Загрузка...


--- ~ Пічкур

Несмотря на то, что основным местом обитания пескаря являются реки с довольно быстрым течением, он также неплохо себя чувствует  и в малопроточных озерах и в практически стоячей воде.

 

Як виглядає піскар знають напевно всі. Він може досягати довжини 22 см, але крупніше 15 см зустрічається рідко. Тушка зазвичай зеленувато-бурого кольору, з боків срібляста і покрите синюватими або чорнуватими плямами.  Але забарвлення може мінятися залежно від особливості дна в конкретному місці проживання.

У кутах рота вусики. Дорослі риби живляться личинками тендіпедід, поденок. Навесні піскар охоче харчується ікру інших риб. Протягом всього життя піскар тримається великими зграями.

 

На протязі піскарі зазвичай триматися в придонному шарі за природними укриттями. Таким чином вони ловлять пропливає повз корм. Давно помічено - піскар любить каламуть, розпушування дна чимось або кимось може підняти у воду всілякі живильні елементи. Тому, готуючи прикормку для пічкура, необхідно потурбуватися додаванням компонентів, які забезпечать сталу каламуть. Це можуть бути елементи грунту з берега - земля, глина, суглинок і т.д. Причому чим сильніше течія, тим більш в'язкий грунт необхідно використовувати. Це необхідно для того, щоб прикорм тримав рибу на місці, а не відпливав нижче за течією.

 

Для піскаря застосовують глину з мотилем або опаришем. Опариш більш привабливим на слабкій течії. Поступово вибираючись з куль прикорму, він додатково руйнує їх і підсилює образующуюся каламуть. Так само до складу прикорму додають висівки, яєчний порошок сухо молоко.

 

На великих глибинах піскар зазвичай знаходиться в одних і тих же точках акваторії, тому підгодовування на глибині більш ефективно.

На дрібних місцях прикорм використовувати не потрібно якщо можна візуально контролювати зграйки пічкурів. Але слід пам'ятати, що на таких місцях риба поводиться дуже обережно. Необхідно акуратно виробляти занедбаність і виведення, інакше ви неминуче злякаєте зграйку.

 

Пічкур, на відміну від інших риб, може інтенсивно клювати протягом усього дня. Тут все залежить від концентрації риби в вибраному вами місці.

В стоячей воде пескари достигают рекордных размеров,  поэтому любители пескариной рыбалки часто ловят его именно на озерах.

 

Пічкур чутливий до забруднення води, так що його можна вважати своєрідним індикатором екологічної ситуації на водоймі.

 

На озерах знайти піскаря набагато складніше, ніж на річках. Причина здесь кроется не только в том, что на стоячих водоемах он обитает локально, но и то что его клев  происходит в определенное время. Зазвичай піскаря багато в водоймах багатих ручейников або мотилем.

 

Великого піскаря виявляють зазвичай випадково. У прилову до основної рибі.

 

Для пошуку найбільш перспективні місця з твердим, піщаним дном, або місця з невеликим шаром м'якого мулу. Перспективні плавні схили старого русла або струмка впадающего або випливає з водойми. На таких місцях піскаря мабуть привертає мотиль.

 

Тактика Пескарьова риболовлі на різних водоймах різна.

Найпростішою снастю може бути поплавочная вудка з глибиною встановленої так, щоб наживка лежала на дні або слабо волочилося по ньому.

При наявності течії, якщо зграйку видно на мілководді, краще обійтися взагалі без поплавця і використовувати свинцеву блешню.

 

Коли рибалка проходить на більш глибокому місці, ловля стає класичною, тобто в проводку. Вдень великого піскаря можна знайти в невеликих вирах з мулом і спокійною, іноді навіть стоячою водою.

 

Пескаріная ловля увазі постійний пошук риби зі зміною місця лову і дистанції.

Буває дуже важко передбачити той пласт води, на якій зараз стоїть піскар. Перспективным может быть  граница стоячей и текущей воды, место около русла со спокойным течением. Дуже рідко піскаря можна знайти і на самому руслі.

 

ryba2

 

На річках зазвичай перспективні для пескаріной лову місця нижче гребель, загат, перекатів. На таких місцях найімовірніше знайти піскаря не на самому плині, а поряд з берегом в зонах із зворотною течією. Ловити в таких місцях зазвичай важко через безліч зачепів. У цьому випадку можна використовувати напівдонкою.

На стоячих водоймах визначити, на якій глибині нині стоїть риба, можна тільки методом «тику». Перспективне з точки зору риболова місце прикормлювати, і залишається терпляче чекати клювань. Клювання зазвичай починається практично відразу, якщо через 10-15 хвилин покльовок немає - слід змінити місце.

 

Найкращою приманкою для пічкура вважається ручейник, причому слід враховувати що піскар рибка невелика і приманку необхідно вибирати відповідну. Великих

ручейников слід приберегти для плотви або карася.

 

Іноді піскар клює і на рослинну принаду - тісто, перловку - але це можна спостерігати набагато рідше. У будь-якому випадку необхідно пам'ятати, що рот у пічкура маленький,

і більші приманки він просто ігнорує. Відповідно гачки більше 16 номери використовувати не має сенсу.

 

Волосінь, вживана для пескаріной лову, зазвичай не товщі 0,08-0,09 мм. Якщо використовувати повідець, то його довжина зазвичай становить не більше 10 см. Це пов'язано з тим, що піскар клює зазвичай різко, але коротко. Довгий повідець може бути причиною пропуску покльовки через те, що піскар встигне вколотися про гачок і виплюнути наживку.

Огруживать поплавок лучше  всего одной небольшой дробинкой, если конечно позволяет течение и глубина. Ідеальною огрузкой вважається така, при якій оснащення залишається на місці, а при клюванні починає плисти за течією.   На жаль таку огрузку дуже важко підібрати в реальних умовах.

 

Пескаріная риболовля дуже захоплююча і динамічна. Гастрономічні властивості цієї риби так само чудові. Через це багато риболовів спеціально шукають пічкура, ігноруючи більш велику рибу.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки в спеку
 • Ловля налима зимой
 • Як спіймати язя ?
 • Як ловити ляща ?
 • ловля щуки
 • Звичайний піскар живе в ріках зі слабким або середньої швидкості бігом води
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Вибір місця для риболовлі
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Крижана пастка для карася
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1403]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:33 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Фильм о рыбалке "Ни хвоста, ни чешуи! Ловля мартовской щуки."
  Маленький вопрос: что общего между щукой и кошкой? Ответ такой: в марте и щуки и коты - это нечто ...

  » Смотреть онлайн Что любит щука
  [hide][/hide]В этот раз наша группа отправилась на поиски крупной щуки. По нашему рыболовному опыту ...

  » Thinking Tackle Series 5


  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Как оценить свое имущество
  Буквально все в нашей жизни содержит собственную стоимость. Мы живем и не проектируемся над тем, ско ...

  » Как найти хорошую работу
  Розыски работы - это определённая работа, которая настятельно просит кое-какой подготовки, усилий и ...

  » Как подобрать кабель
  На рынках нередко можно как бы увидеть написанные от руки таблички, указывающие, какой кабель нужно ...

  » Кто такой оператор фискальных данных
  В первый раз налогоплательщики в РФ узнали об ОФД в законопроекте "О внесении перемен в 54-ФЗ &laqu ...

  » Как выбрать кровать в спальню
   Человеку нужен сон – это теорема, с которой навряд ли кто-то будет диспутировать. Дабы з ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке