Загрузка...

Блог о рыбалке » Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.


--- ~ Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.

На перший погляд, ловля коропа   на новому водоймищі здається малоперспективною. На новому водоймищі важко сказати, де може бути риба у даний момент, особливо, якщо короп ніяк не видає свою присутність, і нам доводилося просто ловити навмання. Ви, швидше за все, проводили багато часу, займаючись проміром дна за допомогою маркера, що лякало рибу, і ви втрачали свій шанс зловити великого коропа.
    То який підхід до лову буде найкращим, при лові коропа на новому, неізвесно водоймі?
Існує теорія, наведена деякими, дуже хорошими карпятники, що у рибалки, погано знайомого з новим водоймою, є дуже хороший шанс зловити багато коропів, а в деяких випадках і трофейних риб! Це відбувається тому, що методи і підходи до лову новачка, будуть повністю відрізнятися від методів лову місцевих рибалок, які постійно ловлять на даному водоймищі. Новачки на водоймі, не знайомі з ним, не будуть перебувати під впливом місцевого думки про рибні місця, про кращої насадці, і навіть ловлячи рибу там, де ловить більшість місцевих карпятників, вони можуть використовувати приманки, в корені відрізняються від традиційно-застосовуваних на цьому водоймі. І дуже часто місцеві рибалки дуже засмучуються, коли новачки обловлюють їх на водоймах, які вони так добре знають.
Якщо це-то, що дає будь-якому новачкові невеликі переваги на новому водоймищі, тоді це предпологает, що, застосовуючи різні оснастки і приманки, різну тактику лову, ми матимемо позитивний результат на будь-якій водоймі, незалежно від того, ловили ви на ньому раніше , чи ні. Так, я погоджуся, що дійсно деякі рибалки платять гроші за те, щоб дізнатися, які приманки карпятники використовують, і на які найчастіше ловляться трофейні риби на якому-небудь конкретній водоймі, а потім застосовують такі ж. Але я думаю, що незавжди потрібно використовувати ті приманки, на які прийнято ловити на даному водоймищі. Якщо значна частина коропів в озері була спіймана, використовуючи певні методи або за допомогою певного типу приманки, то я вважаю, що пора шукати новий підхід до лову на цій водоймі.


Я неодноразово помічав, як багато разів спрацьовував новий для водойми метод лову. До прикладу, я колись засвідчив одного рибалки, який вперше ловив на одному з озер Kingsmead RMC, він викинув в місце лову чотири галона живих личинок на протязі двох годин, також насадив личинок і на волосся. Через дві години він зловив 34-х фунтового дзеркального коропа-я це знаю бо, що сам допомагав йому зважувати трофей. Але чотири галона личинок, хто ще зробив би це!
Іншим разом, я помітив, як один хлопець загодовують свій свім пелетсом, поміщеним в ПВА-пакети, вони всі були одного розміру і форми. Він більше нічим не підгодовував коропа, тільки пелетсом в ПВА-пакетах. Пізніше я почув, що коли він ловив в тому ж місці кілька тижнів потому, у нього вийшов самий незабутній уїкенд. Він зловив дуже велика кількість коропів, вагою більше 30-ти фунтів.
Фактично я бачив щось подібне на цей метод лову багато років тому, на озері Larford. Мій партнер з'явився на озері пізно в цю сесію, і вже темніло до того часу, коли він збирав вудилища. У нього не було часу, щоб змінити свої оснастки під дані умови лову. Він вийняв вудилища, на яких вже були пов'язані готові оснастки з насадженими Бойл. Два 10 мм. бойла були окрошени, обесцвечени і навіть трохи запліснявілі. Все ж це були ті самі бойли, які він використовував на останній сесії на цьому озері в Larford. Він закидав свої оснастки під навислі над водою дерева, і в перебігу декількох годин він зловив новий рекорд для цього озера! Тепер я не думаю, що це було збігом, чи не так?

Как поймать карпа на новом, незнакомом водоймі.


З усіх довгих коропових сесій, які у мене були за ці роки, а також з тих, які я засвідчив, або про які почув, до 80% були успішними, тому що використовувався абсолютно новий метод при лові коропа для кожної водойми. Через такого повороту подій я можу зробити умовивід, що новий підхід до оснащення і приманок може дуже добре працювати при лові хитрого коропа. Так що не бійтеся бути новачками на якому новому, незнайомому водоймищі!
Удачі!

Джерело: http://www.carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Літні підгодовування для ляща
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3095]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке