Загрузка...

Блог о рыбалке » Донні бойли або Піп - апи ?


--- ~ Донні бойли або Піп - апи ?

Коли ж буде краще використовувати донні бойли, а коли плаваючі, поп-ап, щоб зловити коропа?

Я не думаю, що є якісь чіткі, обгрунтовані відповіді на те, коли і які приманки потрібно використовувати. Однак є кілька очевидних ситуацій, від яких ми можемо відштовхуватися. Наприклад, якщо дно чисте і тверде (пісок, гравій), то краще використовувати тонучі бойли, а плаваючі бойли краще буде використовувати, якщо ви ловите на м'якому зарослому дні, і на захаращеному дні. Це загальні ситуації, з якими багато карпятники вже знайомі.

Для більшого поглиблення в це питання, було б непогано обговорити деякі з моїх власних спостережень, і уявлень, як і чому я буду використовувати плаваючу або потопаючу приманку, ловлячи коропа.

 

Отже, коли я буду використовувати поп-ап бойли, щоб зловити гарного коропа.  

 

Я взагалі вважаю за краще використовувати плаваючі бойли, їх у мене в сумці завжди більше, ніж потопаючих, мені здається, що Карпу зручніше брати їх, і більше шансів, що він засічеться. Якщо я буду знати, що в моїй точці лову є короп, але він не реагує ні на донні бойли, ні на плаваючі, то я спробую підняти поп-ап ще вище, можливо, навіть буду використовувати оснастку Зіг клунь. Іноді я піднімаю приманку більше 8 дюймів треба дном. Тут варто трохи поміркувати, так як зазвичай деякі карпятники піднімають поп-апи не вище 3 дюймів. Тому, піднімаючи приманку так високо, я намагаюся зробити щось відмінне від інших рибалок, особливо якщо коропа в даному озері ловлять постійно.

Влітку, і особливо якщо прибуваю на короткій сесії, я зазвичай використовую яскраві поп-ап. Я можу піднімати їх дуже високо, якщо немає великої кількості прикормки на дні. Коли вода тепла, короп багато переміщається по водоймі і має тенденцію плавати в верхніх шарах води. Я завжди намагаюся зробити приманку помітною для коропа на стільки, на скільки це можливо, щоб короп з легкістю знайшов приманку проходячи через підгодовані точку.

Взимку, риби взагалі намагаються плавати ближче до дна і менш активні. Це - найкращий час, щоб ловити на флюоро поп-ап розташовані не високо від дна, оскільки короп буде легко бачити приманку на значній відстані. Я зазвичай піднімаю бойл на один - два дюйми в таких ситуаціях. Одиночний яскравий буркун теж буде добре працювати, але моя думка - краще використовувати плаваючі бойли, так як плавучість приманки не дає їй так легко вийти з рота, коли риба намагається виплюнути її.

Знову ж таки, якщо я перебуваю на короткій сесії, і я не бачу великої активності коропа, я завжди буду використовувати великий, яскравий, сильно пахне плаваючий бойл. У будь-якого коропа тоді з'явитися шанс помітити мою приманку. Очевидно, якщо короп буде знаходитися в моєму СВІМ, але не звертатиме уваги на мій поп-ап, я опущу його нижче, або буду використовувати збалансовану по вазі приманку. Я не буду використовувати збалансовану приманку, якщо в моєму СВІМ велика кількість коропа і він активний, оскільки при русі плавників риби, створюється деякий струм води, який змушує приманку рухатися протиприродно, чи може змусити її зачепитися за різне сміття на дні.

 

Коли я буду використовувати донні бойли, щоб зловити коропа.  

 

Я люблю використовувати донні приманки з пва-пакетами, в які розміщую розкришені і розрізані навпіл бойли. В цьому випадку виходить компактний підгодованих ділянку, де Переміщення всі разом, і приманка, і компоненти прикорму. Короп буде засмоктувати в рот приманку з гачком поряд з іншими частинами прикорму, і не зможе перевірити приманку на наявність небезпеки.

Я також вважаю за краще використовувати тонучі бойли, коли ловлю рибу на великому полі прикормки. Я вважаю, що коли короп неспішно пересувається по великому полю прикормки, немає сенсу використовувати інші приманки, поп-ап або збалансовані, головне, щоб буркун був дуже високої якості, тільки тоді у нього буде шанс бути з'їденим коропом раніше, ніж вся прикормка.

У важких, закоряженних і сильно зарослих областях водойми, буркун будуть кращим вибором. Тут поп-ап спливаючи, може зачепити гачок за різні перешкоди, тому краще їх не використовувати. Якщо ви закидаєте в точку «тонни» прикормки, то необхідно виділити нашу приманку, щоб короп швидше її знайшов. Я часто використовую з насадочное Бойлом ще парочку таких же на Стрінгер.

Влітку, коли вода тепла, риби переміщуються більше. Я вважаю, що в цей час потрібно обов'язково використовувати приманки, які поводяться у воді природно, так само як і частки в прикорме, потопаючий бойл відповідає цій умові. Якщо мені знадобиться якась плавучість насадки, то я додам до донної приманці поп-ап так, щоб вся принада в цілому дуже повільно спливала, це все одно буде краще, ніж використовувати врівноважену приманку, яка буде неприродно поводитися, коли короп вирішить спробувати її.

Взимку я використовував би критично врівноважену приманку, коли риби малоактивні. Карп має тенденцію засмоктувати їжу, тому врівноважена приманка в холодній воді дозволить краще і точніше засікти коропа. Взимку я зазвичай ловлю з маленьким пва-пакетом, в який розміщую трохи пелетса, щоб не перегодувати рибу.

 

 

Для себе я давно вирішив і запам'ятав наступне:

Літній період, або при мінливих обставин - донні бойли або підвантаженими поп-ап.

Зима, коли риба малоактивна - повільно тонуть або критично урівноважені приманки.

 

Джерело: www.carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • ловимо коропа
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Ловля карпа зимою
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+919]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как хранить червей зимой
  Все рыболовы уже знают, насколько всепригодна и уловиста   таковая насадка, как червяк, од ...

  » Морський дракон. ( Trachinus draco L. , див. фіг . 8 , таб. V Риби) - з сем . Trachinidae , загону ...
  морський дракон ( скорпіон , змійка , дракон ) їм дуже витягнуте низьке тіло , сильно стисле з бок ...

  » Полювання на осіннього окуня
  Окунь звичайний - з найпоширеніших на території Росії риб - населяє водойми всіх типів : живе і в ст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Куда деть отходы
  В данный момент, вероятно, изредка видятся пространства, где не ступала нога человека. Но самое ужас ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке