Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля ляща на кільце


--- ~ Ловля ляща на кільце

Ловля леща на кольцо Лящ риба здоровенна і широка, неоціненним при сушінні і смачний жирний осінній лящ. Але і в іншу пору лящ не є поганою рибою. Це кожному рибалці відомо.

Водиться лящ у річці, на просторі, любить і глибину і від перебігу не відмовляється. Як спіймати б цього красеня з тим, щоб його на стіл подати? Ловити ляща можна на будь-яку рослинну або насекомообразную наживку. Так, бере він інший раз і на малька і на блешню інший раз, але, як би помилково у нього це виходить, не на те зреагував.

Добре підійде звичайний дощовий черв'як, а ще краще червоні черв'яки, яких в гнойової землі вдосталь. Хліб може приманити його, можна спробувати і макуха. Суть в тому, що ходить лящ на відміну від багатьох інших великих риб зграями. Напади на зграю, тут і улову бути. Полювання йде пліч-о-пліч з рибками поменше з розряду подлещиков і краснопірки, тарашка теж може бути присутнім. І все інше, що хоч якось на самого ляща схоже кольором луски да загальним виглядом. Ловити добре його з човна, але обов'язково, щоб з годівницею хорошою. Згодиться звичайний, а краще чорний хліб, а ідеалі, непогано б сухарями розжитися.

Засовують їх у мішок, на дно якого цегла для ваги поміщають, з дрібної-дрібної сітки і зав'язувати не забувають. Мішок той на довгій мотузці потім у воду опустять на течії, він то рибу і буде зазивати. Хороший метод лову на кільцівки. При цьому два якорі знадобляться. Човен слід строго перпендикулярно течією поставити там, де глибше, і лящ водиться, і зміцнити її двома якорями. Кормовим і носовим якорем. Потім кілька годівниць на мотузці до дна спускають, а вздовж мотузок кільцівки треба простягнути. На кожну мотузку по одній. Вічко у годівниці дрібної повинна бути, щоб не наївся лящ до того моменту, як на наживку клюне. Нехай нюхає він прикорм, а їсти, щоб не міг. Збожеволівши він від смачного запаху хопне за наживку, тут і підсікти його треба без зволікання.

Хороший він тим, що великі особини попереду дрібниці клюють, тут Вам і улов забезпечений. Можна його і на фідер взяти, що з човна, що з берега. А ось на донку довго він буде зазіхати, йому їсти багато подавай, а то й уваги не зверне. Навіщо йому це треба? Якщо хочете зловити ляща, знайдіть місце, де він водиться, та радою нашим там і скористайтеся. Вийде що, можете і відгук на сайті залишити. І нам приємно буде знати, якщо рада наш допоміг.

Советуем также посмотреть :

 • Ока . Поплавок . густера
 • Ловля ляща на кільце
 • Як ловити ляща ?
 • минь
 • Відкрию Вам кілька секретів як зловити харіуса !
 • Особлива приманка для нехижої риби
 • Ловля ляща в жарку пору року
 • Літні підгодовування для ляща
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Донна ловля судака на джиг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2785]   Автор, Admin 19-05-2013, 23:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке