Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля поплавковою вудкою


--- ~ Ловля поплавковою вудкою

До того, як почати ловлю, потрібно вивчити дно, на якому бажаєте вудити. Необхідно по можливості ретельно виміряти глибину в тих особливих місцевостях, де зазвичай годується і тримається риба, - зазвичай це кордони зворотних течій і пр.

Для вимірювання глибини підійде невеликий глибиномір; якщо глибиномір важкий, його небезпечно ставити, бо при занедбаності може обірватися волосінь. Число клювань залежить від того, з якою точністю глибина спуску буде виставлена.

Перш, ніж почати рибалити слід викинути у воду пару комах і подивитися що з ними буде. Коли зняли грузило і замінили поплавок прозорим порожнистим кулькою, слід опустити насадку, наприклад бабку, жука, овода, глибоко вниз за течією з розрахунком, що струмінь винесе приманку до зграйки риб.

І, нарешті, Приступаючи до лову, рибалці слід сісти спиною до вітру, щоб той не заважав вудити. Взимку, для захисту від вітру слід встановити за спиною снігову стінку або натягнути між уткнутими палицями шматок щільної тканини.

Головне «знаряддя» рибака для лову карася - Поплавочна вудка.

Вудилище підходить не дуже довге - 3,5 м (підійде і 4 м), бо часто доводитися ловити карася в заростях водних рослин. Вудилище буває телескопічне, і штекерноє. Судячи з мого досвіду, телескопічне вудилище набагато зручніше, хай і не таке міцне. Штекерноє ж не надто незручно при перевезенні, бо її нижнє коліно більш довге. Природно, краще вибрати вудилище подорожче, та зате воно буде легке і міцне, приміром, зроблене з карбону. Також непогано підійде вудилище з скловолокна,
або з "композиту".

Котушка повинна бути безінерційною, легкої. Кількість котушок повинно бути в числі від однієї до чотирьох або шести, оскільки вага її зростає в прямій пропорційній залежності від загального числа підшипників.
Ліси - зазвичай її діаметр становить в районі від 0,15 до 0,2 мм. При дальньому закиді (на довжину близько 20м (або 30 м)) на шпулі її має бути дуже багато. Лісам не слід підходити до краю щічки на 1-2 мм при правильній намотуванні. Якщо ваші леси 100 метрів і менше, то також можна як варіант перед цим намотати на шпулю товсту нитку чи ізоляційну стрічку.

Поплавці особливо нічим не різняться з поплавками для лову коропових. Відзначу, однак, що їх вантажопідйомність буває і менше - до 6 грам. Гачки для тварин насадок (черв'яків і іншого), з подовженим цівкою № 4 (або 6), а для шітіка, опариша і різних рослинних насадок - від чотирьох до шести, але вже з більш короткою цівкою. Природно, гачки повинні бути самі найгостріші і їх краще підбирати більш темного кольору (наприклад, вороновані).

Якщо ловити рибу біля берега, коли не збираєтеся далеко закидати, кращого за все підійде більш проста оснастка: вантажопідйомність поплавка від 1 до 3 грам і дробинки (дві штуки). При вірній огрузки над самою водою обов'язково повинна підніматися невелика частина антени (від 0,5 до, приблизно, 2 см), а підпасок (нижня дробинка) повинна лягти на дно. Якщо дно надмірно затягнуто мулом, то між гачком і "підпаском" встановлюється маленький пінопластовий кулька коричневого, зеленого або чорного кольору.

Якщо погано клює, постарайтеся гранично полегшити оснастку, використовуючи більш дрібні насадки - дрібного опариша, мотиля, шматочки хробаків і т.д. Повідці слід встановити самі найтонші - від 0,1 до 0,12 мм, переважно в місцях, де не багато водної рослинності. Якщо влаштовуєте дальній кидок, коли ваша підсічка більш розмашиста, підійдуть повідці з "плетінки" діаметром від 0,1 до, в районі, 0,12 мм.
Якщо ловите рибу на сильній хвилі, думається, що потрібно утяжелить "підпасок", але насправді, робити цього не слід, так як карась, зазвичай, бере наживку обережно, і в такому випадку ви взагалі можете не побачити клювання.

Слід ставити більш легку ковзаючу "оливку" (вагою від 2 до 3 грам) і відповідний поплавок. Насадку буде тягнутися по дну, але натомість ви точно побачите клювання.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Травень - час ловити карася
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Разновидности карпового удилища
 • Ловля хижої риби на жерлицу
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Зимова ловля поплавцевими вудками
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2941]   Автор, Admin 22-04-2013, 09:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке