Загрузка...

Блог о рыбалке » Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту


--- ~ Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту

Шоклідер
 : за і
 проті
в. Помощь начі
нающему фі
дері
стуШоклідер   - Це невеликий відрізок волосіні (8м - 11 м) підвищеної міцності, який за допомогою вузла прив'язується до кінця основної, як правило, меншого діаметру.

При використанні важких годівниць, в фідерної ловлі, основне навантаження лягатиме на волосінь або шнур, а при занедбаності, під час розмаху, може збільшуватися в десятки разів. Через це нам доводиться збільшувати діаметр волосіні, а це, як ми знаємо, негативно позначається на чутливості снасті.

Але можна використовувати і невеликі діаметри лісок. Необхідно лише на кінці волосіні додати додатковий «шоковий» ділянку, на який, під час закидання, лягатиме основне навантаження - шоклідер. Наприклад, до основної волосіні діаметром 0,18 мм ми можемо прив'язати шок-лідер з діаметром 0,22 мм. Або ж, якщо ви використовуєте в якості основної волосіні шнур діаметром 0,14 мм, то до неї ви можете прив'язати шоклідер з монолески діаметром 0,3 мм.

Шоклідер дає можливість зменшити діаметр основної жилки, а це, в свою чергу, зменшує її опір у воді. Можливість ловити на більш важкі годівниці з меншим діаметром основної волосіні - це не єдиний плюс використання шоклідера на фідері.

При лові на фідер часто доводиться ловити на бровках з кам'янистим дном або колоніями черепашок, адже саме в таких місцях воліє триматися риба. Навіть звичайна монолески є більш стійкою до стирання, ніж шнур, а якщо врахувати, що навіть спеціальна фідерна волосінь коштує набагато дешевше, ніж шнур, то вибір очевидний.

З шоклідером з монолески набагато безпечніше закидати годівницю, ніж зі шнуром, так як тонкий шнур, при ривку, легко може розрізати палець.

Через те, що шоклідер, найчастіше, в'яжеться з монолески, він дає значну перевагу при виведенні дійсно великих трофеїв.

Як ви бачите, плюсів у застосуванні шоклідера безліч, і тому багато любителів фідера постійно використовують шок-лідер, але не всі, і зараз ви довідаєтеся чому.

Основним недоліком шоклідера є те, що яким би не був вузол, що з'єднує основну волосінь з шоклідером, він все-таки перевершує діаметр використовуваних лісок в кілька разів. На фідерних вудилищах, для поліпшення ладу, прийнято використовувати легкі кільця малого діаметра, що, в свою чергу, ускладнює проходження вузла через них. Особливо це відноситься до Light-фидерам, де діаметр пропускних кілець може не перевищувати трьох міліметрів.

Краще йдуть справи з Heavy-фідерами, де використовуються кільця більшого діаметра. І, тим не менш, цей вузол ще і збирає різне сміття при лові, через який він може просто застопориться на тюльпані вершинки при підмотці, а якщо лов відбувається вночі, то через це можна зламати вершинку. Тому при лові з шоклідером потрібно потрібно постійно стежити за вузлом і чистити його від прилип сміття.

Перш ніж в'язати шоклідер, потрібно запам'ятати одне правило: шоклідер використовується одну риболовлю, після якої, потрібно в'язати новий. Найбільш часто використовувані діаметри лісок для в'язання шоклідера 0,22 - 0,3 мм. Для закидання годівниць вагою до ста грамів буде достатньо волосіні діаметром 0,25 мм, а при використанні годівниць понад сто грамів - 0,28-0,3 мм. Лісочка, використовувана для шоклідера, може бути будь-який, але для лову в черепашнику, на бровках, перекатах я рекомендую використовувати флюорокарбонові.

Довжина шоклідера повинна становити два-три довгі фідерного вудилища, але якщо лов йде на малих дистанціях, то шок-лідер робимо мінімальнийм, для мінімізації втрати чутливості.

Для прив'язки шоклідера і основної волосіні я рекомендую використовувати два простих вузла: Blood Knot   і Albright . Для додання вузла гладкості рекомендую його проклеювати.

© Автор: Drakar1992
Джерело: http://club-fish.ru

Советуем также посмотреть :

 • Все про вузли
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Як прив'язати мормишку
 • Фідер : Пристрасті навколо Оснастки
 • Ліски та Лідери від Стюарта Дениса
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1808]   Автор, Admin 10-07-2013, 23:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Тонущие воблеры и ловля на глубинах до 6м
  На рыбалке никак не раз бывали эти условия, когда окунь, и нередко крупный, стоит на глубинах от 4-6 ...

  » Выпуск 49 - Экипировка рыболова
  Вопрос экипировки рыболова довольно важен. Многим кажется, что это несущественно и какие то вещи и и ...

  » Как выбрать квартиру для покупки
  Отлично, ежели человек знаяет точно , какую квартиру он желает приобрести, однако бывает, что решени ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке