Загрузка...

Блог о рыбалке » Трохи про японської волосіні ASSO NEW MICRON


--- ~ Трохи про японської волосіні ASSO NEW MICRON

Немного о японской леске ASSO NEW MICRON
Такі технічні вимоги, як розривне навантаження і діаметр вказуються з абсолютною коректністю на всіх типах лісок ASSO, так як одним з доданків успіху є довіра рибалок. Ліски ASSO , На сьогоднішній момент, поширені більш, ніж у 40 країнах світу - саме цей факт свідчить про успіх компанії. Фірма вже проіснувала понад тридцять років на світовому ринку.

Асортимент її продукції налічує 45 найменувань різної мононитки і здатний охопити різні способи риболовлі: карпфішінг, фідер, спінінг, нахлист, поплавок, а також і зимова ловля . Так на що вже пройшли змаганнях "поплавочников", а саме на «Кубку Рутілуса», учасники скористалися новинкою - японської волосінню ASSO NEW MICRON , Діаметральним перетином 0.096, яку їм надав на тестування магазин «МАГМА -1». І в даній ситуації хотілося б поділитися з відвідувачами сайту враженнями, які залишилися після використання даної продукції.

Для початку, скажемо кілька слів про упаковку, в якій, власне кажучи і розташована волосінь: пластиковий бокс, в якому вона знаходиться, дуже практичний, оскільки він дає захист не тільки від вологи, але і від іншого несприятливого впливу. Сама ж котушка виконана без задирок і має акуратний вигляд. У той же час намотування волосіні є дуже рівною, що відразу і привернуло увагу змагаються.

Лісочка відмінно тримає вузли, перевірено. Має дуже точний діаметр. Тому можна вважати, що навантаження на розрив, теж буде відповідати параметрам, заявленим на упаковці, але, якщо чесно, перевірити не довелося. І до того ж, тест на розривне навантаження, за допомогою рук або безміна, не стали б вважати об'єктивною. Краще перевіряти волосінь на міцність за допомогою великої риби у воді.

Хочеться також сказати, що заявлена Таким чином, сміливо можна стверджувати, що дану волосінь можна використовувати як основний, а не тільки застосовувати для повідків. Також вона буде відмінним варіантом для лову під льодом.

З вищевикладеного випливає такий висновок: волосінь ASSO NEW MICRON   зможе відмінно підійти, як і для професійних рибалок, так і для любителів просунутих в області новинок, тим більше, що її вартість є відносно недорогим задоволенням.

Також хотілося б дати кілька потрібних порад початківцям і вже досвідченим рибалкам при зберіганні та використанні волосіні:

1. Зберігайте волосінь слід в затемненому і прохолодному місці. Непоганим пристроєм для цих цілей може послужити самий звичайний побутовий холодильник.

2. Всі зав'язувати вузли перед остаточним затягуванням повинні бути змочені, щоб уникнути ситуацій з перетирання жилки, так званим «перегоранием».

3. При першому використанні, не забувайте змотувати з купленої котушки кілька метрів ліски, так як початковий шар може втратити свої властивості в період довготривалого зберігання.

Советуем также посмотреть :

 • Трохи про японську волосіні ASSO NEW MICRON
 • Ліски та Лідери від Стюарта Дениса
 • Догляд за волосінню
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Ліски для підлідної ловлі
 • флюорокарбонові волосіні
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Правильне виведення риби
 • ловля тайменя
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1412]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Компьютерная томография реально вредит тучным людям
  Чтоб, как большинство из нас привыкло говорить, обычным образом провести, как заведено, компьютерную ...

  » Какая мебель нужна в спальне
  Самым «личным» и закрытым от сторонних глаз местом дома является, конечно, спальня. План ...

  » Azino 777 - без депозита
  Современный интернет дает массу возможностей пользователям, в том числе и развлекаться. В качестве о ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке