Загрузка...

Блог о рыбалке » Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"


--- ~ Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"

Донка для лову коропа потрібна потужна, так як короп - одна з найбільш сильних риб. Можу запропонувати таку конструкцію. Довжина основної волосіні - приблизно 100 м, її діаметр - 0,5 - 0,8 мм, використовуйте ковзний невеликий грузик. Найкраще донку завозити човном. 2 гачки довжиною від 15 до 20 см чіпляються на повідках з плетінки, або так званого кевлара. Використовується не волосінь, а нитка, так як нитка м'яка і короп нічого не відчуває, коли він заковтує гачок з таким повідцем. Також до переваг капронової нитки можна віднести її фортеця. Найкраще офарбити її в темний колір. Я використовую саморобний гачок № 10 - 14, куплений на пташиному ринку (так званий "орлиний кіготь").

Тепер поговоримо про тактику лову. Ловити бажано на 10 - 20 донок відразу, які являють собою поставлені на тріскачку котушки. У більшості випадків, рибина засікається сама, і тріск котушки служить сигналом до витаскуванню. Якщо снасть витримала найскладніше - перший удар, то швидше за все її не порвуть і наступні ривки. В якості насадки використовується крупний розпарений горох, можна повісити 2 відразу. Горох має бути ізотовлен по вищому розряду (чув, що кращий сорт гороху - чи то кубічний, чи то квадратний). Обов'язково використовувати прикормку. Прикормка - теж горох, але більш низької якості, краще трохи недоварена (щоб він був менш смачним, ніж той, який на гачку). Кожну донку потрібно завозити окремо, потім відразу ж прикормлювати (невеликий жменею), бажано на площу 3-4 кв.м.

Також замість гороху використовують маринований зелений горошок, кукурудзу найкращого сорту (якась трикутна), відмінно виходить, якщо використовувати консервовану імпортну кукурудзу.

Досить часто в якості знаряддя для лову коропа використовують вид донки, званий "макушатники" або "коробочкою". "Макушатники" - це та ж донка з тими ж двома гачками того ж розміру. Але відмінність полягає в наступному: Ловля риби проводиться на пресування макуху, тобто соняшникова макуха, яка нарізана невеликими брусочками. Їх висота дорівнює товщині нарізається кола (так як макуха пресується у формі кругів), і поверхнею з розміром зверху сірникової коробки. Грузик має спеціальну невеличку петлю для кріплення до неї шматочка макухи, а гачки встромляються в кути брусочки повністю для того, щоб з нього нічого не стирчало і щоб рибу нічого не вкололо. Карп смокче макуху, вона розкисає, і він сам засікається, викидаючи гачки через зябра подібно сміттю.

"Коробочка" відрізняється від "макушатники" тим, що замість брусочків макухи в ній для наживки використовується каша або ж тісто, які або мають бути набиті в пружину (при тому, що гачок повинен бути вставлений таким чином, щоб він міг легко всмоктуватися рибою) , або спеціальні коробочки, зроблені з нетоксичної, нераскісаемого у воді матеріалу безе запаху. Вони виглядають як той же сірникову коробку. У ці коробочки вставляються гачки, потім коробки закидаються (завозити не обов'язково), і далі все так само, як у звичайній донці, тобто риба смокче, засікається, витягується і т.д.

До складу тесту майже завжди входять макуха, підсмажені сухарики і розмочений хліб, але для кожної водойми він, залежно від смаку риби, індивідуальний.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля карпа "Макушатник", "Коробочка", "Пружина&qu ...
 • Ловля карпа зимою
 • Краща прикормка для риболовлі
 • Наживки й підгодовування .
 • Макушатники для коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Як зробити донку
 • О приготовлении "искусственного" гороха
 • Як ловити карася на « Ракету
 • Донна ловля судака на джиг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1929]   Автор, Admin 14-05-2013, 18:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Я никогда не слышал о нашем сотрудничестве
  — Я никогда не слышал о нашем сотрудничестве, — сказал он, когда в конце концо ...

  » Как стать психологом
  Психологом позволительно стать, пройдя два различных пути – наиболее трудный и наиболее как бы ...

  » Линь или по научному Tinea tinea
  Бeз всякого сомнeния названиe "линь" дано этой рыбe вслeдствиe характeрной особeнности ee измeнять ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хотите купить высококачественный самокат? Добро пожаловать в наш интернет-магазин
  Регулярное времяпрепровождение на свежем воздухе является неотъемлемой составляющей полноценного ро ...

  » Отдых в Турции с ХОТ ТУР
  Наверное самой знаменитой страной для отдыха наших путешественников считается замечательные курорты ...

  » Пенсионный аннуитет
  За период трудовой деятельности любой из нас скапливает на собственном пенсионном счету конкретные с ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке