Загрузка...

Блог о рыбалке » Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.


--- ~ Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.

На перший погляд, ловля коропа   на новому водоймищі здається малоперспективною. На новому водоймищі важко сказати, де може бути риба у даний момент, особливо, якщо короп ніяк не видає свою присутність, і нам доводилося просто ловити навмання. Ви, швидше за все, проводили багато часу, займаючись проміром дна за допомогою маркера, що лякало рибу, і ви втрачали свій шанс зловити великого коропа.
    То який підхід до лову буде найкращим, при лові коропа на новому, неізвесно водоймі?
Існує теорія, наведена деякими, дуже хорошими карпятники, що у рибалки, погано знайомого з новим водоймою, є дуже хороший шанс зловити багато коропів, а в деяких випадках і трофейних риб! Це відбувається тому, що методи і підходи до лову новачка, будуть повністю відрізнятися від методів лову місцевих рибалок, які постійно ловлять на даному водоймищі. Новачки на водоймі, не знайомі з ним, не будуть перебувати під впливом місцевого думки про рибні місця, про кращої насадці, і навіть ловлячи рибу там, де ловить більшість місцевих карпятників, вони можуть використовувати приманки, в корені відрізняються від традиційно-застосовуваних на цьому водоймі. І дуже часто місцеві рибалки дуже засмучуються, коли новачки обловлюють їх на водоймах, які вони так добре знають.
Якщо це-то, що дає будь-якому новачкові невеликі переваги на новому водоймищі, тоді це предпологает, що, застосовуючи різні оснастки і приманки, різну тактику лову, ми матимемо позитивний результат на будь-якій водоймі, незалежно від того, ловили ви на ньому раніше , чи ні. Так, я погоджуся, що дійсно деякі рибалки платять гроші за те, щоб дізнатися, які приманки карпятники використовують, і на які найчастіше ловляться трофейні риби на якому-небудь конкретній водоймі, а потім застосовують такі ж. Але я думаю, що незавжди потрібно використовувати ті приманки, на які прийнято ловити на даному водоймищі. Якщо значна частина коропів в озері була спіймана, використовуючи певні методи або за допомогою певного типу приманки, то я вважаю, що пора шукати новий підхід до лову на цій водоймі.


Я неодноразово помічав, як багато разів спрацьовував новий для водойми метод лову. До прикладу, я колись засвідчив одного рибалки, який вперше ловив на одному з озер Kingsmead RMC, він викинув в місце лову чотири галона живих личинок на протязі двох годин, також насадив личинок і на волосся. Через дві години він зловив 34-х фунтового дзеркального коропа-я це знаю бо, що сам допомагав йому зважувати трофей. Але чотири галона личинок, хто ще зробив би це!
Іншим разом, я помітив, як один хлопець загодовують свій свім пелетсом, поміщеним в ПВА-пакети, вони всі були одного розміру і форми. Він більше нічим не підгодовував коропа, тільки пелетсом в ПВА-пакетах. Пізніше я почув, що коли він ловив в тому ж місці кілька тижнів потому, у нього вийшов самий незабутній уїкенд. Він зловив дуже велика кількість коропів, вагою більше 30-ти фунтів.
Фактично я бачив щось подібне на цей метод лову багато років тому, на озері Larford. Мій партнер з'явився на озері пізно в цю сесію, і вже темніло до того часу, коли він збирав вудилища. У нього не було часу, щоб змінити свої оснастки під дані умови лову. Він вийняв вудилища, на яких вже були пов'язані готові оснастки з насадженими Бойл. Два 10 мм. бойла були окрошени, обесцвечени і навіть трохи запліснявілі. Все ж це були ті самі бойли, які він використовував на останній сесії на цьому озері в Larford. Він закидав свої оснастки під навислі над водою дерева, і в перебігу декількох годин він зловив новий рекорд для цього озера! Тепер я не думаю, що це було збігом, чи не так?

Как поймать карпа на новом, незнакомом водоймі.


З усіх довгих коропових сесій, які у мене були за ці роки, а також з тих, які я засвідчив, або про які почув, до 80% були успішними, тому що використовувався абсолютно новий метод при лові коропа для кожної водойми. Через такого повороту подій я можу зробити умовивід, що новий підхід до оснащення і приманок може дуже добре працювати при лові хитрого коропа. Так що не бійтеся бути новачками на якому новому, незнайомому водоймищі!
Удачі!

Джерело: http://www.carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Літні підгодовування для ляща
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1552]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Немного истории Ченобиля
  Короткое историческое изображение города Чернобыль выполненное простым журналистом, работавшим в зон ...

  » Как же видят рыбы
  Пробовали ли вы когда-то же делать таковой же обычный эксперимент: обычное увеличительное стекло же ...

  » Как вам найти хорошего юриста?
  Большая часть из нас в какой-то момент времени сталкивается с потребностью помощи адвоката. Это нему ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Конструкция палатки для зимней рыбалки
  Представляем вашему вниманию большой выбор недорогих ультракомпактных палаток, подходящих ко всем ви ...

  » Покупаем и курим кальян правильно
  Курение кальяна - это есть традиция с долгой  многовековой своей  историей, которая давно& ...

  » Экономная поездка в Прагу
  Замечательное место для экономных путешественников – Прага, а причина в том, что весь город яв ...

  » Зачем нужен холтер ЭКГ?
  Что представляет собой суточное ЭКГ? Это аппарат, регистрирующий  электрокардиограмму без переб ...

  » Многоликая культурная жизнь Рима
  Palazzo delle Esposizioni, или Дворец выставок, является единственным официальным художественным цен ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке