Загрузка...

Блог о рыбалке » Ще раз про виведенні.


--- ~ Ще раз про виведенні.

Еще раз о вываживании. З покльовки з подальшою підсічкою починається черговий кульмінаційний момент кожної рибалки - виведення. Якщо риба велика, процес може розтягнутися на кілька хвилин. Дрібну теж виводити, і вона навіть не рідко "перемагає" рибалки, встигаючи зірватися за той недовгий час, поки її навпростець підтягують до підсак, а то й просто викидають на берег.

Зовсім інша справа, коли волосінь натягує рибина, вага якої йде на кілограми, починаючи з одного. Лінивий лящ хоч і намагається піти убік, але йому це погано вдається, особливо якщо рибалка підніме рибу до поверхні і змусить ковтнути повітря.

Сильний і швидкий короп встигає робити такі кидки в сторони, що повернути його назад коштує великих праць і нервів. Ще більш буйно поводиться жерех - цей кидається на волосіні, як необ'їжджений жеребчик на корді. Щука впирається сильно, але в глибині йде досить "слухняно" і починає викидати "коники", коли побачить рибалки і "зрозуміє" що з нею відбулося.

Безсумнівно, потрібно максимально скорочувати час виведення, щоб поменше мучити рибу. Інакше це перетворюється на гру, в роді тієї, яку влаштовує кішка, не відразу з'їдаючи спійману мишу. До того ж для тривалого виважування, коли рибину трохи відпускаєш, побоюючись за міцність снасті, потрібно неабиякий оперативний простір. Біля берега його частіше немає. Тут потрібно не допустити відходу рибини з сектора, найчастіше досить вузького, де немає ніяких перешкод. За межами його волосінь відразу захлесне за траву, кущі, палю або за невидимі під водою предмети. Зрозуміло, що після цього про виведенні вже думати нічого.

До речі, швидше за все, довгостроково стомлюючи рибу, ризикуєш обірвати снасть на багато більше, ніж при швидкому виведенні. Це відноситься і до випадку, коли є оперативний простір. Адже від численних ривків може розхитатися неміцно впившийся гачок, і рибина нарешті "виплюне" його. Зрозуміло, якщо риболов відчуває потріскування вудлища або підозрілий дзвін натянувшіеся волосіні, то нічого не залишається, як дати слабину.

Швидке виведення виправдано у багатьох випадках. Думаю, в цьому хоч раз переконувався будь риболов, коли вихоплював рукою або подсачеком рибу, яка вже позбулася гачка, зайва секунда виважіванія привела б до втрати видобутку.

Ефективність оперативного виважіванія в скрутну хвилину, підтверджують спостереження за відомими рибалками-спортсменами. Замість того, щоб обережно виводити рибу, вони після підсічки починали різко піднімати вудлище вгору і, незважаючи на потужні ривки, тягли її до тих пір, поки на поверхні води не з'явиться голова, після чого досить швидко і напористо відкочували штекер і брали трофей у підсак . Риба при цьому способі виважіванія надає мінімальний опір. Ця техніка обумовлена Тим більше якщо в процесі виведення вона наковталася повітря.

Советуем также посмотреть :

 • Правильне виведення риби
 • Як не зламати спінінг ?
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Кілька секретів вдалої риболовлі
 • Несколько секретов удачной рыбалки
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • клювання судака
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • ловля ляща
 • Короп з човна
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1900]   Автор, Admin 13-04-2013, 18:17 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Видео: Снасти и насадки для ловли сома
  Из всех хищных рыб наших пресноводных водоемов, наверное, самым крупным является, конечно же, сом. В ...

  » виготовлення обода
  Дуговой обод можно изготовить двумя способами.1 . У прута завдовжки, на 13Д більшою діаметра дуги ...

  » Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...


  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке