Загрузка...

Блог о рыбалке » Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа


--- ~ Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа

Оснастка поплавочной удочки для ловли карпа
Вудилище.   Багато рибалок при ловлі коропа використовують вудлища з натуральних матеріалів, довжиною від 2,5 до 6м. Кращим вудлищем з натурального матеріалу вважається добре просушене і випрямлена вудилище з ліщини. Так само не менш надійними матеріалами є вудилище з ялівцю, горобини, черемхи. Вудилища завдовжки менше 2, 5 метрів, використовують дуже рідко, так само не зовсім зручно буде довге вудилище (більше 6 метрів), затриманні крупного сазана або коропа, таке вудилище важко буде утримати в руках, а коротким впорається з ривками риби. Якщо немає бажання готувати і обробляти вудилище з ліщини або іншого натурального матеріалу, для лову коропа буде достатньо мати в арсеналі вудилище з скловолокна довжиною 4-6 м. Краще всього, підійде телескопічне вудилище з планкою для кріплення котушки і пропускними кільцями. Таке вудилище дуже зручно в транспортуванні і здатне забезпечити достатню дальність закидання.

Лісочка.   При лові коропа слід запам'ятати, що на товсті жилки, ця досить таки обережна риба не бере. Тому волосінь вибираємо тонку, але досить міцну, використовують волосінь фортецею 10-12 кг і довжиною не менше 50 метрів. Також, бажано вибирати волосінь, забарвлену пунктирно або в коричневий колір. Для фарбування в жовто-коричневий колір, буде достатньо скористатися лушпинням від цибулі. Для цього беремо 15-20 г лушпиння, поміщаємо її в баночку, заливаємо 150 г чистої води і хвилин п'ять кип'ятимо, потім зняти з вогню і акуратно покласти в розчин моток волосіні. Це потрібно зробити так, щоб жилка не спливала. Для фарбування буде достатньо протримати волосінь в розчині години 3 (деякі бувалі рибалки тримають волосінь у відварі лушпиння дві доби). Після потрібно вийняти волосінь, прополоскати в холодній воді. Таке забарвлення тримається досить довго. Лісочка буде відмінно зливатися з каламутною водою, піском і старими водоростями. Для отримання волосіні коричневого кольору, моток потрібно помістити в міцно заварений чай (третина пачки) так само витримати у відварі мінімум 3 години.

Грузило.   Як правило, для лову коропа, використовуються ковзаючі грузила. Першим ділом на волосінь надягається грузило, а вже потім пристібається поводок. Щоб грузило не спустилося на гачок, на самому початку повідця необхідно прикріпити не більшу дробинку зі свинцю або вертлюжок. Краща форма для грузила подовжена, у вигляді оливки.

Гачок. Якість гачків відіграє дуже важливу роль, короп - риба сильна, і навіть не дуже великий екземпляр може з легкістю розігнути або зламати погану гачок. Зазвичай використовуються гачки № 2-6, з коротким жалом, округлені, подвійні або ковані.

Оснастка поплавочной удочки для ловли карпаПоплавок.   Найважливіше у виборі поплавця, його розмір і колір, чим менше розмір і яскравість поплавка, тим краще. Під час лову обережного коропа, поплавці яскравого кольору можуть відлякати рибу, їх використання під час лову коропа не доречно. Найкращим варіантом буде поплавок з пляшкової пробки або пінопласту. Як варіант, можна придбати звичайний дерев'яний поплавець в магазині, а вдома, акуратно дрібним наждачним папером, очистити його від фарби.

Советуем также посмотреть :

 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Ловля карпа зимою
 • товстолобик
 • донна ловля
 • ловимо коропа
 • Ловля поплавковою вудкою
 • поплавочная ловля
 • Разновидности карпового удилища
 • ловля тайменя
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2328]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке