Загрузка...

Блог о рыбалке » Рибалка буває і полюванням .


--- ~ Рибалка буває і полюванням .

Рыбалка бывает и охотой.Те, що для переважної більшості живуть на планеті Земля, здається дуже небезпечним (навіть смертельно небезпечним) заняттям, для деяких це є "звичайною" риболовлею. Мова йде про такому екзотичному і екстремальному виді риболовлі - як полювання на акул.

Акул ловлять і вбивають заради:  

- Спинного плавця, що стоїть величезні гроші і вважається самим вишуканим делікатесом;  
- М'яса. В азіатських країнах стейки і шашлики з акулячого м'яса дуже популярні. Найбільш дорогим вважається м'ясо акули мако, великої білої акули і атлантичної акули;  
- Акулячої печінки та селезінки, цілющі властивості яких не так давно відкрили вчені.

Не буду зупинятися на способах промислового і браконьєрського вилову акул, а поговорив краще про способи полювання на акул жителями океанського узбережжя, які передаються з покоління в покоління вже не одне століття.

Так жителі островів Торессова протоки полюють на акул за допомогою риб-причеп. Вони беруть великих прилипав (довжиною близько метра), проколюють їм хвіст, в отвір протягують міцний канатик і обмотують ним хвостовий плавець прилипали. М'ясом, кров'ю і потрухами приманюють акулу і як тільки акула з'являється, кидають у воду 7-10 "підготовлених" прилипал. Прилипали тут же присмоктуються до акулі, вбачаючи в ній свою рятівницю. Все, акула практично приречена.

На узбережжі Мікронезії полюють на акул інакше. Акулу приманюють шумом тріскачок, зробленими з морських раковин і кокосів, і курячими тельбухами, дрібною рибкою і різними покидьками. Як тільки з води з'являється тупе рило акули на нього накидають петлю, звиту з рослинних волокон, затягують її за зябровими щілинами, підтягують ближче до човна і починають бити по хижачці важкими киями, приголомшуючи її.

У племенах островів Тихого океану полювання на акулу вважається гідним тільки для обраних і найсильніших членів племені. У прозору воду пірнає сміливець і в ущелинах підводних скель шукає акул, які саме такі місця вибирають для відпочинку. Підпливаючи до акули, вони накидають петлю їм на хвіст, а рибалки, що знаходяться в човнах, відразу витягують хижачку на борт човна.

Ну а в Новій Зеландії тубільці щосили використовують переваги сучасних засобів пересування на воді. Рибалки опускають у воду петлю і починають бити воду всередині петлі. Як тільки, залучена шумом, акула спливає, тут же затягується петля, включається двигун моторного човна і акулу тягають за собою доти, поки вона остаточно не виб'ється з сил.

Ну а вийти на поєдинок один на один акулою в середовищі її проживання наважуються самі відчайдушні сміливці. Збройні всього лише гарпуном з отруєним наконечником і ножем, вони вистежують акулу і мітять їй в око. Якщо потрапив - герой і переможець. А не потрапив - твої шанси вижити мінімальні (поранена акула ще більш небезпечна).

Деякі племена дають шанс одноплемінникам, засудженим до смерті. Їх відвозять на пару кілометрів від берега, кидають у воду, давши тільки один ніж, і виливають на нього відро крові. Як мінімум одна акула наздожене нещасного на шляху до берега. Якщо тому вдасться підпірнути під черево акули і розпороти їй живіт (найвразливіше місце акул), у нього є шанс на порятунок. Виплили на берег завжди милують і забувають всі його попередні гріхи (вважається, що людина пройшла очищення океаном).

Але небезпеки підстерігають мисливців за акулами не тільки під час самого полювання (акула може потягти за собою тримають мотузку, атакувати забарився плавця, атакувати саму човен і т.д.). Біда може статися тоді, коли її вже зовсім не чекають. Акули дуже живучі. Здавалося б, ви розпороли їй черево й вийняли нутрощі. Все. А ось і ні. Дуже багато випадків, коли і в такому розправитися вигляді акула завдавала каліцтва розслаблених рибалок або потужних ударом свого хвоста або відкушувала кінцівки.
Так що риболовля, вірніше охота, на акул справа дуже небезпечне на всіх її стадіях і в повній безпеці можна себе відчути тільки зійшовши на берег.

Советуем также посмотреть :

 • Катран , колюча акула - єдина акула в Чорному морі
 • Аквапарк Aquaventure в Эмиратах
 • ловля тайменя
 • форель
 • Катран , колючий акула - єдина акула в Чорному морі
 • язь
 • У супермаркетах України не продають якісну Атлантичну креветку
 • Кубань. Лінь
 • З воблером на судака
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3110]   Автор, Admin 18-04-2013, 11:13 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке