Загрузка...

Блог о рыбалке » Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .


--- ~ Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Успіх клювання залежить від багатьох факторів, і один з них - довжина повідка. В цілому, часто вимовна догма: «чим повідець довший, тим він менше насторожує рибу» справедлива, проте в цьому випадку виникає інша проблема - фіксація клювань.

Занадто довгий і нерідко вигнутий з одного боку під дією проводки або течії повідець кепсько передає інформацію до поплавця. З цього випливає, що повідець повинен бути такої довжини, щоб в один час не насторожувати надмірно рибу і забезпечувати якнайшвидшу передачу сигналу про клювання на поплавок.

Ось і доводиться розриватися між двох вогнів. Зазвичай довжина повідка для лову різних видів риб різними снастями складає: до 25 см для плотви; до 15 см для уклейки і ляща; матчевій снастю - від 25 до 50 см, а в окремих випадках до 1 метра; використовуючи для лову на течії штекер з плоским поплавком або болонську вудку - від 25 до 40 см. Але все це - загальні рекомендації. На практиці ж довжина повідка кожен раз підбирається кожним рибалкою індивідуально методом «наукового тику», відзначаючи, як реагує риба на насадку, а також реалізацію клювань і найбільш чітку фіксацію.

Зберігання повідків  

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Бувалі спортсмени поплавочники майже повністю відмовилися від різних поводочніц з пружинками і у вигляді книжечок з кишенькою для кожного повідця, від намотування повідків на мотовильца і решти «вишукувань». Останнім часом на піку популярності коробки з штирькамі, в яких повідці різної довжини і діаметра, з гачками всіляких конфігурацій розташовані строго на певному місці. Це дозволяє, не витрачаючи час на пошуки вибрати підходящий поводок для умов лову в даний момент. В одній такій коробці асортимент і кількість повідців практично необмежені. У деяких моделях їх число доходить до декількох сотень.

Зрозуміло, що для звичайної рибалки таку кількість навряд чи знадобиться, а ось спортсмен повинен бути готовий до будь-яких умов і завжди мати певний запас. У коробці повідці зберігаються в трохи натягнутому стані, що оберігає волосінь від неминучих перегинів, як це трапляється в звичайних поводочніцах. До того ж довжина повідків суворо однакова, що теж грає не останню роль. Якщо виникає необхідність зберігання більш довгих поводків, то їх складають навпіл, чіпляючи за один штирок петельку і гачок, а за протилежний - середину волосіні. У випадку намокання поводочніци її можна без проблем просушити, не виймаючи при цьому повідці.

Переваги описаної коробки-поводочніци в значній мірі перекривають одне єдина незручність - її громіздкість. Втім, якщо підключити фантазію, то і з цим можна впоратися: наприклад пристосувавши під неї стильну пластикову коробку з-під якого-небудь електроінструменту. Штирьки можна виготовити з самих різних матеріалів (від звичайних тонких цвяхів до нержавіючого дроту), найважливіше умова - відсутність гострих країв або задирок, які можуть зашкодити волосінь. Ще один простий спосіб виготовлення триконтактну поводочніци - з підходящої коробочки і витяжних заклепок. При їх витяжці саму сталеву ніжку потрібно залишити, не обриваючи - її потрібно лише обрізати до необхідної довжини, після чого зачистити задирки.

Советуем также посмотреть :

 • Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .
 • Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Про сталевому повідку
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Снасть з двома мормишками
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1173]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке