Загрузка...

Блог о рыбалке » Вести с водоемов от "Рыбак Рыбака". Березень 2013


--- ~ Вести с водоемов от "Рыбак Рыбака". Березень 2013

Вести с водоемов от "Рыбак Рыбака". Март 2013 г.


Рузський ВОДОСХОВИЩІ


Білу рибу успішно ловили і поплавцевими снастями, і на мормишку. Плотва зазвичай трималася на 3-4 м, підлящик - на 6-8 м. прикормлювати дрібним мотилем - і чистим, і в суміші з сухарями або покупними підгодовуваннями. Активний був і йорж, він клював на різних глибинах протягом усього дня. Окунь ж вередував, на блешні і балансири лише зрідка траплялися «матросики»; на мормишку з мотилем клювання було веселіше, але в цілому все одно млявий. Знаходили смугастого зазвичай на глибині до 2,5-3 м. Жерлічнікі клювань практично не бачили, хоча в перспективних місцях виставляли цілі поля снастей.


Можайського водосховища


Уклейка все більш активна, її успішно ловили вже по всьому водосховищу. Трималася вона над руслом і ямами в двох-трьох метрах від льоду, добре відгукувалася на регулярне підгодовування сухарями. Особливих переваг по насадкам не було помічено, але багато її ловили на опариша, який краще тримався на гачку. Окунь клював мляво і у мормишечніков, і у блеснільщіков. На «залізо» траплялися смугасті до 300 г, мормишкою ж спокушає дрібниця до 100 м. На 3-5 метрах на підгодованих лунках непогано брала плотва (і велика, і дрібна). Підлящика знаходили на 6-8 метрах, клював він нетривалими виходами, краще всього на стоячу мормишку з мотилем. В основному попадалися підлящики по 200-400 г.


Істрінському водосховище


На 5-6 метрах клювала і плотва, і підлящик стандартного для цієї водойми розміру. Снасті працювали самі різні, але більш впевненим клювання було на поплавкову вудку; прикормлювали дрібним мотилем. Підлящик тримався і на великих глибинах (до 9-10 м), де теж непогано клював протягом усього дня. На глибині 3-4 м на невеликі блесенку ловили окуня, дрібний окунь брав і на мормишку (з насадкою і без). До вихідних активізувалася щука, у жерлічніков за день було по кілька результативних клювань. Траплялися хижачки зазвичай від кілограма до півтора, одна була майже на 5 кг.


Іваньківський водосховища


Підлящик клював нестабільно, були і цілком солідні улови, але траплялося, що вдавалося спіймати лише кілька рибок. Свою роль тут грали і правильний вибір місця лову, і підгодовування, і чутливість снасті. Трималася риба зазвичай на руслових свалах з глибиною до 12-13 метрів. Попадався і йорж, але порівняно рідко. Вночі підлящик брав поактивніше і більш крупний - до кілограма. На 3-4 метрах на мормишку з мотилем непогано клювали плотва з окунем.


Інші водосховища


На Пестовского водосховище клювання і раніше навіжений. Окунь дуже слабо брав і на блешню, і на блешню, кожну рибку доводилося шукати і підлягає вмовляти на покльовку. У ловили підлящика працювали тільки окремі лунки, де короткочасними виходами брала риба до півкіло. Найбільш активним клювання було в першій половині дня. Приблизно такою ж була ситуація і на Клязьминському водосховище. Повеселее брав смугастий на Хімкінском водосховище, його там ловили на мормишку з мотилем, але теж був потрібний активний пошук риби. Клевал окунь на мормышку и на Пяловском водохрани­лище, обычно его находили на участках с глубиной 2–2,5 м.


МОСКВА-РІЧКА


У верхній течії видатних уловів не було, але і на повне бесклевье не скаржилися - при належної наполегливості можна було непогано половити плотву й окуня до 150-200 м.

Не особливо активно клював окунь і на відкритих ділянках річки у межах столиці. Зазвичай його ловили на повідкові оснастки зі «їстівної» гумою, проводки потрібні уповільнені, з тривалими паузами. Працював і мікроджіг з вантажами 4-6 м. На джиг непогано брав судак, щасливчикам діставалися екземпляри до 2-2,5 кг. З приманок кількостях волів червоподібні віброхвости довжиною близько 3 дюймів.

Нижче Москви на джиг періодично траплялася щука, частіше вона хапала 3-дюймові приманки. Клювала хижачка і у любителів лову на відвідний, але у них справа зазвичай закінчувалося зрізом приманки. Окунь здесь предпочитал отводной поводок с миниатюрными приманками неброских расцветок, в уловах пре­обладала рыба весом около 100 г. Судак клевал сравнительно слабо, предпочитал легкий джиг. Активізувався кількостях до вечора, продовжував клювати і в сутінках (як на джиг, так і на воблери).


ОКА


На мормишку з мотилем добре йшов йорж. Окунь волів дрібного чортика, шукати смугастого коштувало на мілководних ділянках недалеко від берега. На блешні і балансири, можна вважати, не клювало, лише іноді дрібними вертикалка спокушалися окунці по 100-150 г. На свалах ловили підлящика до 300-400 г упереміш з пліткою, але клювання було не дуже активним. На відкритих ділянках ловили щуку, з приманок вона воліла яскраві 8-10-сантиметрові віброхвости, а також поролонку. Клювала зубаста і на глибоководні воблери у любителів троллінгу. Мелочи в уловах почти не было, поймали несколько хищ­ниц весом около 3 кг. На ті ж приманки зрідка попадався і судак до кілограма.


ІНШІ РІЧКИ


На Істрі клювала плотва упереміш з Невеликим окунем. Активністю клювання не відрізнявся, але бували і непогані улови. Сама різна риба брала на Дубні - разом з пліткою і окунем з льоду ловили навіть піскаря і уклейку. На жерлиці з живцем-плотвічка попадалися щуки до кілограма. На Сходні клювали тільки щурята до півкілограма, найбільш для них спокусливими були 70-80-міліметрові воблери-мінно кислотних кольорів. На нерському плотва краще всього брала на чортика або блешню з опаришем або репейніком. Рибу, щоправда, доводилося шукати. На Пехорка окуня ловили на воблери і мікроджіг, причому воблери працювали самі різні - від дрібних кренки до щучьіх мінно довжиною 80-90 мм. На останні попадалися щучки до кілограма, але нечасто. По окуневі працювали і обертові блешні, на них же клювали голавлики по 300-400 г. А на Пахре клювання затих, любителі лову на джиг і воблери часто навіть не бачили щучьіх клювань, хоча ловили на свідомо уловисті приманки в перевірених точках. На Клязьмі щука клювала веселіше, тут вона воліла джиг з 3-4-дюймовими «їстівними» твістер яскравих забарвлень.

Джерело

Советуем также посмотреть :

 • Вести з водойм ( 11.01 - 17.01 )
 • Огляд риболовлі за тиждень ( 19.10 - 25.10)
 • Підмосков'ї : вести з полів
 • А на Рибінкі зима ...
 • Улови набагато багатше !
 • підсумки сезону
 • Ловля в квітні
 • Початківцям спінінгістам про лов щуки
 • Залізний джиг
 • Время трофейной рыбы
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1560]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:53 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Равномерная (прямая) проводка
  Равномерная проводка наиболее проста. После заброса мы даем приманке опуститься на дно, затем плавно ...

  » Выбор удилища класса ультралайт
  При выборе же определенного удилища следует сначала направить внимание на добро его вершинки - самог ...

  » Как поймать белого амура?
    Белый амур – желанная рыбешка для всякого из ценителей ужения карпов. Каким образом ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке