Загрузка...

Блог о рыбалке » Блешня на зимового окуня


--- ~ Блешня на зимового окуня

Мормышка на зимнего окуня
 
З особистої статистики, зібраної по зимовій риболовлі на безкрайніх просторах Кубані протягом п'ятнадцяти сезонів, випливає висновок про особливу прихильності окуня   саме до червоного кольору. Не дарма ж більшість сивочолих корифеїв зимового лову обов'язково підв'язують на свої блешні невелику червону шерстинку.

Я не хочу однозначно стверджувати, що окуневі нагадує червона шерстинка: чи то мотиля, чи ще якусь ласу їжу, або ж ця шерстинка його просто дратує - ну як бика червона ганчірка. Як не крути, але факт завжди залишається фактом: деколи така шерстинка зникає з блешні і уловістость окуня тоді помітно знижується. Саме ідея схожого «оперення» вертикальних блешень послужила головним побудником експериментального виготовлення і оснащення їм невеликих, легких зимових блешень.

Ще одна провокуюча складова даного експерименту - абсолютна відсутність на магазинних прилавках навіть подоби таких барвистих приманок. Я випробував масу різних матеріалів, щоб виготовити тіла таких блешень, але в підсумку зупинив свій вибір на бусах і бісері з пластмаси. Результат застосування їх упродовж кількох останніх сезонів і у вигляді верхнього підвісу (безнажівочний варіант блесніння), і в якості верхньої мормишки (ловля з наживкою), виявився повністю виправдав витрачений на виготовлення час і вкладені кошти.

Для того щоб зробити подібну мормишку, враховуючи, що ця снасть - не є спортивною (тобто її параметри далеко не прецизійні, що в основному дуже важливо для рибалок - спортсменів, які доводять проводку насадки конкретного типу буквально до автоматизму), можна брати гачки з довгим або дуже довгою цівкою, забезпеченим невеликий петелькою для фіксації гачка на волосіні. Підчепивши вашого гачка (№ № 8 - 10) повинен бути заокругленим, щоб не перешкоджати проходженню бісеру.

Тіло блешні збирається з округлих бісерин або дрібних бус розміром 2-3,5 мм помаранчевого і червоного кольору. Внутрішній отвір повинне 1мм в діаметрі, щоб при нанизуванні намистини не деформували жало гачка. Невелику ж деформацію гачка можна підкоригувати гостро заточеним ножем.

Щоб виготовити мормишку також вам будуть потрібні:
• тонка голочка (потрібна як маніпулятора);
• клей (найкращим варіантом буде - 3-гр тюбик клею «Супер-Момент»);
• маленькі-лещата або ін маленький утримувач;
• синтетична пряжа червоного забарвлення;
• абразив (невелике коло або брусок, можна з електроприводом, або алмазний надфіль);
• збільшувальне скло (лупа, лінза) для контролю процесу складання;
• швейний нітковдеватель;

Порядок роботи:

1. Для поліпшення адгезії (тобто налипання клею) частину ложа вашого гачка необхідно трохи обробити надфілем або абразивом.

2. Нанизуємо на гачок 3 - 5 бісерін (намистин). Не виключаються комбінації з різних за розміром і кольором намистин.

3. Зафіксуйте гачок, при цьому зрушуючи бісеринки ближче до скаржимося гачка. Наносимо клей на ту частину ложа гачка, яку займуть намиста або бісер. Встановлюючи бісер на клей, трохи провертати його навколо осі, щоб внутрішній отвір бісеринок заповнилося клеєм по максимуму.

4. За допомогою збільшувального скла перевірте вийшла збірку. Дуже важливо, щоб клей між намистинами трохи виступав, але не утворювалися добре помітні патьоки і краплі (від них легко позбутися за допомогою тоненької голки).

5. Свідомо пройдіть вушко гачка більш товстою жилкою для видалення ймовірного затікання в нього клею.

6. Для модернізації описаної приманки можете оснастити її імітацією штучного мотиля - згаданої вище «червоної шерстинкою».

Закріпити штучний мохер в тілі вашої блешні, можна просмикнувши його через отвори в бісері нітковдевателем. Ще хочу загострити увагу на тому, що на вільні кінці пряжі ні в якому разі не повинно потрапити навіть незначна кількість клею. Практика використання даних мормишек показує, що на гачках середнього розміру цілком достатньо одного або двох «вусів» близько 20мм в довжину. І краще, якщо на сухій мормишці вуса будуть спрямовані трохи вгору (тобто до жалу гачка).

Монтаж снасті. Збірка снасті, в залежності від умов та мети рибалки може бути різною. Так для глибин до 10м в якості кінцевої я зазвичай ставлю приманку з вольфраму різних забарвлень і маси, а запропонований варіант блешні - трохи вище (в межах 10-50см). Способів її підвіски також безліч, головне - щоб спосіб виявився найменш травматичним для волосіні з урахуванням її товщини.

Советуем также посмотреть :

 • Блешня на зимового окуня
 • Мормышка на зимнего окуня
 • Ловля окуня на мормышку
 • Правильне оснащення для риболовлі
 • Блешні для окуня
 • літня мормишка
 • Виготовлення блешень методом штампування
 • Ловимо на дві блешні і гачок
 • Ловля на мормишку
 • Особливості лову блешнею по відкритій воді
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2732]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » НБУ готує для українців черговий "сюрприз" при обміні валют
  Такий збір у розмірі 0,5 % раніше існував в Україні і був скасований лише три роки тому. Національн ...

  » Приманки, наживки, насадки для рыбалки.
              Xлeбныe и мучныe нaсaдки для рыбaлки.   ...

  » Работа в сфере досуга - твой шанс
  Вы приехали в столицу и ищите хорошую и высокооплачиваемую работу. Но у вас нет нужного диплома и ну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке