Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля карпа .


--- ~ Ловля карпа .

Ловля карпа.
Ця риба відрізняється своєю невибагливістю, недарма деякі рибалки називають його «водяний хрюшки», так як короп здатний харчуватися всіма видами корму починаючи від тесту і черв'яків, закінчуючи мальками. Нерозбірливість у їжі й обумовлює швидке зростання риби, яка протягом року здатна набрати до кілограма живої ваги. Але, як правило, таких показників коропи досягають тільки в рибницьких господарствах, а не в природному середовищі.

Клювання коропа обумовлений сезонністю і являє собою чіткий графік. Так до нересту короп практично нічого не їсть. Це викликано скоріше не якимись погодними умовами, а наявністю в черевній порожнині великої кількості ікри (сім'яників), яка заповнює весь вільний простір і шлунок риби просто затиснутий, що відповідно сприяє тривалого голодування. Проте вже в травні- червні   (В залежності від регіону) по закінченні нересту, короп починає посилено харчуватися, щоб набрати вагу, втрачений за зимову сплячку. Тут-то і починається активний лов цієї риби.

Кожний рибалка самостійно визначає насадку, яку він буде використовувати при лові коропа. У хід йдуть наступні насадку і наживки: черв'як, распаренная кукурудза, макуха, шрот, вівсянка, перловка, горох і манна каша, їх ефективність залежить від характеру дна водоймища і звичок риби. Тільки одне правило при лові коропа залишається постійним - його постійно потрібно підгодовувати, причому у великих кількостях. Це пов'язано з постійною міграцією коропа по водоймі і риби не буде стояти в місці лову, якщо не знайде там достатньої кількості прикормки.

Рибалки рекомендують використовувати запахові добавки в корм (атрактори). Це пов'язано з наявністю у коропа сильного почуття нюху, що відрізняє його від інших видів риб.

Крім того, рибалка повинен вміти розрізняти коропову поклевку від клювань інших риб. Карпо не заковтує приманку відразу, а пробує її на смак за допомогою своїх м'ясистих губ і лише переконавшись, що насадка їстівна, він заковтує її і веде на глибину. Ось тут і полягає момент його підсічки.

Час активного клювання коропа також сильно залежить від сезонності. Так у весняний період найбільш щасливим часом для риболовлі є ранок і вечір, а восени коропа успішно ловлять навіть вночі. Що стосується зимового періоду, то як відомо, в цей час короп знаходиться на почесному відпочинку в зимувальних ямах. На практиці досвідчених рибалок відомі лише окремі випадки, коли коропа виловлювали з-під льоду.

Слід зазначити, що короп робить дуже сильний опір, будучи спійманим на гачок, тому для нього лову слід використовувати міцну волосінь і надійну снасть в цілому.

Оволодіти експертної ловом коропа можна не відразу, дуже вже хитра ця риба, але до цього потрібно прагнути. Головне дотримуватися порад бувалих рибалок.

Советуем также посмотреть :

 • ловимо коропа
 • Ловля карпа зимою
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Ловля коропа вночі
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Мистецтво лову коропа на пружину
 • Підводні зйомки коропа
 • короп
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1336]   Автор, Admin 11-05-2013, 18:47 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Немного истории Ченобиля
  Короткое историческое изображение города Чернобыль выполненное простым журналистом, работавшим в зон ...

  » Как же видят рыбы
  Пробовали ли вы когда-то же делать таковой же обычный эксперимент: обычное увеличительное стекло же ...

  » Как вам найти хорошего юриста?
  Большая часть из нас в какой-то момент времени сталкивается с потребностью помощи адвоката. Это нему ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Конструкция палатки для зимней рыбалки
  Представляем вашему вниманию большой выбор недорогих ультракомпактных палаток, подходящих ко всем ви ...

  » Покупаем и курим кальян правильно
  Курение кальяна - это есть традиция с долгой  многовековой своей  историей, которая давно& ...

  » Экономная поездка в Прагу
  Замечательное место для экономных путешественников – Прага, а причина в том, что весь город яв ...

  » Зачем нужен холтер ЭКГ?
  Что представляет собой суточное ЭКГ? Это аппарат, регистрирующий  электрокардиограмму без переб ...

  » Многоликая культурная жизнь Рима
  Palazzo delle Esposizioni, или Дворец выставок, является единственным официальным художественным цен ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке