Загрузка...

Блог о рыбалке » Три щасливих дні , були у мене ( конкурс )


--- ~ Три щасливих дні , були у мене ( конкурс )

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Привіт усім карпятники. Мій маленький звіт про триденної сесії. В 12:00 дня 25 серпня ми на водоймі. Выслушиваем жалобы рыбаков о бесклёвье,  мы занимаем место на трёхсуточный карповый марафон! У компанії я, тато і Дядя Женя (величезне спасибі за компанію)!

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Папа и дядя Женя поплыли  на лодке разведывать дно, так как на данном месте ни разу не рыбачили(((Но с местом не прогадали))))А я начал заниматься подготовкой снастей и прикорма!!! У мене стояв вибір зробити прикормку на основі солодкого, або м'ясного аромату, а саме: солодке це прикормка Richworth суміш тропічних фруктів з пелецом тутті-Фрут, гавайський ананас і полуниця, все від одного виробника ну і решта. І м'ясо складається з методного міксу Tuna і прикормки Richworth тільки м'ясних ароматів. Я вибрав м'ясну стратегію. Раскажу поподробнее.1 кг. Методного міксу, 2 кг прикормки для озера від Richworth і суміш кришення боілов від Richworth і мікс для виготовлення боілов Ультра плекс, 3 кг пелеца від Fun Fishing 2 кг. Монстр Краб і 1 кг. Халибуд, 8 чайных ложек битаина.4 зеленогубой мидии, жидкое питание Ричамино, Мультимино, Минамино 3 кг смеси боилов вкусов Richworth Ультра плекс, Халибуд, Fun Fishing  это монстр краб,диобоилик, Salmon & Tuna , АК-47 і Dinamite Baits це Соурс і Робін ред. Ось і вся прикормка.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Коли наші мандрівники припливли вони оцінили прикорм на смак і запах! (((Але забіжу вперед ми зробили помилку, риб брався тільки на солодке))) І незабаром ми приготували і другу порцію прикормки.) Але в снастях помилок не було)) І це радує! Всю риболовлю тато з дядьком Женею шокували своїми свіжими ідеями!! Перевірка дна маркером.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Закорм! Оснащення оснащень Бойл! Так як ставка була на м'ясо все рівно на одну вудку поставили на солодке .. Але все одно перший риб був у дядька Жені.

В течении получаса у него наблюдалось  2 поклёвки одна реализованная - амур! Схвильоване зважування показало, що трофей 5 кг. Але друга покльовка не була реалізована. ((((І до ночі затишшя!! Увечері потріскування багаття, розмови про майбутні трофеї та можливе зміни тактики лову!

О 12 годині ночі я відправився в намет з пейджером! А тато залишився біля багаття наглядати за снастями! Приблизно о 1.30 ночі у мене на пейджері паровоз! Я виходжу з намету і бачу тата зі згинати вудилищем!! Я швидше до підсак, тато викачує і я з підсакою. Але виважування було не довгим хвилин 5 і амур на 6,5 кг! Поклали в мішок для риби щоб справити фотосесію! Початок покладений! Перезабросах. І знову очікування покльовки)).

Настав утро.Стірка одягу, так як вночі впав на бруд. І пам'ятне фото.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Всі снасті лежали на ближніх відступи до берега. І одна з ідей тата і дядька Жені було закинути оснастку на дальню точку, тобто метрів 150-180. Так як з цієї дистанції практично ніхто не ловив. Після завезення снасті з човна покльовка сталася через 1,5 години. Рибу в підсак довелося заводити на глибині, так як перед берегом були присутні зачепи про корчі. Виведення зайняло приблизно хв 20.

Три счастливых дня, были у меня (конкурс)

Повернувшись на берег з трофеєм красенем коропом вагою 10,5 кг тато був щасливий як немовля, навіть станцював невеликий індіанський танець навколо цього красеня.

Після зважування, фотосесія і відео з відпусканням трофея. Після цього бурхливі обговорення про те що стратегія дальньої занедбаності спрацювала. Але забіжу вперед 1,5 доби снасті завезені на глибину мовчали. Перезавоз снасті, і очікування! Але чекати довго не довелося, через 30 хв паровоз на ближній дісанціі. Поклевка у тата, але встиг я!! Я упросив папу щоб витягнув я, але я перестарався, так як не відчув, що риб в корчі і обірвав снасть з черговим трофеєм і позбавив всю нашу компанію фотосесії ((((((На наступний ранок мене спіткала ідея завести снасть в іншу точку від закормленого места. И через  30 минут трамвай, младший брат паровоза! Подсечка, и папа выбегает из палатки с подсачеком . Вываживание было довольно долгим и эффектным. И красивый рыб с рыжим хвостом и золотистыми боками, которые он показывал во время своих пируэтов,  успешно заведён в подсачек.

Карпик потягнув на 11,2. Отпускание трофея, заброс, через 2 часа паровоз прибыл со станции «Поклёвка» с большим количеством вагонов, но папы с дядей Женей не было, они уехали за продуктами. (((И карп зашёл в корягу, я  поплыл на лодке за карпом  и отцепил снасть,  но карп порвал поводок((((В сумме до ночи было ещё 2  разрыва снасти на одну и туже снасть клевало только на неё! Я лёг спать, а проснувшись утром выяснилось, что папа поймал 2-х карпиков 6 и 2,5 кг  и одного белого амура!

Вранці жодної покльовки ((((АЛЕ ми залишилися з повними кишенями адреналіну і радості.!!!

 

Відео:

 

Советуем также посмотреть :

 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Зимова риболовля 2012
 • Три осінніх карася
 • ПВА або Метод ?
 • Моя перша риболовля
 • Не забуваються три дні на Черниці (конкурс )
 • Не забуваються три дні на Черниці (конкурс )
 • Риболовля на ближніх дистанціях від Стюарта Дениса
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2125]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке