Загрузка...

Блог о рыбалке » Як вибрати термос для рибалки і полювання ?


--- ~ Як вибрати термос для рибалки і полювання ?

Трохи історії

У 1892 році Сер Джеймс деваріо, науковець з Оксфордського Університету винайшов   термос   . У 1904 році два німці, один з яких був учнем сера деваріо, зрозумівши потенційні комерційні можливості даної ідеї, заснували фірму Thermos   GmbH.

В 1907 году компания  Thermos   GmbH продала права пользования торговой маркой Thermos   трем независимым компаниям: Американской Thermos   Bottle Company, New York;  Английской Thermos   LTD Tottenham и Канадской Canadian Thermos   bottle Co. Ltd. Montreal.

Ці компанії під брендом Thermos   працювали незалежно один від одного, впроваджуючи, розвиваючи і зміцнюючи позиції Thermos на ринку.

Сучасні термоси бувають різні - зі скляною колбою, зі сталевою, термос для їжі, термос харчової, термоконтейнери, з вузьким горлом і з широким. Як у всьому цьому розібратися?

Призначення термоса: для їжі або для напоїв.

 

 

Для початку слід визначитися з призначенням термоса . Для чого він буде використовуватися. Не існує абсолютно універсального термоса. Чим термос універсальніше - тим він більший і дорожчий.

Перше питання, яке ви повинні собі задати при виборі термоса - це «що збираюся зберігати». Якщо напої типу чаю або кави, тоді вам потрібен термос з вузьким горлом, якщо супи або другі страви, потрібен термос з широким горлом, їх ще часто називають термосами для їжі, тільки не плутайте з Термоконтейнери для їжі.


Основна відмінність між термосом і Термоконтейнери - відсутність вакуумної колби. У контейнерах ізоляція досягається спеціальним матеріалом, який знаходиться між стінками і виконує функцію захисту від температури зовнішнього середовища. У таких контейнерах зберігати температуру неможливо довше 2-3 годин. У якісному термосі строк збереження температури може досягати 12 годин.

 

Матеріал колби

 

 

Багато хто задається питанням, яка колба краще: металева або скляна?


У сучасних термосах, матеріал колби практично не впливає на строк збереження температури.
Перевага скла полягає в тому, що воно більш гігієнічно і не окислюється при контакті з гарячим продуктом.

 

Перевага металевої колби в тому, що її практично неможливо розбити, на відміну від досить крихкою скляній. І на даний момент, термос з металевою колбою простіше купити ніж зі склом.

Що крім колби впливає на збереження температури.


Термос складається не тільки з колби. Важливим елементом в конструкції термоса є пробка і її конструкція.
Через пробку зазвичай втрачається 30-40% тепла, чим складніше пробка, тим зазвичай більше через неї втрачається тепла.
За зручність використання всіляких зручних клапанів доводиться платити зниженням температури.

 

Якість вакууму.

На якість вакууму в першу чергу впливає його ступінь ( вики ).
На жаль самостійно якість вакууму оцінити дуже важко (звичайно якщо він не відсутній повністю).
Відомо, що в літрової моделі термоса з вузьким горлом рідина з початковою температурою в 98 0С за добу не повинна охолонути більш ніж на 40 градусів при температурі зовнішнього середовища в 20 С.


Такий вакуум свідчать такі бренди Hangzhou EXCO Industrial Co Ltd-власник торгових марок Penguin («Пінгвін») - термоси з нержавіючої сталі - і Mimi («Мімі»), EXCO (зі скляною колбою) і багато інших.

 

Величина горловини.

Ніж діаметр горловини термоса більше, тим більше тепла втрачається через кришку і тим гірше він зберігає тепло. Тому рідина, яку можна легко налити через вузький отвір доцільно зберігають тільки в судинах з вузьким горлом, а другі страви і суп - в універсалах, у яких діаметр горла більше.

 

Обсяг термоса.


Чим більше об'єм колби термоса, тим легше зберегти температуру. Тут працюють закони фізики, чим більше маса тіла - тим повільніше воно віддає температуру.
Термос об'ємом на 0,5 літра, скільки б він не коштував, і що б на ньому не було написано не буде, добу зберегти окріп не зможе. У кращому випадку буде тепла водичка. І зовсім інша картина з обсягом, наприклад 3.0 літра.

 

Як перевірити термос.

У магазині ви врятли зможете перевірити термос, але продавець зобов'язаний замінити товар якщо він вам не підходить з якихось причин - хоча б колір не сподобався. Прийшовши додому, залийте термос окропом і перевірте нагрівся Чи корпус. Якщо так - це явний брак, сміливо міняйте або вимагайте гроші. Якщо ні, значить термос прийнятної якості і можна сміливо користуватися ним.

 

Висновок.

Резюмую все вищесказане: при виборі моделі визначитеся, що збираєтеся зберігати, напої або їжу. Звідси випливає діаметр клапана. Якщо є гроші краще купити два термоса. Один для їжі, з великим клапаном, і один для напоїв з клапаном мінімального діаметра.
Срок хранения  - для нескольких часов достаточно пол-литрового сосуда, если больше, лучше брать больший объем.
Колба значення не має, але слід пам'ятати, що скляна колба може тріснути навіть на сильній купині при їзді в автомобілі.
Ну, а все інше - на ваш розсуд.

 

Корисні поради.

Перед тим як залити продукт в термос налийте в нього окропу, і дайте йому нагріти колбу. Потім вилийте воду і наповніть термос вже, тим що необхідно зберегти. Цей нехитрий прийом збільшить час збереження на 2-3 години. Зберігайте ваш термос переважно у вертикальному положенні, це теж збільшить час зберігання на 20-40 хвилин в залежності від обсягу та конструкції.  Якщо Вам необхідні роботи з облаштування свердловини на воду. Пропонуємо наступне, облаштування свердловин , Найкоротші терміни. Ми зробимо для Вас якісне облаштування свердловин.

Советуем также посмотреть :

 • Как выбрать термос для рыбалки и охоты?
 • Термос для чая на зимнюю рыбалку
 • Для чего рыболову нужна хорошая термос-кружка?
 • Вибір ящика для зимової риболовлі
 • Про найголовніше - про прикормки і приманки
 • Використання перловки для риболовлі
 • Літні напої для наших діток
 • Выбираем акустику: B&W 683 или что-то другое?
 • Як зробити сайт самому
 • Як вибрати вікно на горище
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2713]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:33 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке