Загрузка...

Блог о рыбалке » Правила покупки и обращения с пиротехникой


--- ~ Правила покупки и обращения с пиротехникой

Наслідки використання піротехніки деколи плачевні. Адже саме використання піротехнічної продукції є головною причиною пожеж та травм в кінці грудня - початку січня. Сподіваємося, що нижчевикладені рекомендації та поради допоможуть Вам без пригод зустріти новорічні свята.

Сьогодні петарди, хлопавки та інші деколи небезпечні для життя і здоров'я людей вогнедишні вироби стали невід'ємною частиною свята. Ну хоч раз в році в новорічну ніч можна забути про вік, підключити друзів, рідних і діточок і насолодитися чудесами піротехніки?! Звичайно, можна, але обережно! Наслідки використання піротехніки деколи плачевні. Адже саме використання піротехнічної продукції є головною причиною пожеж та травм в кінці грудня - початку січня.
Сподіваємося, що нижчевикладені рекомендації та поради допоможуть Вам без пригод зустріти новорічні свята.

Деякі рекомендації вибору піротехніки.


Увага! Купуючи піротехнічні вироби, будьте уважні, перевірте наявність сертифіката відповідності, інструкції російською мовою, терміну придатності. Зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Не можна купувати зім'яті, підмочені вироби, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або гніту.

1. До піротехнічних виробів повинна додаватися інструкція.
2. Якщо ж її не виявилося, то необхідно дотримувати елементарні запобіжні заходи: використовувати піротехніку при відсутності вітру на відстані не менше 50 метрів від будівлі і в 20 метрах від людей.
3. Зберігати піротехнічну продукцію слід в сухому і темному місці, недоступному для дітей.
4. Не слід тримати піротехніку поруч з вогненебезпечними рідинами, запалами, газовими плитами.
5. Піротехнічну продукцію можна залишати на сонці (на підвіконнях, балконах, на цілий день у дворі і т.д.). Під прямими сонячними променями речовини, які містяться в тій же петарду, можуть спалахнути.
6. У приміщенні, де зберігаються вибухові речовини, ні в якому разі не можна допускати виникнення вогню, в тому числі, навіть запалювати цигарки, сірники і т.д.
7. Також не рекомендується зберігати піротехніку в підвалах, гаражах, на вулиці. Продукція може відволожитися, і ви не зможете нею скористатися.
8. Метали повинні зберігатися як можна далі від піротехнічних пристроїв.

Як розпізнати підробку?


1. На упаковці відсутня найменування, попередження про небезпеку і інформація про розміри небезпечної зони навколо працюючого вироби, термін придатності, умови зберігання і способи утилізації, реквізити виробника.

2. Назва або виготовлювач, зазначені на виробі і в сертифікаті, не збігаються.

3. Копія сертифіката не завірена підписом і оригінальною печаткою органу, що видав сертифікат, або нотаріусом.

4. У графі сертифіката «додаткова інформація» немає класу небезпеки.

5. Код органу з сертифікації знака відповідності на виробі не збігається з кодом в номері сертифіката.

6. Продаж піротехнічних виробів дозволяється лише в спеціалізованих магазинах або відділах (секціях), які повинні розташовуватися на верхніх поверхах торговельних приміщень і не примикати до евакуаційних виходів. Не допускається зберігання цих виробів в магазинах, розташованих у будівлях іншого призначення, в відділах та секціях підприємств торгівлі, якщо вони розташовані ближче 4 метрів від виходів з приміщення, сходових кліток та інших шляхів евакуації. Сама ж піротехніка повинна зберігатися в металевих шафах, установлених у кімнатах, які мають протипожежні перегородки. Не допускається розміщення зазначених шаф в підвальних поверхах. Побачивши такі порушення, можна сміливо звертатися до місцевого управління МНС, оскільки неналежне зберігання та продаж піротехнічних виробів може призвести до трагедії.

Небезпека застосування піротехніки.


Умовно феєрверки можна розділити на дві великі групи: прості і складні. Застосування простих феєрверків не вимагає спеціальних знань і навичок. Такі вироби можна без зусиль використовувати самостійно, якщо уважно прочитати інструкцію, дотримуватися заходів технічної безпеки, зазначені на упаковці, і, звичайно ж, керуватися здоровим глуздом.

Найпоширеніші серед найпростіших піротехнічних засобів - хлопавки та бенгальські вогні. Вміст хлопавки вилітає з корпусу під тиском, а тому снарядом можна мітити в обличчя і на освітлювальні прилади, щоб не пошкодити очі і не викликати руйнувань. Хлопавки не слід застосовувати поблизу полум'я свічок, розпечених спіралей. Це може призвести до займання конфетті або серпантину.

Кольорові бенгальські вогні виділяють в процесі горіння шкідливі окису, тому запалювати їх краще тільки на відкритому повітрі, або відразу добре провітрювати приміщення.

Складні феєрверки (ракети, літаючі феєрверки) - професійний вид розважальної піротехніки. Їх зберігання і застосування пов'язане з високим ступенем небезпеки, і неспеціаліст може брати участь у таких шоу тільки як глядач, на безпечній відстані.

Ракети швидко злітають, залишаючи за собою ледь видимий слід, на висоту від 20 до 100 м, там запалюється піротехнічний склад, і ракета викидає яскраві іскри, парашути, голосно грюкає, демонструючи багатобарвний барвистий салют. Після розриву ракети на висоті рейка-стабілізатор (у деяких видів вона досить важка) падає на землю, тому запуск ракет краще проводити як мінімум в 100 м від глядачів.

Літаючі феєрверки розкручуються на землі і злітають вертикально вгору на висоту до 20 м, розкидаючи іскри у вигляді парасольки. Феєрверк може яскраво світитися різними кольорами, плескати, викидати парашут. Не можна запускати цей феєрверк поблизу від будівель, житлових будинків, проводів і при сильному вітрі - інакше він може потрапити на балкон або вибити скла.

Порядок застосування піротехнічних виробів.


1. Виберіть місце для феєрверка. Це може бути велика відкрита площадка, двір, сквер або поляна, вільна від дерев і будівель.

2. Уважно огляньте вибране місце, по сусідству, в радіусі 100 метрів, не повинно бути пожежонебезпечних об'єктів, стоянок автомашин, гаражів і т. д.

3. При сильному вітрі запускати феєрверки забороняється, так як розмір небезпечної зони збільшується в 3-4 рази.

4. Глядачі повинні розміщуватися на відстані 35-50 метрів від пускового майданчика, обов'язково з навітряної сторони.

5. Категорично забороняється використовувати піротехнічні вироби поряд з житловими будинками, вони можуть потрапити у вікно або кватирку, залетіти на балкон або горище.

6. Також не можна використовувати піротехніку в закритих приміщеннях, квартирах, офісах, в місцях з масовим перебуванням людей.

Після трагедії в Пермі багато місцеві органи влади по всій країні обмежили можливість використання піротехніки в новорічні свята. Будьте уважні і заздалегідь поцікавтеся, які обмеження на застосування піротехнічних виробів накладені у Вашому регіоні.

оренда сервера в європі

Советуем также посмотреть :

 • Найцікавіші схеми виробів для дітей
 • Робимо вироби з компакт - дисків
 • Як вибрати вікно на горище
 • Незвичайні вироби з спилов дерева
 • Як зробити дитячий майданчик на дачі?
 • Особливості видалення зубів у дітей
 • Як оберегти будинок від пожежі
 • Як убезпечити будинок від пожежі
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Трохи про японської волосіні ASSO NEW MICRON
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1500]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:33 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке