Загрузка...

Блог о рыбалке » Зимова ловля коропа


--- ~ Зимова ловля коропа

Зимняя ловля карпа

Останнім часом коропова рибалка стала популярною не тільки в теплу пору року. Все більше і більше зустрічаєш біля води любителів коропової лову й холодну пору року, пізня осінь, зима чи рання весна. Ловля карпа зимою   - Це час до тих пір, поки ваш улюблений водойму не покриється льодом. На сьогоднішній день немає проблем з покупкою спорядження для зимової ловлі коропа. Хороша зимова одяг, взуття, якісні намети із зимовими тентами, опалення все це стало доступним. Я зі свого особистого досвіду можу сказати, що наприклад зимовий костюм від фірми Nash   під назвою Zero tolerance duck down jacket   + Trousers вам надасть повний комфорт у води в холодну пору року. Що стосується взуття, то напевно самої перевіреної в цьому є фірма LaCrosse . Модель Pinetop   від цієї фірми утримає ваші ноги в теплі при температурі на вулиці -40 г / ц. Що стосується намети, то тут кожен може вибрати сам. Головне при виборі, що б намет мав зимовий тент, при використанні намети без зимового тенту в холодну пору року всередині намету накопичується конденсат а іноді при сильному морозі відбувається і утворення льоду. Що стосується опалення, то я користуюся нагрівником від фірми Campingaz . Абсолютно безпечне опалення, не спалює кисень у наметі, спеціальний фільтр забезпечить безпеку від загоряння предметів. Пользуясь в свое время обычными отопителями,  возникало очень много проблем. Пару разів навіть зіпсував (пропалив) спальний мішок.!! Ну це напевно все що стосується спорядження.  
Тепер перейдемо до лову коропа. Тут хочу ознайомити Вас зі своїм особистим досвідом і досвідом своїх друзів, які намагалися зловити коропа в зимову пору року.  
Що означає вираз зимову пору року?

Зимняя ловля карпа

Для мене це період, коли температура води приблизно 4-6 градусів. У цей час коропові риби приймають їжу в не великих кількостях у зв'язку з тим, що значно сповільнюється процес травлення. Карп перестає рухатися, витрачає менше енергії, а значить не потребує в такій кількості корму як в теплу пору року. Одним словом впадає в сплячку! При цьому збирається в зграї. Навіть обережні коропи одинаки намагаються на зиму знайти собі компанію.  
Де шукати коропа в цей час року?

В небольших озерах карп старается найти место  глубже (так как там теплее вода) с небольшим количеством ила на дне в котором он сделает себе зимнюю постель. І лише іноді буде випливати для пошуків їжі. Так само були помічені випадки коли короп шукав місця зарослі травою, корчі, місця поблизу того що хоч як-небудь зможе видавати тепло в холодній воді. Пізньої осені шукайте коропа в безвітряних затонах або в місцях, де вітер не може перемішати шар води і на глибині вода залишається тепліше, ніж на поверхні.

Зимняя ловля карпа

Ідеальним часом для лову коропа є сонячні дні, коли температура повітря вдень знаходиться в над рівнем 0 градусів.  
на річках коропа слід шукати поблизу мостів, в портах у дамб або гребель. Я не знаю чому, але саме в зимову пору року короп чому то уникає судноплавних фарватерів.  
Тепер трохи про наживки й підгодовування.  
Яка різниця між літніми та зимовими насадками і підгодовуваннями? У зимову пору року нам буде потрібно насадка добре ароматизована, яка видає з себе аромат і тим самим є подразником для коропа. Такий насадкою є бойл з грубою структурою, не забетoнірованний альбуміном, казеїном або глютеном. Деякі виробники вже почали пристосовувати свою продукцію до певної пори року, наприклад, свіжі морожені бойли від фірми LK Baits призначені, як для холодної, так і для теплої води. Це означає, що з цим продуктом ви зможете отрибачіть цілий сезон. Бойли, як правило, можна поліпшити, додавши в мікс горіхи, сироватку, сіль і т.д.  
Зимова наживка повинна залучати коропа як ароматом так і кольором. Добре зарекомендували себе мікси на основі пташиного корму. Груба структура цих міксів із застосуванням алкогольних есенцій дозволяє більш швидко віддавати аромат і всі добавки в холодній воді. Дуже важливо мати у вашому міксі достатню кількість вуглеводів, які надають Карпу енергію. Тому ми додаємо горіхи, в яких величезна кількість речовин для підняття тонусу. Наживку можна ще поліпшити за допомогою ензимів, але це вже підказка або рада для професіаналов, які розуміють про що йде мова. Раніше я постійно експериментував з різними добавками, але на жаль мої експерименти не привели до жодних то жахливим успіхом. Тому я на сьогоднішній день віддаю перевагу вже перевіреним фірмам, які виробляють корми на короповому ринку. На сьогоднішній день з цим немає жодних проблем.  
Багато фірм пишуть на своїх упаковках, що бойл містить ензими! Але не всім можна вірити. Тому легко це перевірити, взявши бойл і помістивши його в склянку з водою, ви через деякий час самі все побачите своїми очима. Я довгий час тестував і ловив на продукцію фірми LK Baits   і можу сказати на 100%, що у цієї фірми обману немає.  
У зимову пору року я використовую насадки меншого діаметра 10-14 мм. Напевно, самим улюбленим ароматом для мене є "ванільне морозиво" і "дика суниця" діаметром 12 мм. Цей бойл м'який по структурі і іноді буває що довго не витримає на волосині, але я краще буду частіше закидати, ніж пробувати не перевірений, твердий бойл. Так само із задоволенням використовую поп-ап міні бойли діаметром 10 мм з ароматом "Дюшес" чи "Карпова секрет". Монтаж з поп-апом, намагаюся підняти на 2-3 см над килимом прикормки з дрібного і не жирного пелетса.  
Еще одна из возможностей, как заставить карпа обратить внимание на вашу насадку это применение  пасты. Паста виготовляється і практично того ж тіста що й бойли. Додавання в пасту сильних подразників і атрактантів надає їй ще більш виразний аромат і покращує її роботу. Бойл ви загортаєте в пасту і закидаєте на вибране місце. принцип роботи пасти, це принцип порошить бойла. Паста починаючи поступово розчинятися у воді створює навколо бойла каламутне аттрактивности хмара. Виділяючи так само різні частинки до води які поступово піднімаються на поверхню, тим самим риба здатна звернути на це увагу перебуваючи на будь-якій глибині.  
Про вигоди та переваги пасти по відношенню до порошать Бойл, я можу розповісти окремо. Якщо це вам буде цікаво.  
Моїм супутником протягом усього рибальського сезону є All Amino Nutric   , Ця рідина вже отримала ім'я серед рибалок. Багато її стали називати "Жива вода" або "Еліксир перемоги". Перед риболовлею заливаю бойли і пеллетс All Amino Nutricом і залишаю приблизно на 24 години. Не знаю що містить в собі цей препарат, але можу сказати що його робота оцінюється рибалками карпятники на 5 +!!  
Як НЗ в моєму арсеналі постійно знаходиться баночка солодкої кукурудзи, це теж перевірена часом насадка.  
Презентація ваших монтажів і насадок.  
Всім добре відомо, що в холодну пору року вода у водоймах стає значно чистіше. Тому важливо звертати увагу на те, як ви презентуєте ваш монтаж.  
Я віддаю перевагу маленьким гачкам номер 6-8 від фірми Korda   або Fox   , Дуже м'якому повідкові матеріалу силою 15 Lb, а іноді і 10 Lb від фірми КАТРАН   , Або слабкому флюрокарбону. Грузила намагаюся використовувати з вагою 50-60 гр, якщо дозволяє обстановка. Якщо в літню пору року я користуюся човном, для того що б завезти монтаж навіть на відстань 40-50м, то взимку доводиться від цього відмовитися. Тому що якщо ви налякаєте коропа на вашому місці, то він в холодну пору року може вже не повернутися на ваше місце. Слід звернути увагу і на момент прикормки. Годувати потрібно дрібним партіклом добре звареним, або пелетсом. Іноді краще підгодувати місце заздалегідь, що б зайвий раз не лякати рибу.  
Турбота про коропа.

Зимняя ловля карпа

У зимову пору року потрібно звертати особливу увагу на поводження з пійманим коропом. Не кладіть спійману рибу на замерзлий мат, це може порушити слизову оболонку риби і привезти до утворення ран на тілі коропа. Тому краще без необхідності рибу випустити відразу в воду.  

Бажаю вам зловити НОВОРІЧНОГО коропа на вашому водоймищі.  
Дмитро Зльоту для сайту www.carpfishing.by

 

Обговорити на форумі.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля карпа зимою
 • ловимо коропа
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Вибір місця для лову коропа навесні.
 • Вибір місця для лову коропа весною .
 • Ловля карпа .
 • Вибір місця для лову коропа навесні .
 • Техніка зимового підгодовування
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1765]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке