на блешню і на жерлиці важливо завжди засипати лунки снігом, щоб не відлякати щуку, а так само використовувати більш повільні рухи для принаджуючи риби.

Советуем также посмотреть :

 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки в спеку
 • Як спіймати щуку
 • Ловля щуки восени .
 • Як зробити ловлю щуки на спінінг ефективніше ?
 • Балансир - ловля щуки
 • Як спіймати щуку
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2850]   Автор, Admin 6-04-2013, 12:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » НБУ готує для українців черговий "сюрприз" при обміні валют
  Такий збір у розмірі 0,5 % раніше існував в Україні і був скасований лише три роки тому. Національн ...

  » Приманки, наживки, насадки для рыбалки.
              Xлeбныe и мучныe нaсaдки для рыбaлки.   ...

  » Работа в сфере досуга - твой шанс
  Вы приехали в столицу и ищите хорошую и высокооплачиваемую работу. Но у вас нет нужного диплома и ну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке