Загрузка...

Блог о рыбалке » Вибір вудилища і його оснащення


--- ~ Вибір вудилища і його оснащення

Выбор удилища и его оснастка
Вони дуже гарні, коли попадається риба вагою до одного кілограма. Якщо передбачається лов більш великої риби на порівняно важкі і товсті оснащення, то доведеться змиритися з тим фактом, що різко зростуть маса вудилища і оптимальна потужність.

Щоб визначити прийнятну довжину вудилища, потрібно провести розрахунок дистанції лову. Після вибору вудилища або комплекту вудилищ різної довжини і потужності вудлище треба оснастити. У оснащення махового вудилища входить тільки лише два додаткові елементи - це утримувачі волосіні і гачка. Тримач гачка знадобиться тоді, коли рибалка відлагоджує оснащене вудилище на час в сторону, щоб відпочити або взяти іншу снасть, і є простим кільцем з гуми, яке розташоване на комле вудилища.

Тримачі для волосіні більш складні і мають декілька поширених конструкцій. Найпростіший і поганий спосіб кріплення волосіні до вудилища полягає в звичайному прив'язуванні волосіні до кінчика вудилища. Поширений досі також давно застарілий спосіб: петлю волосіні проводять у вушко пропоїти шпильки і заводять за її гострий кінець. Кріплення досить надійне, але має при цьому два недоліки. Лісочка порівняно швидко «старіє» в місці її дотику з вушком шпильки дроту, і дуже часто відбувається вторинний захлест волосіні за гострий кінчик шпильки. У випадку, якщо це відбувається, то з кожним закидом волосінь далі намотується на кінець вудлища. Щоб виключити ці недоліки оснастку зверху нарощують жорсткою, товстої (діаметром 0,2-0,3 мм) волосінню, петля якої чіпляється до шпильці. У такому кріпленні є недолік - в ослабленому місці стику товстої волосіні з оснащенням.

Досить непоганий якісний спосіб кріплення оснастки полягає в кріпленні волосіні самозатягаються петлею за відрізок круглої гумки в оплітці з тканини. Відрізок довжиною від 2 до 5 см (враховуючи його товщину) примотують шовковою ниткою на клею до кінця вудилища. Зав'язують вузол на вільному кінці гумки, вище вузла на гумку накидають петлю з волосіні. Ще дуже хороший, надійний і простий спосіб кріплення оснащення - за допомогою м'якої петлі на кінці вудилища. Беруть шматок плетеної волосіні, складають петлею і примотують до кінця вудилища так, щоб кінець петлі не доходив до урізу кінчика приблизно на 5-10 мм. Петлю з волосіні протягують в петлю на кінці вудилища і накидають на нього. Кріплення дуже просте, надійне і дозволяє в момент надіти або зняти оснастку.

Найсучасніший спосіб кріплення оснастки на вудлище - кріплення через спеціальний кінцевик («коннектор»). Ці концевики підбирають по діаметру кінця вудилища. Можна досить надійно зафіксувати кінцевик на вудлище за допомогою краплі будь-якого швидковисихаючого клею. Недоліки такого кріплення тільки в тому, що будь коннектор має певну масу, яка впливає досить відчутно на загальну масу вудилища, особливо, якщо вудилище дуже легке, а кінець дуже тонкий.

До цієї ситуації потрібно дати розширене пояснення. Суть в тому, що будь-яке гарне махове вудилище спочатку розраховане на певну масу оснащення. Якщо вудлище розраховане на оснастку з масою, наприклад, до 8 г, то коннектор або який-небудь інший держатель волосіні масою в 1 г і більше не тільки істотно змінює будову всього вудлища, але і створює додаткові постійні руйнівні навантаження на вудлище. На практиці це виражається в тому, що вудилище з важким коннектором замість «швидкого» стає «хлистоватим».

Советуем также посмотреть :

 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Все про вузли
 • Застежки "глухие" и не очень
 • літня мормишка
 • Маркерний поплавок для визначення глибини і характеру дна
 • поплавочная ловля
 • Спосіб лову ходової донкою ляща ( дугоподібним відпустку за течією )
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1473]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Волга: новые правила (продолжение 17)
  Приложение № 5 к Правилам рыболовства для Волжско-Каспийского рыбохозяйственного бассейна. Перечень ...

  » Как избавиться от похмелья после рыбалки простыми средствами
  Приводимые ниже методы соединены, прежде всего, со скорым устранением  типичной причин дурного ...

  » Ловим щуку на жерлицы на канале
  Выезд возле 5 утра, с расчетом на то, чтоб жерлицы очертить да восхода солнца. Достаточно нередко 1- ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке