Загрузка...

Блог о рыбалке » Вибір ящика для зимової риболовлі


--- ~ Вибір ящика для зимової риболовлі

Выбор ящика для зимней рыбалкиЯщик для зимової риболовлі - один з основних елементів екіпіровки рибалки для лову риби з льоду. Функції його численні, і розібратися у великій безлічі пропонованих варіантів часом непросто. Як не помилитися при виборі ящика для зимової риболовлі, ми зараз спробуємо розібратися.

Для початку необхідно розібратися з розмірами скриньки для зимової риболовлі. Для цього потрібно розкласти на столі все спорядження, яке зазвичай ви берете з собою. Термос, бутерброди, снасті, прикормка, запасний комплект ножів для льодобура - все це має поміститися в ящик для зимової риболовлі і ще залишитися місце для передбачуваного улову.

Потім необхідно подумати, для якого виду лову повинен призначатися ящик для зимової риболовлі. Є безліч універсальних типів, але це не завжди добре. Якщо ви здебільшого рибалите на одному місці, застосовуючи поплавцеві вудки, ящик для зимової риболовлі повинен бути невисоким, зі зручним широким сидінням і досить містким. Вставати з нього рибалці потрібно рідше, ніж при ходової риболовлі, а спостерігати за поплавками зручніше з низькою позиції.

Зовсім інша справа, коли ящик для зимової риболовлі використовується при багатокілометрових переходах в пошуках судака і окуня при блеснении. Тут велике значення має його легкість і висота, оскільки з високого ящика для зимової риболовлі зручніше вставати, а робити це доведеться протягом дня не один десяток разів. До слова, і спорядження у «блеснільщіка» значно менше, ніж у «поплавочников» - відсутня прикормка, намет і багато іншого.

Виходячи з цього, для того щоб комфортно почувати себе на риболовлі, для кожного виду лову потрібно мати свій ящик для зимової рибалки, якщо це дозволяє зробити бюджет для покупки спорядження. Якщо ж ви комбінуєте ловлю на поплавок і блеснение, то вибирайте ящик для зимової риболовлі середньої висоти і розміру - він буде зручний як при стаціонарній, так і при ходової риболовлі.

Декілька слів про матеріал, з яких виготовляються ящики для зимової риболовлі. Широко поширені металеві ящики для зимової риболовлі. Вони довговічні, не бояться ударів на морозі і мають естетичний зовнішній вигляд. Тим не менш, в основній своїй масі, вони важчі пластмасових і дорожче. До того ж, дотик на морозі до металевого ящика для зимової риболовлі голою рукою ніколи не відбувається без негативних наслідків.

Пластмасові ящики для зимової риболовлі легше, дешевше, різноманітніше за забарвленням, але мають ряд обмежень при використанні на морозі. При особливо низьких температурах такий ящик для зимової риболовлі можна легко розбити при найменшому ударі.

При виборі ящика для зимової риболовлі так само звернете увагу на обробку сидіння. При низьких температурах, щоб не замерзнути, воно повинно бути утеплено. Сучасні матеріали дозволяють легко вирішувати цю задачу. Поролон та інші спінені матеріали мають гарну теплоізоляцією, а також необхідної м'якістю для більшого комфорту. В основному, виробники передбачають це, але якщо сидіння жорстке, потрібно буде обробити його самостійно, наприклад, будівельної «пінкою», яка застосовується при укладанні ламінату.

Внутрішній устрій ящика для зимової риболовлі не менш важливо, ніж його зовнішні властивості. Якщо в ньому передбачені окремі відсіки для снастей, термоса і зберігання риби - це великий плюс. Все в такому ящику для зимової риболовлі знаходиться на своєму місці, і на морозі вам не доведеться при найменшій необхідності розвантажувати все спорядження на лід або довго копатися в ньому в пошуках якої-небудь дрібниці. Добре, коли відділення для риби в ящику для зимової риболовлі має окреме віконце, щоб можна було, не відкриваючи його зайвий раз, складати улов. Також це відділення повинне мати хороший доступ для миття після використання.

До всього вищепереліченого залишається додати, що сучасні ящики для зимової риболовлі можуть комплектуватися додатковим спорядженням, яке в деяких умовах просто незамінне. Так, для здійснення тривалого переходу по льоду до місця лову, ящики для зимової риболовлі іноді, крім шлейок для перенесення, можуть комплектуватися ще й полозами. З ними набагато легше пересуватися, особливо, якщо назад рибалка рухається з гарним уловом. Іноді дуже зручною буде сумка для риби, яка виготовлена Її зручно використовувати в процесі лову, а після риболовлі можна випрати і висушити, уникаючи неприємного запаху.

Виробники з року в рік вдосконалюють моделі випускаються ящиків для зимової риболовлі. Про новинки в цій області не полінуйтеся поцікавитися у продавця і, можливо, щось, не згадана в цій статті, буде вам до смаку.

Джерело: http://www.oxothik.ru

Советуем также посмотреть :

 • Секрети зимової риболовлі
 • Секрети зимової риболовлі
 • Рибалка- експерт . Зимовий фідер - лов хижака
 • Взуття для зимової риболовлі
 • Зимняя рыбалка: что для этого нужно?
 • Особливості складу підгодовувань взимку
 • Ловля величезних лящів 2 кг . зима 2011р . Єланчик
 • Ловля налима зимой
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Черпак для зимової риболовлі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3992]   Автор, Admin 13-05-2013, 15:57 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ ремонт погрузчиков.


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке