Загрузка...

Блог о рыбалке » глибоководний монстр


--- ~ глибоководний монстр

Глубоководный монстрЛовля грайливих щупаків-травянок, звичайно, дуже захоплююча, але іноді виникає бажання половити і більш великого хижака. Щуки, як відомо, діляться на мілководних «травянок» і глибинних «крокодилів». Трав'янки - це невеликі щучки, вагою від 1 до 4-5кг. А ось мінімальна вага глибинних щук досягає 7кг, і може коливатися до нескінченності. Правда, в наших умовах «нескінченність» приблизно дорівнює 12-13кг. Щука вагою в 12-13кг - трофей, погодьтеся, гідний, і не можна сказати, що такий вже рідкісний. Безумовно, лов глибинної щуки не так добутлива, як ловля трав'янки, але азарту при її лові відчувається на порядок більше. Нижче ви зрозумієте, чому, оскільки мова зараз піде про цілеспрямованому пошуку і лову глибинної плямистої хижачки.

Перед тим, як збиратися на рибалку, раджу уявити собі цю 13-кілогаммовую глибинну щуку. Тільки уявіть собі, як це чудовисько виглядає. 1-2-метрове колода, темного, мутно-зеленого кольору з величезною, зубастою головою і довгою пащею. Зовнішній вигляд дійсно нагадує крокодила. Доводилося вам ловити окуня або судачка на воблер? Як вам їх удари? Адреналін прибуває, чи не так? А тепер уявіть на секундочку удар ось цього річкового дива! Які виникнуть відчуття? І ще більший інтерес додає риболовлі та обставина, що шукати глибинну щуку потрібно в темних, митних місцях водойми. Я б навіть сказав, у закинутих місцях, серед великих підводних корчів, великих колод, каменів, серед затоплених великих дощок і біля інших великих затоплених предметів на глибинах від 3 до 7-9м. До слова, багатьом любителям нічного лову судака доводилося відчувати удари подібних «крокодилів». Глибинна щука часто відвідує перекати і підводні бровки, і під час нічних для судака рибалок нерідко вистачає йдуть по глибині воблери. Правда, закінчуються такі покльовки, як правило, втратою приманок.

Першим ділом зберемо снасть для лову глибинної щуки. Порівнюючи двох риб - щуку і судака, можна помітити, що щука більш дика і кровожерна особистість. Судак - такий собі стратег, сторожить видобуток у брівок, іноді обережно переслідує її, і в підходящий момент слід атака. Щука кидається на здобич відразу. І робить це настільки швидко і агресивно, що жодна жилка не витримає її атаки. Потрібно враховувати такий її характер при складанні снастей.

Для початку зупинимося на вудлище. Необхідно вудилище як мінімум класу light, або трохи важче, обов'язково жорсткого ладу. Як відомо, пащу щуки дуже кістлява, і м'якою палицею ви просто її не просіче. Далі, хороша силова котушка, запасна шпуля не обов'язкова, але потужний фрикціон - обов'язковий! Повірте, навіть найпотужніші Судакова покльовки - ніщо в порівнянні з ударом 7-кілограмової щуки. Штучна приманка - будь-яка. Неважливо, використовуй ми воблер, твістерок або поролон, хоч рибку, хоч Жабка, знайшовши щучью засідку, щука обов'язково нашу приманку атакує. Приманка кріпиться до основної жилки за допомогою вольфрамового повідця. Це річ обов'язкова, хоча часто навіть такі повідці не рятують. Сказати, що глибинна щука атакує приманку звірячому - нічого не сказати. Слід удар в голову, і, подібно до змії, різкий розворот з приманкою в зубах. Відчувається найпотужніший удар. Щука здатна обірвати волосінь будь-якої товщини, тому ніяких повідків з лісок! А в якості основної волосіні бажано використовувати шнур, але якщо навичок замало - якісна мононитка діаметром 0.4 - 0.6мм.

Де глибинну щуку шукати? Перш за все, в річках, в основному руслі. Зрозуміло, у великих озерах, затонах і затоках також зустрічаються досить привабливі для глибинної щуки місця, але ловити глибинних щук мені там практично ніколи не вдавалося. За кілька років можу згадати тільки один екземпляр в 7.3кг, спіймана щука була в річковому затоці на глибині близько 8м, біля затопленої у воді палі. Але це виняток. У річках, на такий же глибині, з невеликою течією, мені вдавалося ловити щук набагато частіше. Тому краще обзавестися човном, і вирушати на пошуки зубастою в основне русло. Човен потрібна двомісна, щоб впевненіше себе почувати під час щучьего удару, і тривалого (20-40хвилин) виважіванія.

Найкращим місце стоянки глибинної щуки я вважаю великі корчі на солідній глибині. Ось лежить, наприклад, колоду на глибині 5 - 10м, і біля нього цілком може лежати «крокодил». Причому, чим більше моторошний вигляд має ділянку, ніж він темніший, мутніша, і крупніше там корч, тим більша ймовірність зустріти тут глибинну щуку. Рибалка починається з простої рівномірної проводки, потім переходимо на ступінчасту, пробуємо інші види проводок. Обловлювати ділянку потрібно повністю, з усіх боків.

Вельми перспективними місцями є ділянки біля основи земснарядів, або понтонів біля них, хоча вони й поступаються за кількістю мешкають тут «крокодилів» глибоководним коряжника. Неподалік від земснарядів можна знайти і цілі насипу сміття - дерев'яні ящики, дошки, будівельні бочки та ін У таких місцях теж любить ховатися щука. Мабуть. Якщо в затоці є земснаряд, то це єдиний привід спробувати в затоці щастя.

Наступний перспективну ділянку - глибоководні камені. Нас цікавлять великі валуни, розміщені каскадом, серед них також часто мешкають глибинні щуки. І наостанок - досліджуємо різного роду ями, коряжники, підводні зарості, та інші глибокі й темні місця.

Найбільш частою попутної рибою при лові глибинної щуки є окунь. Такий же глибинний - крупний, бурої, лише місцями зеленуватою розмальовки, близько 800г вагою. Рідше трапляється судак. Позбутися від попутної риби часто неможливо. Але в цьому є і свої плюси. Наприклад, мені часто не вдавалося знайти глибинну щуку, але вдавалося вдало половити окуня. Або судака. Тому, є порятунок на варіант бесклевья. Удачі вам на риболовлі, і нехай саме ви доведете своїм уловом, що 100-кілограмові щуки - не вигадка.

Джерело: http://www.oxothik.ru

Советуем также посмотреть :

 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • язь
 • Ловля трофейної окуня .
 • Ловля щуки в спеку
 • ловля щуки
 • Як спіймати щуку
 • Осінь Волкеру не перешкода
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2610]   Автор, Admin 28-04-2013, 02:02 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке