Загрузка...

Блог о рыбалке » Три щасливих дні , були у мене ( конкурс )


--- ~ Три щасливих дні , були у мене ( конкурс )

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Привіт усім карпятники. Мій маленький звіт про триденної сесії. В 12:00 дня 25 серпня ми на водоймі. Выслушиваем жалобы рыбаков о бесклёвье,  мы занимаем место на трёхсуточный карповый марафон! У компанії я, тато і Дядя Женя (величезне спасибі за компанію)!

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Папа и дядя Женя поплыли  на лодке разведывать дно, так как на данном месте ни разу не рыбачили(((Но с местом не прогадали))))А я начал заниматься подготовкой снастей и прикорма!!! У мене стояв вибір зробити прикормку на основі солодкого, або м'ясного аромату, а саме: солодке це прикормка Richworth суміш тропічних фруктів з пелецом тутті-Фрут, гавайський ананас і полуниця, все від одного виробника ну і решта. І м'ясо складається з методного міксу Tuna і прикормки Richworth тільки м'ясних ароматів. Я вибрав м'ясну стратегію. Раскажу поподробнее.1 кг. Методного міксу, 2 кг прикормки для озера від Richworth і суміш кришення боілов від Richworth і мікс для виготовлення боілов Ультра плекс, 3 кг пелеца від Fun Fishing 2 кг. Монстр Краб і 1 кг. Халибуд, 8 чайных ложек битаина.4 зеленогубой мидии, жидкое питание Ричамино, Мультимино, Минамино 3 кг смеси боилов вкусов Richworth Ультра плекс, Халибуд, Fun Fishing  это монстр краб,диобоилик, Salmon & Tuna , АК-47 і Dinamite Baits це Соурс і Робін ред. Ось і вся прикормка.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Коли наші мандрівники припливли вони оцінили прикорм на смак і запах! (((Але забіжу вперед ми зробили помилку, риб брався тільки на солодке))) І незабаром ми приготували і другу порцію прикормки.) Але в снастях помилок не було)) І це радує! Всю риболовлю тато з дядьком Женею шокували своїми свіжими ідеями!! Перевірка дна маркером.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Закорм! Оснащення оснащень Бойл! Так як ставка була на м'ясо все рівно на одну вудку поставили на солодке .. Але все одно перший риб був у дядька Жені.

В течении получаса у него наблюдалось  2 поклёвки одна реализованная - амур! Схвильоване зважування показало, що трофей 5 кг. Але друга покльовка не була реалізована. ((((І до ночі затишшя!! Увечері потріскування багаття, розмови про майбутні трофеї та можливе зміни тактики лову!

О 12 годині ночі я відправився в намет з пейджером! А тато залишився біля багаття наглядати за снастями! Приблизно о 1.30 ночі у мене на пейджері паровоз! Я виходжу з намету і бачу тата зі згинати вудилищем!! Я швидше до підсак, тато викачує і я з підсакою. Але виважування було не довгим хвилин 5 і амур на 6,5 кг! Поклали в мішок для риби щоб справити фотосесію! Початок покладений! Перезабросах. І знову очікування покльовки)).

Настав утро.Стірка одягу, так як вночі впав на бруд. І пам'ятне фото.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Всі снасті лежали на ближніх відступи до берега. І одна з ідей тата і дядька Жені було закинути оснастку на дальню точку, тобто метрів 150-180. Так як з цієї дистанції практично ніхто не ловив. Після завезення снасті з човна покльовка сталася через 1,5 години. Рибу в підсак довелося заводити на глибині, так як перед берегом були присутні зачепи про корчі. Виведення зайняло приблизно хв 20.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Повернувшись на берег з трофеєм красенем коропом вагою 10,5 кг тато був щасливий як немовля, навіть станцював невеликий індіанський танець навколо цього красеня.

Після зважування, фотосесія і відео з відпусканням трофея. Після цього бурхливі обговорення про те що стратегія дальньої занедбаності спрацювала. Але забіжу вперед 1,5 доби снасті завезені на глибину мовчали. Перезавоз снасті, і очікування! Але чекати довго не довелося, через 30 хв паровоз на ближній дісанціі. Поклевка у тата, але встиг я!! Я упросив папу щоб витягнув я, але я перестарався, так як не відчув, що риб в корчі і обірвав снасть з черговим трофеєм і позбавив всю нашу компанію фотосесії ((((((На наступний ранок мене спіткала ідея завести снасть в іншу точку від закормленого места. И через  30 минут трамвай, младший брат паровоза! Подсечка, и папа выбегает из палатки с подсачеком . Вываживание было довольно долгим и эффектным. И красивый рыб с рыжим хвостом и золотистыми боками, которые он показывал во время своих пируэтов,  успешно заведён в подсачек.

Карпик потягнув на 11,2. Отпускание трофея, заброс, через 2 часа паровоз прибыл со станции «Поклёвка» с большим количеством вагонов, но папы с дядей Женей не было, они уехали за продуктами. (((И карп зашёл в корягу, я  поплыл на лодке за карпом  и отцепил снасть,  но карп порвал поводок((((В сумме до ночи было ещё 2  разрыва снасти на одну и туже снасть клевало только на неё! Я лёг спать, а проснувшись утром выяснилось, что папа поймал 2-х карпиков 6 и 2,5 кг  и одного белого амура!

Вранці жодної покльовки ((((АЛЕ ми залишилися з повними кишенями адреналіну і радості.!!!

 

Відео:

 

Советуем также посмотреть :

 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Зимова риболовля 2012
 • Три осінніх карася
 • ПВА або Метод ?
 • Моя перша риболовля
 • Не забуваються три дні на Черниці (конкурс )
 • Не забуваються три дні на Черниці (конкурс )
 • Риболовля на ближніх дистанціях від Стюарта Дениса
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1518]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке