Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля окуня в Криму на обертову блешню .


--- ~ Ловля окуня в Криму на обертову блешню .

Ловля окуня в Крыму на вращающуюся блесну.
Ця стаття перш за все для новачків, але й досвідчені любителі ловлі хижака можуть знайти в ній дещо корисне, так як мова піде про лов окуня в водоймах Криму. Кримські хижаки капризні і вимагають особливого підходу. Водойми в Криму де окунь живе масово і досягає пристойних розмірів - це водосховища, такі як Сімферопольське, Білогірське, Бахчисарайське, Партизанське. На інших водосховищах доступ для рибалок закритий, за рідкісним винятком. Вони вважаються питними водоймами і охороняються.

Не погані екземпляри можуть попастися і на звичайних малих ставках, які майже повсюдно розкидані по всій території Кримського півострова. Окунь відноситься до бур'янистим рибам і поширюється по навколишніх водоймищ по повітрю. Його ікра прилипає до качиним лапам, ну а качки не залишають без уваги більшість ставків.

Отже, якщо ви вперше взяли в руки спінінг і не знаєте з чого почати, почніть з блешень, що обертаються або вертушок, також добутлива лов окуня на мікроджіг   але про це іншим разом. Окунь в Криму ловиться на вертушки не зовсім охоче, особливо коли він пасивний і стоїть біля дна. Тому влітку намагайтеся ловити його в моменти короткочасного жора. Такі моменти бувають вранці і ввечері. До прикладу на Сімферопольському водосховищі окунь активний з 8.00 до 10.00 вранці та з 17.00 до 18.00 ввечері. Але все залежить і від конкретного місця стоянки риби. Це лише приблизний час виходу смугастих хижаків на полювання, яку автор цієї статті спостерігав неодноразово і з успіхом ловив товарних окунів від 150 р. і більше.
Виникає питання, а яку вибрати вертушку? Вибір краще зробити на користь малих номерів за класифікацією фірми Mepps. Це номери від 00 до 2. Для окуня цього цілком достатньо.

Проводка рівномірна, кінчик спінінга фіксуємо в нерухомому стані. Котушку використовуємо безінерційну і краще купіть відразу дорогу котушку перевірених виробників. Повірте, при інтенсивному способі лову, яким і є спінінг, катушка постійно перебуває в роботі. Ви ж безперервно, іноді по кілька годин поспіль, закидаєте вашу приманку і витягаєте її назад. Дешева котушка при такому режимі швидко вийде з ладу. Дуже гарні відгуки про котушках фірм Daiwa і Shimano.

Вудилище, або як ще кажуть спінінгісти зі стажем, бланк спінінга краще вибирати з тестом від 2 до 12-15 г. по вазі використовуваної приманки. Так і рука не втомиться і всю принадність опору підсіченого окунька відчуєте. Якщо покльовок довго немає - міняйте місце. Іноді достатньо відійти в сторону на пару трійку метрів і змінити напрямок проводки приманки. На шпулю котушки намотайте монолески діаметром не товще 0.2мм.

Плетений шнур набагато чутливіші і краще, але при лові на вертушку він швидко вийде з ладу через перекручування. Полетять «бороди» і риболовля із задоволення перетвориться на нескінченний процес розплутування вузлів. Всі вертушки сильно закручують волосінь. Не допомагають ніякі вертлюжки.

І ще одна тонкість при лові на вертушку. Не прагніть відразу швидко вести приманку крутите ручку котушки плавно, відчуйте, як блешня заводиться і зменшуйте швидкість проводки до моменту повної зупинки обертання пелюстки. Потім поліпшіть проводку і заведіть блешню. У момент зупинки пелюстки найчастіше бувають покльовки. Це коли окунь пасивний, якщо ж ви спостерігаєте так звані котли, а на водосховищах такі виходи відбуваються часто, то сміливо кидайте прямо в гущу такого котла і ведіть вертушку ближче до поверхні в середньому темпі рівномірної проводкою. Для цього вудлище тримаєте під кутом в 90 градусів або трохи менше до поверхні води.

Такий спосіб проводки можна застосовувати і на зарослих дрібних ставках. У Криму рідко де можна зустріти зарості латаття, а ось куширу вистачає. Ось над ним і треба вести блешню. З вертушок добре зарекомендували себе приманки фірми Mepps Aglia Long № 1, 1 +. Колір обирайте по погоді і по прозорості води. Коли ясно - мідний, коли похмуро - сріблястий. Універсальний чорний і кислотний (отруйно-жовтий з різного кольору візерунками або точками). Чому? Це треба запитати у риби. Але на нього найчастіше доводилося ловити великих окунів до 1 кг вагою.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки на спінінг
 • Весняна риболовля : ловимо окуня
 • SUM Malas - чотири в одному
 • Літня ловля риби на вертушку
 • на сплеск
 • Ловля трофейної окуня .
 • Ловля карпа зимою
 • Головень на спінінг навесні .
 • язь
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1866]   Автор, Admin 22-05-2013, 00:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как вам нужно ухаживать за катушкой и уборка коттеджей
  Задатком хорошей рыбалки считается верный выбор насадок, места для ловли, и, без сомнения, исправнос ...

  » Тук-тук, судак, ты где?
  Не слишком спортивно, зато эффективно! Судак , особливо великий, в Підмосков'ї без сумніву є найбаж ...

  » 'Anonymous' Хакеры Группа угрозы в Нью-Йоркской фондовой бирже
  Аноним, слабо организованной группой компьютерных хакеров, взявшее кредит для многих из наиболее зам ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ АРМАТУРА СИП. ПРОВОД СИП. Провод сип 2х16..
  » Как оценить свое имущество
  Буквально все в нашей жизни содержит собственную стоимость. Мы живем и не проектируемся над тем, ско ...

  » Как подобрать кабель
  На рынках нередко можно как бы увидеть написанные от руки таблички, указывающие, какой кабель нужно ...

  » Как найти хорошую работу
  Розыски работы - это определённая работа, которая настятельно просит кое-какой подготовки, усилий и ...

  » Кто такой оператор фискальных данных
  В первый раз налогоплательщики в РФ узнали об ОФД в законопроекте "О внесении перемен в 54-ФЗ &laqu ...

  » Как выбрать кровать в спальню
   Человеку нужен сон – это теорема, с которой навряд ли кто-то будет диспутировать. Дабы з ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке