Загрузка...

Блог о рыбалке » Клювання в квітні в середній смузі Росії .


--- ~ Клювання в квітні в середній смузі Росії .

Клев в апреле в средней полосе России.
Період з квітня по жовтень - найсприятливіший для клювання риби в середніх широтах. В середньому, протягом квітня повітря прогрівається - до +3,7 ° С. На початку Квітень   температура переборює оцінку 0 ° С, а після 20 чисел квітня - відмітку +5 ° С. З настанням квітня тривалість світлового дня зростає, збільшуючись з 12 до 15 годин, що в значній мірі впливає на активність різноманітних видів риб.

Істотним чином розшириться перелік фенологічних ознак, що визначають стан і поведінку видів риб, що цікавлять більшість рибалок. Як з настанням квітня поведуться окремі види прісноводних мешканців водойм, наскільки зміниться клювання риби в порівнянні з минулим березнем?

Буквально в самому початку квітня застопориться клювання активно зростаючої щуки, що співпадає з пожвавленням метеликів-кропивниць, активізується процес нересту, який припиниться з початком цвітіння ліщини і появою в достатку сонечок. Тільки закінчиться нерест щуки, як почнеться масовий клювання молодий щуки, плавно перехідний до кінця квітня в небувалий жор.

Непогане клювання дорослого яльця перед нерестом запам'ятається на початку квітня, який триватиме приблизно з тиждень, після чого, до кінця місяця настане хороший кльов молодого взрослеющего яльця. Під час вильоту метеликів-кропивниць настане преднерестовий тижневий жор язя. Поновиться клювання через тиждень після закінчення нересту і триватиме до кінця квітня. З визволенням великих річок від льодового масиву, в кінці першого тижня квітня, активізується клювання уклейки, що плавно переходить в жор, який збережеться до кінця місяця.

Хороший клювання окуня буде в період появи перших мух, активізації руху березового соку, масового здуття річок перед початком льодоходу. У подальшому клювання хижака перейде в жор, спочатку у зростаючого окуня, а днями пізніше - і у дорослого смугастого хижака. Цей період характерний прильотом лелек і чайок, зупинкою клювання харіуса, який піде на нерест фактично до середини травня. Початок цвітіння вільхи і перехід температурної позначки вище +5 ° С, знаменує собою період істотного поліпшення клювання дорослого йоржа перед нерестом, який триватиме тиждень. У той же час клювання зростаючого йоржа повністю припиниться з початком нересту, коли річки звільняться від крижаних кайданів і зацвіте верба.

Коли починає цвісти вільха приблизно в 20 числах квітня, розпочнеться жор у дорослих под'язка і язя, а також клювання вийшов після нересту яльця. Через кілька днів закінчить клювати піскар, з зимувальних ям вийде сазан. Відразу після зимівлі сазан клювати буде мляво і лише пізніше його активність зросте. З розкривання бруньок бузку та смородини, а також початком масового цвітіння верби, з'явиться хороший кльов і в головня, який перейде в жор.  

В кінці квітня, в період цвітіння верби, коли всі ріки в основному звільняться від крижаного панцира, очікується гарний клювання плотви, в подальшому переходить у небувалий жор. Минущі дні квітня характеризуються раскриваніі нирок горобини, агрусу, калини, активно кує зозуля, починається клювання дорослої щуки по закінченні нересту. Останній тиждень квітня, запам'ятовується цвітінням верби, принесе небувалий клювання підлящика. Але, в той же час все ще триває сплячка дорослого ляща, карася, сома, краснопірки.

Советуем также посмотреть :

 • Клювання в квітні в середній смузі Росії .
 • Ловля в квітні
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Період нересту ляща.
 • Осіння ловля судака
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • ловля ляща
 • Ловля окуня.
 • ловля плотви
 • Язь ( Leuciscus idus ) - риба сімейства коропових , має зовнішню схожість з ...
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1335]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Особенности рыбалки в декабре
  Принято как раз считать, что в декабре зима уже на сто процентов вступает в свои права, а сама рыбал ...

  » Как же выбрать лучший рюкзак?
  Рюкзак, который долгие и длительные годы же ассоциировался лишь с походами – как туристскими, ...

  » На глубине – ловим судака
  Глубинная рециркуляция воды имеет возможность радикально поменять поведение рыб: как скоро судаки от ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке