Загрузка...

Блог о рыбалке » Канна для живців


--- ~ Канна для живців

У рибальських магазинах продаються різні канни для живців, які мають в основному великі габаритні розміри. Але мені хотілося придбати її невеликої ємності, а в магазинах такі не траплялися на очі. Довелося трохи попрацювати і зробити її самостійно.

Для цього необхідно підібрати дві поли-Етиленові каністри з-під тосола або автомобільного масла. Одна каністра повинна мати трохи менші поперечні розміри, щоб могла вільно входити в іншу. Обрізаємо верхню частину більшої каністри на необхідну висоту - це буде відерце. В іншої
каністри треба обрізати верхню частину так, щоб вона була рівна висоті відерця, коли буде в нього вставлена. Це буде канна. Обрізані нижні частини необхідно ретельно промити, щоб не залишилося запаху тосола або автомобільного масла.

Верхній частині відерця потрібно надати жорсткість (фото 1).

Для цього нарізаємо ножицями по металу смужки шириною 1 см з алюмінієвого листа товщиною 1 мм. Ці смужки згинаємо за формою верхньої частини відерця і з'єднуємо заклепками діаметром 3 мм з алюмінієвого дроту, попередньо просвердливши отвори в смужках і відерці. Верхній край відерця виявиться затиснутим між алюмінієвими смужками, і жорсткість буде забезпечена. Ручка для відерця виготовлена
ної дроту діаметром 4 мм. На верхню частину ручки вільно надівається гумова трубка або ПВХ - ізоляція проводів. Ручка згинається і вставляється в просвердлені отвори боковин відерця, і кінці ручки розклепуються, щоб не вискакували з отворів.
Канна для живцов

Верхня частина канни робиться так само, як у відерця (фото 2). Тільки замість внутрішньої смужки використовується куточок, виготовлений з алюмінієвої смужки шириною 3 см. До куточка з одного боку канни при клепивается шарнірна петля, поєднана з дахів кою. З іншого боку до куточка приклепується петля з алюмінієвого дроту. При закритій кришці шарнірний гачок, закріплений заклепкою на кришці, заходить в петлю і не дає кришці мимовільно відкриватися (фото 3). На бічних сторонах канни робимо отвори свердлом діаметром 5 мм. Отвори до дна не доходять, щоб живці знаходилися на дні з водою, коли канну доводиться виймати з води. На верхніх бокових частинах канни закріплюємо капроновий шнур.
Канна для живцов

На риболовлі невелика кількість живців залишаємо у відерці, а інша частина в Канні опускається на шнурі у воду біля берега або за борт човна, якщо рибалимо в човні. При підготовці до риболовлі або при переході на інше місце канна вставляється в відерце з водою, і живці не гинуть (фото 4). Дана канна, як показано її експлуатація на численних рибалках, дуже зручна, має невеликі розміри і малу вагу. Відерце часто використовується для інших цілей, наприклад для замішування прикормки. Розміри канни не вказую, так як за бажанням можна використовувати колишні у вживанні каністри різних форм і різного об'єму.
Канна для живцов


Автор: Владислав Окучін
Джерело: Риболовля на Русі № лютого 2013

Советуем также посмотреть :

 • Про ковзних грузилом
 • Приспособление для зимней рыбалки "качающийся ковш"
 • Саморобний складной якір
 • Тварини з пластиліну . жаба
 • Спосіб виливки алюмінієвої болісно
 • Облаштування жерлиці
 • Лазанья з атлантичним лососем.
 • Ловля на кружки
 • Застежки "глухие" и не очень
 • Каганець для копчення риби на риболовлі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1605]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:34 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Разновидности хентая
  Как  постоянно в всякий массовой культуре, определяющим фактором эстетики является пользователь ...

  » Смотреть онлайн Видео-приложение Рыбалка на Руси. Февраль 2012
  [hide][/hide]Это первый номер видео-приложения к журналу Рыбалка на Руси, но в нем участвуют очень и ...

  » Снасти для ловли карпа с лодки
  Ловля большого карпа с лодки, мягко говоря, может проводиться с применением как донных, так и поплав ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке