Загрузка...

Блог о рыбалке » Перші поради рибалці .


--- ~ Перші поради рибалці .

Первые советы рыбаку. Одне з головних знарядь рибалки - хороше вудилище. Правильніше вибирати його виконане в основному з сучасних матеріалів, таких як високотехнологічний вуглепластик. У такому випадку вудка буде достатньо гнучкою і пружною, в той же час не розмокне від води. Яка довжина повинна бути - справа індивідуального підходу, але одним з найоптимальніших варіантів - близько 4 - 7 метрів.

Деякі замість традиційних вудок воліють спінінг - це питання не стільки смаку, як обраного виду риболовлі. Спінінг практично незамінний при риболовлі на хижу рибу, а також в умовах, коли звичайної вудкою не розмахнутися, наприклад на березі з звисаючими деревами. В основному серед спорядження рибалки необхідно також назвати волосінь, яку слід брати з запасом, на той випадок коли раптово обірветься. Товщина волосіні як правило залежить від того, на яку рибу ви збираєтесь ловити. Зазвичай буває достатньо волосіні діаметром около0 ,2-0, 3 мм. Основна складова вудки, крім котушки з волосінню - гачок. Крючков необхідно мати декілька, «про запас», і різного розміру - для декількох видів риб.

А що стосується їхньої форми, то краще вибирати подовжені гачки - вони зручні і для насадженні наживки, і для знімання спійманої риби. На одній вудці може бути і більше одного гачка, в такому випадку вони прив'язуються кожен на свій власний поводок - ще один необхідний рибалці предмет, їх повинно бути декілька і бажано різної довжини. На відстані 10-15 сантиметрів від гачка розміщується грузило, що відповідає за те, щоб гачок зміг опуститися на достатню глибину, а поплавок стояв у воді вертикально. Зазвичай грузило являє собою невеликий свинцева кулька з надрізом масою близько 1 грама, який закріплюється на волосіні. Якщо рибалка планується на річці з сильною течією - потрібні більш важкі вантажі.

Необхідно взяти з собою деяку кількість більш тонкої волосіні (діаметром 0,05 мм) для повідків. Серед інших атрибутів риболовлі - поплавок, підставка для вудки, складаний стілець або табурет, блешні (їх потрібно кілька, не тільки під різний вид риби, але навіть і під «настрій» риби). Блешні і воблери - це вид приманок для риби, якщо лов відбувається зі спінінгом, для лову на традиційну вудку вам доведеться захопити з собою живу приманку - черв'яків або особливо зварену кашу. Спійману рибу треба буде кудись збирати - для цієї мети підійдуть садки або кошики, бажано мати і сачки для того, щоб витягувати рибу на берег.

Не забувайте також про ті речі, які знадобляться не тільки рибалці, але і будь-якому туристові: сірники, ніж, ліхтар із запасними батарейками, мотузка, сонцезахисні окуляри, міні-аптечка, предмети особистої гігієни, засоби для відлякування комах, набір необхідного посуду. «Туристична» екіпірування знадобиться вам і в тому випадку, якщо планується рибалка з ночівлею або на кілька днів - намет, спальний мішок, джерела світла, деякий набір продуктів (сіль, м'ясні консерви, цибуля, картопля). Солі при цьому потрібно взяти достатню кількість, адже вона стане в нагоді не тільки для приготування їжі, але і для засолювання риби. Палять не повинні забувати про запасі сигарет і запальничок, крім того, практично обов'язковим атрибутом риболовлі є спиртне.

З одягу вам знадобляться костюм по сезону, непромокаємий накидка або плащ, головний убір, зміна білизни, рукавички, підходяща взуття. Багато рибалки мають також болотні чоботи. Не забудьте також взяти з собою необхідні документи - права на керування човном, паспорт, якщо їдете далеко від дому.
І останнє: збираючись на риболовлю, не беріть з собою з дому нічого рибного - ні консервів, ні тарані, ні, тим більше, свіжої риби. Тому що, по прикметі, хорошого клювання вам в такому випадку - не бачити!

Советуем также посмотреть :

 • Перші поради рибалці .
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Скільки вудок брати з собою на рибалку ?
 • Правильне виведення риби
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Екіпірування та приладдя рибалки.
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1468]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как заработать на сайте
  В наши дни многие интернет сайты сети интернет, за редким исключением, изготавливаются для заработка ...

  » Покупаем поликарбонат – что нужно знать покупателю?
  Прежде чем купить сотовый поликарбонат в Белгороде, вам не помешает информационно подготовиться к та ...

  » Река Таймень и её хозяин (2 части)
  На одном из поездов мы приехали в славный город Комсомольск-на-Амуре. Идёт разгрузка вещей. Нас восе ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Конструкция палатки для зимней рыбалки
  Представляем вашему вниманию большой выбор недорогих ультракомпактных палаток, подходящих ко всем ви ...

  » Экономная поездка в Прагу
  Замечательное место для экономных путешественников – Прага, а причина в том, что весь город яв ...

  » Как оценить свое имущество
  Буквально все в нашей жизни содержит собственную стоимость. Мы живем и не проектируемся над тем, ско ...

  » Как найти хорошую работу
  Розыски работы - это определённая работа, которая настятельно просит кое-какой подготовки, усилий и ...

  » Как подобрать кабель
  На рынках нередко можно как бы увидеть написанные от руки таблички, указывающие, какой кабель нужно ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке