http://gloriaproperties.eu/ самые интересные экскурсии на Кипре.

Загрузка...

Блог о рыбалке » Перші трофеї або знайомство з « Черниця


--- ~ Перші трофеї або знайомство з « Черниця

Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)
Ця риболовля почалася ще за тиждень до самої поїздки, з дзвінка товаришеві по захопленню Віталіку. Трохи поміркувавши про те, куди ж все-таки рвонути, ми зупинили свій вибір на ставку «Черниця». Водоймище цей є платним і відкритий для спортивного рибальства за принципом «упіймав - відпусти». Ставок зариблюють кілька років тому коропом і білим амуром вагою від 4 до 14 кілограм, та й «старожилів-гігантів» там ще вистачає. Повіривши синоптикам, вирішуємо взяти сектор «в лісі», а саме 19-ий, як самий тихий і віддалений. З'ясувавши ще кілька нюансів, збираємося поїхати на добу в розвідку і призначаємо дату поїздки - 16 червня ...

Вся робочий тиждень для мене була справжніми тортурами і тяглася неймовірно довго. Ну ось, нарешті четвер. Відпросившись раніше з роботи і взявши на п'ятницю відгул, я на всіх порах лечу додому і приступаю до зборів. Увечері контрольний дзвінок товаришеві - все в порядку, плани без змін, домовляємося про час виїзду, і я з чистою совістю лягаю спати.

П'ятниця, дзвінок будильника, і я починаю носитися по всьому будинку, перевіряючи в десятий раз всі сумки і чохли. Ну, ніби точно нічого не забув, п'ю каву і мрію про майбутню риболовлі, а всередині вже все трохи тремтить і рветься на берег водойми. Дзвонить Віталік - «Серьога, я вже під'їжджаю, виходь». Я одягаюся і десантуються з усім своїм скарбом до під'їзду. Далі приблизно півтори години їзди під розмови про майбутню подію і ось, за наступним поворотом ми виїжджаємо на дамбу живописного озера.

«Яка краса!» - Це перша думка, яка відвідала мою голову, коли я побачив водойму (хоча, якщо чесно, думка ця висловилася трохи іншими словами, які не дозволить мені написати цензура). Прекрасний ставок, площею майже в 30 га. кришталево - чистою води, яка ледве грала невеликий брижами від легкого літнього вітерця, оточена по берегах порослями очерету і дуже мальовничим змішаним лісом.

Наситившись красою цього воістину чарівного місця, проїжджаємо далі по дамбі. Оп-па! А ось і знайомий мікроавтобус Сергія (Борисовичу) в 7 секторі (якщо не помиляюся). Підходимо, вітаємося, цікавимося про успіхи, про клювання. Борсч повідав нам, що клює справно, правда вчора вітер дув прямо на дамбу і клювали пузатенький коропи та амури, а сьогодні вітер змінився, і в улові переважають їх «дрібні» 3-5 кілограмові побратими. Поки розмовляємо, до нас підходить охоронець Валера. Відзвітувавши про те, хто такі і в який сектор, отримуємо добро і проїжджаємо в свій 19 сектор, самий крайній у лісі ...

Ось і наша галявина, зупиняємося. Викуривши по цигарці під найсмачнішу каву Віталіка і оглянувши наш сектор, починаємо вивантажуватися і упорядковувати на березі. Розставивши намет, столик і крісла, приготувавши підсак і мат, розклавши всі непотрібні в даний момент речі, приступаємо до збору та налаштування снастей, маркування та годівлі. Загодували ми дві точки відразу за руслом - першу навпроти (біля корчивши), а другу трохи лівіше біля краю сектора. В якості прикорму ми використовували суміш зернових (варену кукурудзу, горох, коноплі, лляне насіння і тигрові горіхи) вимочених в такої смачної і привабливою для коропів рідини, як «CSL Concetrated Liquid + Betain Bloodworm DNA» від фірми «VISION BAITS». Також до складу прикормочного міксу увійшов рибний комбікорм та різано - кришення бойли, просочені «VISION Maximino Multimix Formula» і патокою. В качестве насадки я использовал снеговики (Тутик «Richworth»  + Ананас «Nutrabaits», Скопекс «Nash» + Ананас «Nutrabaits») и одиночные поп-апы (Кальмар/осминог «Solar» и Ананас «Nutrabaits»). Я використовував два монтажу: D-rig з поп-апамі і KD-Rig зі сніговичків. Монтажі в'язав на повідкові матеріалі в обплетенні Cocoon 25lb. від «JRC» та Hybrid «Korda» 20lb., гачки - «Kamasan» серії b775 і b725 № 4,6.

Тепер все готово, закидаємо снасті, налаштовуємо сигналізатори і можна з чистою совістю всістися у крісла, та в очікуванні клювання насолоджуватися природою та кришталево чистим повітрям.

Не минуло й тридцяти хвилин, як на вудлище Віталіка заспівав сигналізатор. Ще секунда і щось величезне гніт до максимуму його «імпакт», спокусившись на «Honey Yucatan». Виталя намагається викачувати місцевого монстра, але все безуспішно - риба, пройшовши вздовж русла метрів двадцять, впирається в бровку і не залишає жодних шансів зрушити себе з місця. З десяток хвилин йде боротьба із серії «хто наполегливіше» і Віталік вдається до хитрощів, послабивши жилку і поставивши вудлище на стійку. Ось волосінь знову прийшла в рух, напарник знову вистачає вудилище, а старий і, як видно, дуже тямущий короп робить найшвидший ривок вправо, не даючи часу навіть подумати про те, щоб спробувати розгорнути його, і заводить оснастку в корч, частина якої стирчить з води. Проходить ще декілька секунд і ... - образливий схід. Виталя вимотує снасть - нічого не обірвано, усі на місці. Свіжий бойл, перезабросах, і бурхливі обговорення події.

Через якийсь час, знову звук сигналізатора, тільки вже на моєму вудилище. Я зістрибує з крісла, хапаю вудлище, підтискають фрикціон, і боротьба починається! Риба сильно рвонула вправо, у вісімнадцятий сектор, але мені вдається її розгорнути. Неспішно викачую, відстань все більше скорочується, і тут короп різко спрямовується до берега в очерет. Буквально в парі метрів від густої рослинності розгортаю його до себе, тепер риба вже спокійно підходить все ближче до берега. Віталік, одягнувши заброднікі, вже чекає з підсакою у воді. Ще з десяток оборотів котушки і красень вдало потрапляє в підсак. Фу-ух! Акуратно перекладаємо рибу на мат, обливаючи водою, потім слід коротка фотосесія, зважування та повернення прекрасної риби в рідну стихію.

Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)

Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)

Красень завісив більше семи кілограм - ось він, перший мій трофей! Сложно описать, какие чувства я тогда испытывал – это и счастье, и радость, и гордость,  и безграничная благодарность всем тем, кто помогал мне постигать азы карпфишинга, наталкивая на правильные мысли и иногда даже раскрывая свои небольшие секреты.

Отже, ловимо далі. Сонце хилитися до обрію, а клювань все немає. Вирішую догодувати точки парочкою-другий ракет, перезабрасиваю два вудилища в точку, а третє вирішую залишить на ніч біля берега, біля стіни очерету, добротно загодували порівняно твердий п'ятачок дна. Темніє, голод бере своє, і ми вирішуємо повечеряти. Огірочки, помідорчики, м'ясо, та ще з картопелькою - ну як тут без 100 грам холодненької горілочки, тим більше, що адже привід тобто. Поїли, випили - все одно не клює, нуднувато, на дамбі періодично спалахує ліхтарик Борисовичу. Вирішуємо сходити до нього в гості. Ще не дійшли до вісімнадцятого сектора, як у мене на пейджері лунає кілька сигналів, тікаємо в сектор, але тут вже тиша. Не, це не паровоз. Закрадаються думки про раків і карасях, що кружляють навколо моєї оснастки. Чекаємо ще хвилин десять і як завжди, коли я чимось відволікся - довгоочікувані «пі-пі-пі-і-ии-ІІІ ...». Виталя перший вистачає вудилище, і починає виводити. За цей час короп чіпляти на грузило стільки трави, що Віталік ледве довів коропа до берега (до речі, грузило на кордовський кліпсах не відстрілювати, довелося потім трохи поізвращаться, щоб все запрацювало, як належить). Подсачілі, зважили, сфотографувалися, і відправили вісімку на волю.

Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)
Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)
Міняю бойли, і оснащення уноситься в підгодованих точку. Почекавши якийсь час, все ж вирішуємо повторити спробу сходити в гості.

Хвилин 15 ходьби і добираємося до сектора Борисовичу, а у нього все вудилища вимотані і стоять собі спокійно на стійках - незрозуміло ... «Може у нього стратегія така або Борсч кого іншого зловити хоче?» - Глумилися ми.   А тут під тиху музику показується з буса і сам Сергій. Виявилося, що він навмисно дістав всі снасті, щоб коропи йому вночі спати не заважали. Тепер все ясно, поговоривши трохи, вирішили і ми не заважати товаришеві займатися цією корисною справою і відправилися геть. Коли проходили десь біля 15-ого сектора, мій пейджер справив пару коротких піків. І не встиг я нічого подумати, як він закричав на весь динамік, заспокоївшись лише коли ми пробігали біля 18-ого сектора. Забігаємо в сектор, хапаю вудлище - є, сидить рідний! Поки ми бігли, короп примудрився вимотати близько 300 метрів волосіні і чіпляти на грузило стільки трави, що я серйозно попотел, поки довів рибу до берега. Ну все, вдало подсачілі і на мат. Коротка фотосесія та нічна шістка-спринтер не поспішаючи зісковзує з мату і важливо пливе в свій підводний будинок. Перекур, перезабросах снасті і йдемо спати.

Первые трофеи или знакомство с «Черницей» (конкурс)
Вночі було ще дві покльовки - черговий таємничий монстр у Віталіка, який знову уткнувся в брівку і ніяк не захотів звідти вийти, і його родич близько шістки на моєму вудилище, який вдало зійшов біля самого берега. Залишок ночі і ранній ранок пройшли спокійно, давши нам трохи поспати перед втомливими зборами і майбутньою поїздкою додому. Лише близько дев'ятої години ранку, біля очерету, дитинча амура під двушку зацікавився моїм поп-апчіком, і, після короткої боротьби, був негайно звільнений і відпущений на волю без фотосесій і зважувань.

Ось так і пройшло моє перше знайомство з прекрасним ставком «Черниця». Так я зловив свої перші трофеї на цій водоймі. І ця риболовля стала найкращим подарунком до мого дня народження!

Удачі вам всім і «Catch аnd Release Please»!

Советуем также посмотреть :

 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Перші трофеї або знайомство з « Черниця
 • Ще раз про виведенні.
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Незважаючи на спеку
 • Метод Clipping up
 • невловима плотва
 • ПВА або Метод ?
 • Ловля коропа вночі
 • Про річної лові лина
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1980]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Законы конспирации
  Последующий день опять начался с надежды подхода «морской» плотвы. Скоро мы сообразили, ...

  » ОДУ по минтаю увеличен на 10 тыс. тонн
  Приказом Федерального агентства по рыболовству внесены коррективы в общие допустимые уловы водных би ...

  » Достоинства клеевых потолков
  Клеевые потолки все монтируются на  ровненькую основу. И так для их сотворения же употребляются ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Где купить пиломатериалы с доставкой
  Вагонка Штиль – это один из самых популярных отделочных материалов из натурального дерева. Дер ...

  » Ваш комфортный уровень игры в интернет покер
  Вы готовы перейти на более высокие ставки в покере? Как узнать когда вы готовы? В этом вам поможет h ...

  » Выбор места для установки камина на даче
  По месту своего расположения камины подразделяются на фронтальные, угловые камины и отдельно стоящие ...

  » История фалоимитатора
  Теперь небольшой экскурс в историю про эти самые огурцы. Археолог Роджер Грин в 1984 году в Пакистан ...

  » Как познакомиться в интернете
  Для тех, кто не хочет ждать, пока судьба найдет его за печкой, рассказываем, как познакомиться в инт ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке