Загрузка...

Блог о рыбалке » Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа


--- ~ Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа

Спливаючі
 ПВА пакети
  для прикормки карпа
Спливаючі ПВА пакети   є однією з варіацій на тему плаваючих пакетів, а їх використання рекомендується для підгодовування коропа під час лову серед водоростей. Я вже говорив, що вважаю за краще ПВА-пакети від фірми Nash, так от в даному випадку я найчастіше використовую пакети малого розміру і обважнених грузило, здатне утримувати спливаючий пакет. Не варто також забувати, що цілісність ПВА пакетів при занедбаності в першу чергу залежить від їхньої якості.

Завантаження виконується так само, як і спорядження плаваючого пакету, але грузило залишається зовні. А щоб гачок випадково не прорвав пакет в момент закидання, його обов'язково наколюють на стінку пакета зсередини, а сам закид роблять як можна більш м'яко.

При спробі послати пакет далі 40м без певної вправності, є ризик, що вся принада розсиплеться вже по дорозі. А взагалі, для доставки ПВА-пакета навіть 100 метрів - цілком реальна дистанція. Правда для цього потрібно обзавестися жорстким вудилищем і ніяк не обійтися без шок-лідера.

Якщо хто не в курсі, шок-лідер - це відрізок плетінки або волосіні підвищеної міцності довжиною 4-7м. У процесі тривалого використання я прийшов до заключеенію, що шок-лідер не менш важлива частина снасті, ніж котушка або гачок. В основні функції шок-лідера входить прийняття на себе основний навантаження, створюваної в момент закидання важкої оснастки. Його відсутність часто призводить до обривів основної волосіні. А в разі використання плетінки з низьким рівнем розтяжності шок-лідер, зроблений з монолески розтягуючись, гасить ривки риби. Кріплять шок-лідер до основної жилки спец. вузлом, безперешкодно проходить через кільця. «Кострубатий» вузол і невеликий діаметр пропускних кілець вудлища істотно знижують дальність закидання і навіть можуть призвести до поломки кілець.

Моя оснащення складається з жорсткого вудилища з тестом 1250гр, шок-лідер з тестом 20кг і інлайн грузило масою 50-60гр. Зайвої жорсткість тільки здається, адже маса повного ПВА пакета може доходити до 60гр і більше, а додайте до цього ще 60гр грузила і в результаті вже 120гр для закидання. Правильно підібрати шок лідер можна за формулою: загальна маса закидається пакета10.

Виконавши занедбаність, слід деякий час постежити за поверхнею води, щоб не переглянути з'явився з глибини повітряний міхур. Його поява буде сигналом означає, що оснащення знаходиться в потрібному положенні, а насадка вже оповита «хмарою» дрібних частинок приманки.

Щоб вітряна погода не «сплутала карти» можна в ПВА пакет покласти кілька спливаючих кульок яскравого забарвлення діаметром близько 20мм. Вони спливуть після розчинення пакета і вкажуть місце розташування оснастки.

Можна піти далі. У разі лову на критично збалансовані насадки серед водоростей можна прив'язати до гачка яскраві спливаючі кульки за допомогою стринга. Після розчинення пакета приманка опуститься на дно, в той час як насадка за рахунок кульок залишиться поверх водоростей. А коли розчиниться і ПВА-стринг, кульки спливуть на поверхню і вкажуть, що гачок вільний, а насадка повільно опуститься на верхівки водоростей.

Скориставшись цим методом, Ви вже точно не будете сумніватися, не заплутався Чи Ваш гачок у водоростях.

Советуем также посмотреть :

 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Чим холодніше , тим далі
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1846]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Равномерная (прямая) проводка
  Равномерная проводка наиболее проста. После заброса мы даем приманке опуститься на дно, затем плавно ...

  » Выбор удилища класса ультралайт
  При выборе же определенного удилища следует сначала направить внимание на добро его вершинки - самог ...

  » Как поймать белого амура?
    Белый амур – желанная рыбешка для всякого из ценителей ужения карпов. Каким образом ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке