Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля щуки на джиг . Твістер або Віброхвіст ?


--- ~ Ловля щуки на джиг . Твістер або Віброхвіст ?

Ловля щуки на джиг. Твистер или Виброхвост?
Буваючи в риболовецьких магазинах, Ви, напевно, спостерігали таку картину, коли спінінгіст звертається до продавця з проханням підібрати йому що-небудь для лову щуки. І той витягує на світ божий лякаючих розмірів, обтикатиметься трійниками силіконового «карася», сильно змахує на кактус або морського їжака.

А чи виправданий такий вибір? Частка здорового глузду в ньому, безумовно, є. Однак далеко не скрізь і не завжди щукою беруться подібні приманки. Спробуємо в це питання внести ясність.

До вибору силіконової приманки для щуки, так само як і до вибору люстри потрібно підходити з граничною відповідальністю. По-перше, необхідно врахувати одну особливість: щука будь-якого розміру, як правило, має однакові пристрасті. Щось не пригадаю, щоб велика щука ловилася на крупну приманку і тут же дрібна щука на дрібну.

Вираз «відсікати дрібниця розміром приманки» м'яко кажучи, викликає сумнів, коли мова заходить про лов зубастою хижачки. Для яких-небудь інших приманок це твердження може бути, і виправдано, але тільки не для воблерів і силікону. Частіше трапляється ловити 3 - 4-х кілограмову щуку на 3 - 4-х сантиметрові приманки, а 200 грамових щурят на 15-сантиметрові. І це не окремий випадок, а досить поширене явище.

Розміри водойми теж впливають на уподобання щуки. Звичайна справа, коли в малих водоймах щука йде на більш дрібну приманку. Цікаво те, що якщо невелике озерце хоч яким - то чином з'єднується з водоймою побільше, то щука там буде брати, на значно більші приманки. Цілком можливо, що це пов'язано з її кормовою базою.
Не менш важливий такий чинник, як сезон. Взимку щука краще ловиться спінінгом на досить великі, «пузаті» віброхвости і великі твістери «лопухи». Про твістери потрібно сказати окремо. Моделі зі «струмує» грою і віброхвости форми Long щука взимку практично повністю ігнорувала. Оптимальним же розміром для SHADа виявився розмір 10 см, а для твистеров - в межах 13 - 14 см.  

Ловля щуки на джиг. Твистер или Виброхвост?
Чим же відрізняється низькочастотна приманка від високочастотної? Звичайно, краще поекспериментувати прямо на водоймі. За зовнішнім ж ознаками - твістери з широким, масивним хвостом, а віброхвости з найменш витягнутою формою і найбільшим розміром хвостового «п'ятака» як правило, мають меншу частоту і велику амплітуду гри. Якщо ж дві приманки відрізняються лише твердістю матеріалу, то та, яка м'якше і буде з більшою частотою коливань.

З пожвавленням водойм навесні істотно збільшується і асортимент приманок, «споживаних» щукою. Розміри можна трохи зменшити, хоча необхідність у цьому виникає далеко не завжди. Зима з весною - це були «квіточки», а «ягідки» починаються влітку. Спокусити штучної приманкою щуку, яка перебуває в ступорі від перегріву або обжерлася у водоростях мальками, дуже навіть непросто. Тут найчастіше йдуть в хід дрібні приманки.

Влітку, особливо при лові на озерах, я найчастіше застосовую віброхвости Shad і Long довжиною не більше 6см, а іноді - до 8см. Але якщо Ви не любитель «дрібнити», можна скористатися малоамплітудних, високочастотними, «струмуючими» твістер більш великих розмірів. Як показує практика, найкращі результати досягаються при лові твістер на течії, і особливо при проводці впоперек його.

Осінь робить щуку більш активною, і знову настає пора великих приманок, притому найрізноманітніших форм. Однак немає правил без винятків. Зі своєї риболовецької практики пам'ятаю 2 або 3 осені, в які щука йшла на приманки величиною не більше 6см, практично не звертаючи уваги на великі моделі, звичайні для осені.

А зараз подивіться відео, як ловлять щуку на джиг профіссіонали:

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Лов судака на джиг . Віброхвости Shad .
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Осінь Волкеру не перешкода
 • Ловля щуки восени .
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки в спеку
 • Що приваблює щуку в Твістері ?
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3703]   Автор, Admin 17-05-2013, 13:36 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Я никогда не слышал о нашем сотрудничестве
  — Я никогда не слышал о нашем сотрудничестве, — сказал он, когда в конце концо ...

  » Как стать психологом
  Психологом позволительно стать, пройдя два различных пути – наиболее трудный и наиболее как бы ...

  » Линь или по научному Tinea tinea
  Бeз всякого сомнeния названиe "линь" дано этой рыбe вслeдствиe характeрной особeнности ee измeнять ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хотите купить высококачественный самокат? Добро пожаловать в наш интернет-магазин
  Регулярное времяпрепровождение на свежем воздухе является неотъемлемой составляющей полноценного ро ...

  » Отдых в Турции с ХОТ ТУР
  Наверное самой знаменитой страной для отдыха наших путешественников считается замечательные курорты ...

  » Пенсионный аннуитет
  За период трудовой деятельности любой из нас скапливает на собственном пенсионном счету конкретные с ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке