Загрузка...

Блог о рыбалке » Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки


--- ~ Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки

Зазвичай восени щука віддає перевагу ловиться вдень. Починає поклевивать після підйому сонця і припиняється перед заходом. Рибалки восени використовують світлі і значно великі коливні блешні. Пізньої осені предпочтительней ловити з на глибині, використовуючи блешня, ну і рибку на наживку. Часто щука хапає здобич близько берега або з-під дна Вашої човни.

Невелика щука пручається набагато активно, кидаючись з боку в бік, так і хоче порвати волосінь про корч, Буває навіть вистрибує з води, роблячи так звану свічку. У такому ситуаціях потрібно відразу ж припустити кінчик вудилища до води і послабити жилку, інакше щука може зірватися з Вашого гачка і ви будете з сумом дивитися у слід спливали рибі. Про спробу зробити свічку можна дізнатися по поведінці щуки. Ну по-перше це помітно на дальніх забросах. Підтягуючи рибку, ви помічаєте, що вона стрімко йде в бік, одночасно рухаючись до поверхні. Це означає, що щука спрямовується і готується до вильоту з води. А Вам стрибок щуки зовсім не потрібний. Навпаки, змусьте хитру щуку не робити викид для цього трохи ослабте волосінь, а коли вона знову піде на дно, підсік рибу ще раз (на всякий випадок)! Перш ніж покинути свою територію в рідному водоймі, щука робить наступну спробу звільнитися. Вам покажу що вона згодна зі своєю долею і без опору йде у Вас на поводу стомлено прочинивши пащу. В останній момент викидає таке, чого Ви не очікуєте, напевно і у риб є інстинкт самозбереження ...

Був у мене один випадок. Підвів я до човна щуку, взявся за поводок, нижче грузила і потягнув рибу в свій човен. Опинившись наполовину в повітрі, щука відразу ж поміняла хот своїх дій: дуже широко відкрила пащу і відкопиливши зябра, затрясла головою з боку в бік. Від несподіванки я витріщив очі, в цей момент зі свистом пролетіла перед моїм носом блешня, а щука стрімко рушила в глибину.

Я думаю все-таки досвід корисний, навіть і такий гнітючий, як у мене. Після цього я завжди дивився за поведінкою щуки і наскільки міцно сидить гачок в її пащі. Якщо вона йде з помітним опором і з закритою пащею, то, все в нормі - ця точно буде Ваша. Але якщо неясно як щука зачепилася за гачок, я трохи приспускається волосінь (щука в цей момент закриває пащу) і вироблялися сильну підсічку.

Крупна (донна, озерна) щука має забарвлення темніше, найчастіше в синьо-зеленому забарвленні з блідими плямами на її товстому тулуб. У великих озерах велика щука тримається близько глибоких місць у пріберегових мілин. Зазвичай сидить у засідці на глибоководді серед корчів і марно чекає свою здобич. Різким кидком схопивши здобич, щука зупиняється, а якщо не зловить свою жертву, повертається на колишнє місце. Найчастіше на щуку можна наткнуться і на віддаленні від берега, де вона полює за своєю здобиччю корюшкою, снетком, сигами. Ну тут щуку відшукати набагато складніше.

Поклевку донної щуки зовсім неможливо відрізнити від мертвого зачепа. Дуже складно вивести крупну щуку, з несамовитою силою вона тягне волосінь, змушуючи риболова віддавати їй все більше метрів волосіні. Досить тендітну волосінь щука рве без праці. Тому для лову великої щуки потрібна набагато міцна снасть - жорстке вудилище бажано дворучне, об'ємна котушка з волосінню від 0.6-0.7 мм, а при безінерційної не бажано тонше 0.5 мм. Блешні слід вибрати найбільші, легкі, суміщені з грузилом, і часто коливаються, краще декількох кольорів. Напевно, найкраще ловити на снасть з окунем розміром приблизно 10-15 см. Тільки втомлена щука лягає на бік набирати сили. Ну все ж не намагайтеся взяти її руками або сачком, набравши сили щука рвонеться від переляку і піде.

Советуем также посмотреть :

 • Щука - цариця російських річок і озер
 • ловля щуки
 • Ловля щуки на спінінг
 • Як спіймати щуку
 • Ловля щуки на спінінг
 • Краснодарський край. ловля щуки
 • Як спіймати щуку
 • Ловля щуки восени .
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Зимова ловля щуки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2214]   Автор, Admin 14-04-2013, 18:45 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке