Устройство прудов и водоемов строительство пруда.

Загрузка...

Блог о рыбалке » Лов судака на джиг . Віброхвости Shad .


--- ~ Лов судака на джиг . Віброхвости Shad .

Ловля судак
 а на джиг. Виброхвосты Shad.
Цікаво, ким придумано, що судак   скрізь і завжди ловиться на вузькі і довгі твістери. Наприклад, взимку він істотно краще бере на віброхвіст форми Shad, притому це перевага в глухозимье проявляється особливо виразно, і навіть при лові на течії.

Траплялося таке, що вибираючись великою компанією ми ловили на найрізноманітніші віброхвости і твістери. «Прідавліванія» і «стусани» судак реагував на будь-які приманки, але "шеди" відрізнялися могутнішими і різкими поклевкамі, а головне - їх результатами.  

Ловля судак
 а на джиг. Виброхвосты Shad. На початку зими кращі результати давали 10-й сантиметрові моделі, з середини - 8-ми сантиметрові. А найцікавіше трапляється ближче до весни, з початком підняття рівня води і збільшення її насиченості киснем. В один прекрасний момент, як по команді, судак припиняє реагувати на широкотілих приманку, цілком «перемикаючись» на узкотелие. Причому, чим протягом сильніше, тим прогонистее приманки у нього в перевазі. Та й їх розмір при цьому можна знову збільшувати до 10-й сантиметрів.

Ближче до початку літа розмір знову необхідно зменшувати, часом навіть до 4-х - 5-й сантиметрів. І ще цікавий факт - на проводці впоперек течії краще працюють більш дрібні приманки. Для літнього судака більш краща максимальна частота коливання хвоста приманки, а амплітуда - навпаки, мінімальна.
Осень не преподносит каких-либо резких перемен в пристрастиях судак  а. Але він поступово, чим далі, тим більше виявляє схильність до низькочастотних твістера "лопухам" і крупним широкотілих віброхвостом.  

Ловля судак
 а на джиг. Виброхвосты Shad.
Не можна не сказати і про «відсіканні дрібниці». Габаритами приманки відсікти дріб'язок можна, але механізм дій тут трошки інший, ніж його зазвичай уявляють собі багато. Судак подрібніше не перестає зовсім клювати, просто напросто він припиняє засікати. І часом збільшення розміру приманки призводить до значного зростання числа покльовок.

Одного разу, під час однієї з вилазок на рибалку я стояв у своєму човні трохи віддалік від човнів моїх друзів. Клювало у всіх. Проте в якийсь момент мій клювання практично зовсім припинився. Вирішивши поекспериментувати, я змінив 8-й сантиметровий віброхвіст на 10-й сантиметровий. Покльовки почались було знову, але хвилин через 25 знову припинилися. Щоб довести свій експеримент до логічного кінця, змінювати місце я не став. Я поставив для цього віброхвіст такого розміру, що багато риболовів порахували би непоганий здобиччю справжню рибу подібного калібру. Перший же заброс змусив мене сторопіти: покльовки поновилися, причому з подвоєною силою. Але «бідні» не великі судаки, домінуючі в той час в улов, явно були в розгубленості: з якої ж сторони потрібно підпливти до мого віброхвости, з тим щоб зручніше зачепитися за гачок - «з корми» або «з носа». Внаслідок цього всі покльовки залишалися порожніми. Ось тоді я і змінив місце.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки на джиг . Твістер або Віброхвіст ?
 • Донна ловля судака на джиг
 • Судак зимової ночі
 • Залізний джиг
 • Чим більше , тим лучьше
 • Перебіг в житті судака
 • ОСОБЛИВОСТІ лову судака
 • ловля щуки
 • Осіння ловля судака
 • Ловля судака на доріжку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1531]   Автор, Admin 12-05-2013, 06:35 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Лодки и моторы
  В этом выпуске речь пойдет о надувных лодках из ПВХ и бензомоторах. На сегодняшний день существует д ...

  » Кое-что о щуке
  Для почти всех рыболовов осень - наилучшее пора для ловли щуки. И рыба это к нашего брата-спиннингис ...

  » Ловим леща зимой
  Поймать настоящeго лeща (под ним я здeсь подразумeваю рыбу вeсом болee 1 кг) зимой - дeло нeпростоe, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке