Загрузка...

Блог о рыбалке » Донні бойли або Піп - апи ?


--- ~ Донні бойли або Піп - апи ?

Коли ж буде краще використовувати донні бойли, а коли плаваючі, поп-ап, щоб зловити коропа?

Я не думаю, що є якісь чіткі, обгрунтовані відповіді на те, коли і які приманки потрібно використовувати. Однак є кілька очевидних ситуацій, від яких ми можемо відштовхуватися. Наприклад, якщо дно чисте і тверде (пісок, гравій), то краще використовувати тонучі бойли, а плаваючі бойли краще буде використовувати, якщо ви ловите на м'якому зарослому дні, і на захаращеному дні. Це загальні ситуації, з якими багато карпятники вже знайомі.

Для більшого поглиблення в це питання, було б непогано обговорити деякі з моїх власних спостережень, і уявлень, як і чому я буду використовувати плаваючу або потопаючу приманку, ловлячи коропа.

 

Отже, коли я буду використовувати поп-ап бойли, щоб зловити гарного коропа.  

 

Я взагалі вважаю за краще використовувати плаваючі бойли, їх у мене в сумці завжди більше, ніж потопаючих, мені здається, що Карпу зручніше брати їх, і більше шансів, що він засічеться. Якщо я буду знати, що в моїй точці лову є короп, але він не реагує ні на донні бойли, ні на плаваючі, то я спробую підняти поп-ап ще вище, можливо, навіть буду використовувати оснастку Зіг клунь. Іноді я піднімаю приманку більше 8 дюймів треба дном. Тут варто трохи поміркувати, так як зазвичай деякі карпятники піднімають поп-апи не вище 3 дюймів. Тому, піднімаючи приманку так високо, я намагаюся зробити щось відмінне від інших рибалок, особливо якщо коропа в даному озері ловлять постійно.

Влітку, і особливо якщо прибуваю на короткій сесії, я зазвичай використовую яскраві поп-ап. Я можу піднімати їх дуже високо, якщо немає великої кількості прикормки на дні. Коли вода тепла, короп багато переміщається по водоймі і має тенденцію плавати в верхніх шарах води. Я завжди намагаюся зробити приманку помітною для коропа на стільки, на скільки це можливо, щоб короп з легкістю знайшов приманку проходячи через підгодовані точку.

Взимку, риби взагалі намагаються плавати ближче до дна і менш активні. Це - найкращий час, щоб ловити на флюоро поп-ап розташовані не високо від дна, оскільки короп буде легко бачити приманку на значній відстані. Я зазвичай піднімаю бойл на один - два дюйми в таких ситуаціях. Одиночний яскравий буркун теж буде добре працювати, але моя думка - краще використовувати плаваючі бойли, так як плавучість приманки не дає їй так легко вийти з рота, коли риба намагається виплюнути її.

Знову ж таки, якщо я перебуваю на короткій сесії, і я не бачу великої активності коропа, я завжди буду використовувати великий, яскравий, сильно пахне плаваючий бойл. У будь-якого коропа тоді з'явитися шанс помітити мою приманку. Очевидно, якщо короп буде знаходитися в моєму СВІМ, але не звертатиме уваги на мій поп-ап, я опущу його нижче, або буду використовувати збалансовану по вазі приманку. Я не буду використовувати збалансовану приманку, якщо в моєму СВІМ велика кількість коропа і він активний, оскільки при русі плавників риби, створюється деякий струм води, який змушує приманку рухатися протиприродно, чи може змусити її зачепитися за різне сміття на дні.

 

Коли я буду використовувати донні бойли, щоб зловити коропа.  

 

Я люблю використовувати донні приманки з пва-пакетами, в які розміщую розкришені і розрізані навпіл бойли. В цьому випадку виходить компактний підгодованих ділянку, де Переміщення всі разом, і приманка, і компоненти прикорму. Короп буде засмоктувати в рот приманку з гачком поряд з іншими частинами прикорму, і не зможе перевірити приманку на наявність небезпеки.

Я також вважаю за краще використовувати тонучі бойли, коли ловлю рибу на великому полі прикормки. Я вважаю, що коли короп неспішно пересувається по великому полю прикормки, немає сенсу використовувати інші приманки, поп-ап або збалансовані, головне, щоб буркун був дуже високої якості, тільки тоді у нього буде шанс бути з'їденим коропом раніше, ніж вся прикормка.

У важких, закоряженних і сильно зарослих областях водойми, буркун будуть кращим вибором. Тут поп-ап спливаючи, може зачепити гачок за різні перешкоди, тому краще їх не використовувати. Якщо ви закидаєте в точку «тонни» прикормки, то необхідно виділити нашу приманку, щоб короп швидше її знайшов. Я часто використовую з насадочное Бойлом ще парочку таких же на Стрінгер.

Влітку, коли вода тепла, риби переміщуються більше. Я вважаю, що в цей час потрібно обов'язково використовувати приманки, які поводяться у воді природно, так само як і частки в прикорме, потопаючий бойл відповідає цій умові. Якщо мені знадобиться якась плавучість насадки, то я додам до донної приманці поп-ап так, щоб вся принада в цілому дуже повільно спливала, це все одно буде краще, ніж використовувати врівноважену приманку, яка буде неприродно поводитися, коли короп вирішить спробувати її.

Взимку я використовував би критично врівноважену приманку, коли риби малоактивні. Карп має тенденцію засмоктувати їжу, тому врівноважена приманка в холодній воді дозволить краще і точніше засікти коропа. Взимку я зазвичай ловлю з маленьким пва-пакетом, в який розміщую трохи пелетса, щоб не перегодувати рибу.

 

 

Для себе я давно вирішив і запам'ятав наступне:

Літній період, або при мінливих обставин - донні бойли або підвантаженими поп-ап.

Зима, коли риба малоактивна - повільно тонуть або критично урівноважені приманки.

 

Джерело: www.carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • ловимо коропа
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Ловля карпа зимою
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1728]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке