Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля коропа на річці .


--- ~ Ловля коропа на річці .


ловля карпа на реке

 

Одне з найголовніших правил при ловлі коропа на річках - ви повинні точно знати, де ловити рибу. Іншими словами, найголовніше - це місце розташування риби, місце розташування, і ще раз місце розташування!

 

Отже, ви хочете визначити перспективну точку де-небудь уздовж річки, де, найімовірніше, буде знаходитися короп. Пошук такої точки буде дуже схожий з пошуком риби у водоймах зі стоячою водою. Місця з найменшим перебігом і затоки будуть гарним вибором, особливо, якщо там буде яке-небудь укриття для коропа, де він буде відчувати себе в безпеці.

 

Деякі критерії вибору уловистою точки на річці:

 

 

ловля карпа на реке

 

Зарості очерету або очерету.

 

Навислі над водою дерева.

 

Сповільнення, мінімальне перебіг.

 

Гирла струмків і каналів, протоки.

 

Місця з навислими над водою деревами, чагарниками очерету і очерету звичайне явище для багатьох річок, тому вам потрібно знайти найбільш цікаві з них. Наприклад, навислі над водою дерева і чагарник, де в річку впадає струмок або меліоративний канал. У таких місцях, де зустрічаються кілька потоків, буває багато різноманітної їжі, якою короп не проти поласувати.

 

 

Ловля карпа на реке.

 

Поля водоростей і латать також є непоганим місцем для лову на річці. У такому місці затримується і накопичується велика кількість природної їжі і коропи регулярно відвідують його.

 

 

ловля карпа на реке

 

Місця, де швидка струмінь межує з більш спокійною водою, також є гарним вибором, особливо влітку, тому як більш швидка течія несе в собі багато розчиненого у воді кисню. З цієї ж причини ловля біля гребель також може бути досить перспективною. Спробуйте половити біля груп пришвартованих човнів і яхт, які пропонують Карпу деяку безпеку і тепло, особливо протягом більш холодних місяців, коли човни рідко експлуатуються. Такі місця будуть залучати коропа в перебігу декількох холодних місяців.

 

Ловля коропа під обривистими, підмитими берегами може привести до непоганих результатів. Тут під берегом накопичується велика кількість різного корму, і розміщення тут ваших оснащень може принести численні покльовки коропів.

 

Іншими областями, в яких може зібратися велика кількість природної їжі, є різні підводні перешкоди. Великі камені, коряжник, повалені у воду дерева дають не тільки багато корму рибі, але і надають гарний притулок і захист для багатьох річкових коропів.

 

 

ловля карпа на реке

 

Пам'ятайте, що спостереження і пошуки вистрибує з води коропа, можливо, не кращий спосіб вибрати місце для лову. На річці, на відміну від водойм зі стоячою водою, короп може дуже швидко залишити точку, скотитися нижче за течією, або навпаки піти вище в пошуках їжі. Я вважаю, і це підтверджують численні коропові сесії на річці, що краще за все дотримуватися тих особливостей річки, які мають достатній потенціал, щоб утримати коропів у точці, які можуть надати рибі постійне джерело їжі і безпеку.  

 

Збираючись на коропову рибалку на річці, я порадив би вам попередньо з'їздити в розвідку, щоб вибрати гарне місце для лову й почати пригодовування за два-три дні до поїздки. Це відмінний спосіб утримати будь-якого пропливаючого коропа у вашій точці. Принаджування коропа також допоможе очистити зону від більш дрібної риби, і ви зможете збільшити середню вагу виловлених екземплярів.

 

 

ловля карпа на реке

 

Майте на увазі, що річковий короп набагато більш активний, ніж короп, що мешкає в озерах. Це відбувається тому, що через течії рибі доводиться постійно рухатися, що веде до збільшеного витраті енергії і Карпу доводиться посилено харчуватися для її поповнення. Тому місце, де короп буде відчувати себе в безпеці, де хороше пляма прикорму регулярно надає йому смачну і корисну їжу, буде потенційної річковий гарячою точкою!

 

 

Джерело: carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Тактика пригодовування коропа
 • Ищем карпа, используя видимые особенности водоема.
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2499]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке