Загрузка...

Блог о рыбалке » Матчева снасть для коропа .


--- ~ Матчева снасть для коропа .

Матчевая снасть для карпа.


Вперше розведенням цієї риби почали займатися в Китаї. Потім селекціонери багатьох країн створили різноманітні породи коропа: голий, дзеркальний, лускатий. Від сазана, свого дикого побратима, короп, як правило, відрізняється більшою висотою тіла і горбатий.

Завдяки всеїдності, коропи ростуть швидко, досягаючи за два роки життя ваги 400-600 г. Взагалі ж короп зростає в довжину до метра при солідному вазі - відомі випадки упіймання коропів в 20-30 кг. Харчується різними водними організмами та личинками, яких знаходить в мулі, серед водоростей і корчів, а також всілякої рослинною їжею. Дорослі коропи іноді поїдають дрібних рибок. У зимовий час короп неактивний, але в деяких водоймах (з твердим дном) ловиться деколи і з льоду.


ПОШУК стоянок КАРПА


У невеликих ставках стоянки коропа можна виявити в місцях, де дно круто йде в глибину, серед Перегл водної рослинності. В озерах і водосховищах він також тримається на кордоні глибоководних ділянок, біля зарослих травою підводних підвищень, виходячи на годівлю на більш дрібні ділянки. Річкові коропи дотримуються тихих, глибоких ям, а на зорях люблять навідуватися в затоки і затони, щоб покопатися в донному мулі в пошуках ласих личинок і черепашок. Це легко можна визначити по ланцюжках бульбашок, що йдуть із дна.

Великі коропи особливо обожнюють відвідувати колонії молюска дрейссени. Дрейссена для коропа не тільки калорійний корм. Саме там, де розташовані її колонії, завжди достатньо кисню і тут відмінна циркуляція води. Закоряженних дно з різноманітним рельєфом також залучає коропів. Не випадково на Заході деякі власники приватних коропових водойм створюють безліч штучних коряжника, які з часом стають улюбленими місцями проживання великих коропів. Навесні коропи починають проявляти активність після того, як вода прогріється приблизно до +10. З похолоданням води клювання весняного коропа різко погіршується. Взагалі треба сказати, що найбільш комфортно він почуває себе при температурі води в інтервалі від +7 до +18.

На початку літа на протязі світлового дня можна виділити кілька періодів, в які короп найбільш активний у пошуках їжі. Це ранні ранкові години - відразу після сходу сонця. Полудень і час після заходу сонця - до настання темряви. В інший час дня короп або стоїть в півводи, або гуляє в її верхніх шарах, сторчма викидаючись над поверхнею і з шумом падаючи назад у воду. До кінця літа, в теплі похмурі дні з несильним вітром, клювання іноді триває з світанку до заходу. Великі особини трапляються і вночі.

У середній смузі ловити коропа на ставках по відкритій воді починають у травні, коли досить добре прогріється вода, і закінчують у вересні-жовтні, з її похолоданням. У проточних водоймах короп зберігає активність довше.


НЕ підгодувати - не статевий


Досвід показує, успішно займатися ловом коропа можна лише, як правило, на добре підгодованих місцях. Та й в процесі лову кльов активізується, якщо час від втремені підкидати порції підгодовування: бойли, гранульований комбікорм на основі макух, розпарений макуха, горох, варена м'ятий картопля (молодий), висівки, замішані з меленими підсмаженими насінням соняшника. Можна, зрозуміло, використовувати і свіжі кормові суміші, призначені для коропа. В якості ароматичних добавок застосовують анісова олія (дуже дозовано), ванілін, товчене насіння конопель, спеціальні коропові атрактанти. Карп володіє прекрасним нюхом, і якщо ви вгадали з букетом ароматів, він неодмінно підійде на прикормку.


ВИБІР ВУДИЛИЩА


Грамотно вибране матчеве вудилище, що має певний запас міцності - перший крок на шляху до майстерності. Оптимально: довжина 3,96 м, на бланку 12 кілець плюс тюльпан. Лад швидкий.

Всі матчеві вудлища правомірно підрозділити на свого роду класи по вазі тестом (поплавок, набір грузил, принада). Легкий клас - до 8-10 г, середній - до 20-25 і важкий - понад 25 м. Деякі моделі матчевіков розраховані на заброс оснащення до 80 р. З таким вудилищем без проблем можна робити закидання на відстань до 100 м. При цьому на дальність закидання роблять вплив наступні чинники: лад вудлища, рівномірна намотування волосіні на шпулю котушки, форма і вага поплавка, напрямок вітру (бічний, зустрічний, від берега).

При виборі вудилища обов'язково звертайте увагу на кількість і розташування кілець на бланку. Вони повинні бути відповідного діаметру (перше від котушки не менше 8 мм всередині) і встановлені на високих ніжках. В іншому випадку ви постійно будете мати справу з прилипанием мокрою волосіні до бланка, що, природно, знижує дальність закидання. При силовому кидку через голову і перехлестом основної волосіні за тюльпан або кільце вудилища ви можете просто «відстрелити» оснастку з дорогим серцю поплавком. Тому перед кожним закидом переконайтеся, що перехлеста немає.

Найбільш універсальним вважаю вудилище довжиною до 4 м. З більш довгими виникають проблеми при лові з зарослого деревами і чагарником берега, що, погодьтеся, буває нерідко.

Котушку для матчевої ловлі коропа слід вибирати після того, як придбано вудилище. Перш за все обидва ці елементи снасті повинні бути добре збалансовані. Чим менше важить вудилище разом з котушкою, тим краще. Головна відмінність матчевої котушки від спінінгової - це дещо більший діаметр шпулі і вона менш глибока. Справа в тому, що при занедбаності досить легких оснащень (2-5 г), та ще при зустрічному або бічному вітрі, доставити приманку в точку пригодовування буде проблематично. Можна, звичайно, утяжелить оснастку, але з обережним коропом це не завжди проходить - риба стає вкрай вередливою. Збалансованим слід вважати матчевік, у якого після установки котушки центр ваги розташовується між верхньою частиною рукояті і першим пропускним кільцем.


БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОТУШКИ


Досить часто доводиться стикатися з питаннями починаючих рибалок-карпятників про те, якої ваги повинна бути котушка, скільки мати підшипників і т.д. При виборі котушки багато залежить від того, якого розміру ви збираєтеся ловити коропа. Одна справа недомірки до 500 г і зовсім інша - досвідчені трофеї, боротьба з якими воістину захоплююче дійство. Існує кілька основних правил, які при виборі котушки для лову коропа дотримуватися необхідно.

Ви придбали котушку з переднім гальмом, забувши про те, що після підсічки короп робить потужний кидок. У цьому випадку користуватися заднім фрикціоном, зрозуміло, буде набагато зручніше. Досвідчені карпятники саме за допомогою регулювання фрикціону в процесі виведення без проблем вимотують навіть настільки сильну рибу, як короп.

Нерідко коропа доводиться ловити на відстані 50 і більше метрів від берега. У такій ситуації оперативність вашим діям додасть швидкісна котушка. За допомогою її ви будете швидше вимотувати оснастку, що позитивно позначиться на результатах лову.

При лові крупного коропа важливо не кількість підшипників, а те, в яких вузлах вони розташовані. Це перш за все ротор, опори провідної шестерні, ролик лесоукладивателя.


ДЕЩО ПРО оснастки


Головна вимога до коропової оснащенні - це її надійність. Необхідно взяти за правило перед кожним виїздом на риболовлю ретельно перевіряти вузли. Краще відмовитися від вертлюжків, карабінів і інших атрибутів, які не тільки відлякують обережного коропа, але і значно послаблюють міцність снасті. У цьому випадку повідець кріпиться до основної жилки способом «петля в петлю». Не варто забувати і про те, що чим більше вузлів, тим менше міцність снасті.

Щоб не витрачати час на монтаж оснастки на березі водойми, в домашніх умовах роблять кілька оснащень, повністю готових до з'єднання з основною волосінню. 2-3 пластикових пакетика з оснащеннями - не найбільший вантаж при виїзді на рибалку. Зате залишається тільки проміряти глибину і під'єднати оснастку до основної жилки.

В залежності від ваги оснастки, застосовують в якості основної якісну волосінь діаметром 0,16-0,20 мм. Більш товста волосінь значно знижує дальність закидання, сильніше «парусит» під дією течії або вітру. Повідець в будь-якому випадку по міцності повинен бути слабкіше основної волосіні. При лові коропа вагою сише п'яти кілограмів потрібна і відповідна снасть.

І на закінчення про поплавцях. В матчевій ловлі можна використовувати як звичайні поплавці, так і самоогруженние. В останні роки при лові коропа використовують Торпедообразное поплавці. Чому? По-перше, вони дозволяють робити дальні закидання, а по-друге, їх огрузка легко регулюється за допомогою знімних шайб. Але найголовніше - не лінуйтеся в домашніх умовах з урахуванням насадки відрегулювати огруженія поплавця таким чином, щоб 2 см антени знаходилося над поверхнею води.

Автор: Володимир Казанцев
Джерело

Советуем также посмотреть :

 • Ловля карпа зимою
 • ловимо коропа
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Разновидности карпового удилища
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2079]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:53 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке