Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля білого амура


--- ~ Ловля білого амура

Ловля белого амура

 

Про те, що цей вид коропових риб був виведений в Китаї, потім перевезений до Росії, знають напевно всі. Спочатку білих амурів випускали у водойми і зрошувальні канали для очищення їх від трави і водоростей.

Ловля белого амура

Напевно ніхто в той час не очікував, що можуть довести амури, тому і запускали їх у водойми у великих кількостях. З часом іхтіологи почали розуміти, що білий амур може завдати водоймам і не мало шкоди. Водойми переповнені амуром з часом перетворювалися на планету Марс, де отсутcтвует зелень і рослинність. Сьогодні в таких водоймах не знайдеш стеблинка травички. Тим самим решта популяції риб позбулися харчування, місць для нересту і т.д. Як повернути цим водоймам первісний стан не знають навіть компетентні в цій області люди.

 

Білого амура багато рибалок просто ігнорують, але є і рибалки які спеціально полюють за білим амуром. Для мене амур є гідним суперником і особливо в літні місяці я намагаюся зловити його. Его сила заставит задуматься даже самого опытного рыбака,  над тем кто хозяин на водоеме. я подразумеваю амуров весом больше 20 кг. Я пріклoняюсь перед такими екземплярами і вважаю що вони заслуговують цього поваги. Целенаправленная ловля трофейного амура  в местах где его осталось не так много это очень сложная задача.

Хочу поділитися з Вами своїм досвідом і досвідом своїх друзів, які мали можливість випробувати на своєму вудилище монстра під назвою білий амур. У Європі багато водойм де можна зустріти білого амура. Наприклад в Румунії на озері Радута амури просто не давали можливості зловити коропа, знаходячи наживку швидше ніж ледачий короп. У літні місяці активність амура в цьому озері була в прямому сенсі бешeнной.   Французькі води теж приховують у собі величезні екземпляри. Мій друг родом з Білорусії зловив у Франції амура вагою 28,900 кг, який без преувeліченія катав його на човні по озеру близько години. У цьому році на рибалці в Угорщині ми з напарником впіймали амура вагою 27,700 кг.

 

Як і де шукати білого амура ?


  Ловля белого амура

Найголовніше в рибалці отримати максимум інформації про водойму на якому ви збираєтеся ловити. Дізнатися у місцевих рибалок якщо взагалі тут хтось ловив амура і яких розмірів. Хоча навіть отримавши 100% інформацію, не полегшить вам пошук місць проживання білого амура. Місця проживання трофейних екземплярів як правило дуже складні і практично неприступні для рибалки. Вони можуть бути дуже сильно зарослі травою або мати на дні затоплені дерева в яких як правило риба відчуває себе в безпеці. Тому ви повинні бути готові до того, що для того, що б зловити трофейного амура, вам доведеться відмовитися від безлічі привілеїв до яких ми звикли перебуваючи на риболовлі. Іноді потрібно мати і трохи щастя що б витягнути рибу з таких водних джунглів. Чому ж саме потрібно шукати такі місця? Відповідь дуже проста, амур має в таких місцях дуже велику кількість їжі і наврятлі буде шукати інше місце на водоймі. У спекотні літні місяці амур як правило тримається на Гладіна, тому якщо поспостерігати то можна без проблем визначити місця його проживання. Ідеальна глибина для лову білого амура від 1 до 3,5 м, максимально 4 м.

 

Прикормка вибраного місця.


Ловля белого амура

Відомо що у білого амура з апетитом все в порядку. Кажуть що амур за добу здатний з'їсти стільки прикормки, скільки важить сам. Не знаю, не буду стверджувати. Ніколи не був присутній під час прийому їжі білим амуром, дуже б хотілося. Но пару раз  был очень удивлен, когда на выбранное место было высыпано 20 кг вареной кукурузы и через 3 часа на месте не было ни одного зернышка. Повторивши все ще раз, відбулося теж саме. А при цьому ніяких клювань не було. Мені здається що амур і не встиг спробувати мого пригощання, а все з'їли дрібні риби, які роблять великі проблеми при годуванні партіклом. Цей спосіб годування раніше та й зараз використовують рибалки для вичищення уловного місця. Якщо на вашому вибраному місці є мул, то висипалося велика кількість дрібних зернових і біла риба поїдаючи вашу прикормку, вибивала і вичищала ваше місце до твердого грунту. На який ви потім без проблем розміщували свій короповий монтаж.

Ловля белого амура

Тому я вважаю, що краще зосередитися на невеликій кількості корму і давати його малими дозами безпосередньо в місці вашої лову. 2-3 кг вареної кукурудзи на кожне вудлище. Це достатня кількість для того що б амур звернув на це увагу.

 

Наживка.

Ловля белого амура

Амур є рибою відноситься до династії коропових раб. Тому ви можете використовувати при його лові бойли з солодким присмаком. Дуже добре зарекомендувала себе Новинка від Leon Hoogendijkа   з смаком Green Pulsion (Ківі). На Українських водоймах добре відпрацював боіліес "Дюшес" намочений в есенції "Дюшес" від фірми LK Baits . У дитинстві я спостерігав як рибалки на Волзі ловили білого амура на зелені помідори. Але напевно самої класичної наживкою є звичайна варена кукурудза.

Ловля белого амура

Кукурудза завжди була для рибалки доступною наживкою і підгодівлею. І тому під час, коли достигає кукурудза різко збільшується активність коропових риб. Досить на волосся повісити 2-3 кукурудзинка на кінець дати шматочок піни або поп-ап імітацію кукурудзи і ваша насадка готова до вживання.

 

Монтаж.

 

Напевно тут не треба нічого вигадувати. Я використовую монтаж який складається з:

1) повідець від фірми Катран без обплетення 15 Lb. длинной 20-25 см, пробовал и поводок длинной 50 см (когда нужно было поднять крючок с наживкой над травой)

2) гачок номер 4 від фірми корд

3) вантаж вагою 130 гр.

Найуспішнішим було розміщення наживки на дні над гачком. Коли гачок лежить на дні а наживка знаходиться в безпосередній близькості до гачка в плаваючому стані. Не піднімаючи гачка з дна.

4) основна волосінь 0,35 мм на яку можу на 100% покластися.

 

 

Покльовки.

 

Не можу сказати чому, але 80% покльовок відбуваються чомусь у вечірній час доби. Покльовки завжди дуже обережні і як правило призводять до опускання свінгера. Або посмикування свінгера вгору-вниз. Для мене завжди це залишалося загадкою, до тих пір поки я не познайомився з хлопцем, який займається підводними зйомками та й ще завзятий карпятники.

Ловля белого амура

 

Він мені нарешті розповів як це все відбувається під водою. Спостерігаючи за білим амуром вага якого як каже він міг бути приблизно в районі 30 кг, він говорив, що коли амур наближається до своєї здобичі, на той момент це була молода трава, то він як акробат робить в прямому сенсі слова стійку на голові, вистачає траву і як злий собака починає її рвати киваючи головою з боку в бік. Після того як висмикнув траву, опеньків прийняв горизонтальне положення і взявся пережовувати їжу. Тому я думаю що коли амур заковтує гачок з наживкою і починає відчувати опір грузила, в цей момент він думає що йому потрібно висмикнути це все з дна і починає мотати головою при цьому свінгер на березі нам показує невеликі посмикування. Може бути це і не так, але після розмови й спілкування з іншими рибалками, я більше схиляюся до цієї теорії.

Ловля белого амура

 

Виведення і підбирання амура.

 

 При підсіканні й виведенні амура, ви можете відразу і не зрозуміти, що на іншому кінці вас чекає сюрприз. Амур як правило йде до берега як слухняний теля, але коли до берега залишаються лічені метри і риба починає це відчувати, ось тоді приготуйтеся до того що без бою він не здасться. Ось тут і починається найцікавіше і то для чого ми все це робили. Вперта боротьба, постійна робота фрикціону котушки і робота вудлища, все це повинно працювати як одне ціле. Інакше білий амур вам просто не дасть шансів витягнути його на берег. Були випадки, коли амур вже перебуваючи в підсак, одним рухом плавника робив у ньому дірку і відпливав обриваючи всі мотажу. Тому при виведенні білого амура будьте готові до будь-яких сюрпризів.

 

Турбота про спійманої риби.

Ловля белого амура

На скільки ця риба сильна в бою, на стільки білий амур важко переносить час знаходження на березі. Деякі риби гинуть від отриманого шоку. Тому якщо ви зловили білого амура, то без необхідності намагайтеся не тримати його довго на березі і пошвидше відпустити у воду.

Бажаю всім багато незабутніх моментів і побільше трофейних уловів.!!!

 

Дмитро Зльоту (Чехія) для сайту   www.carpfishing.by

 

Обговорити статтю на форумі .

 

Советуем также посмотреть :

 • Ловля білого амура
 • Видео: Ловля белого амура "фидером" и удочкой с поплавком
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • язь
 • товстолобик
 • господиня водойми
 • Зимова ловля коропа
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+4175]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке