Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля карпа зимою


--- ~ Ловля карпа зимою

Ловля карпа зимойКарп   - Окультурена форма сазана. Відмінності між цими двома рибами і способами їх лову дуже незначні. Карп належить до числа самих смачних і жирних прісноводних риб. М'ясо коропа, особливо ставкового, кілька слідкувати і дуже рясно кров'ю. Тому воно найбільше наближається до яловичини. Карп може довго залишатися без води, це дуже живуча риба. Він також витримає живим дуже далеку перевезення, причому абсолютно достатньо, якщо риба буде перебувати у вологому траві або сиром моху.

Чим живиться короп взимку

Взимку короп харчується менше, ніж влітку. Його раціон в холодну пору - мотиль, черевоногі.

Місця проживання коропа

При зниженні температури води до 10 С коропа можна зустріти на середніх глибинах, але не біля берега. Також він любить місця, де в теплу пору року багато водоростей, латаття. Не можна точно сказати, де в такий-то час при такій-то погоді краще ловити коропа. Це можна визначити лише дослідним шляхом.

Кращий час для лову коропа

Чим холодніше погода, тим менше шансів зловити коропа взимку. Періоди клювання в холодну пору року становлять усього близько 20 хвилин. А ось під час відлиг (особливо під кінець відлиги), періодів першого і останнього льоду короп помітно пожвавлюється, він може бути активним протягом декількох годин. Деякі рибалки вважають, що краще вудити коропа в полуденні або вечірні години, але знову ж однозначно тут нічого сказати не можна. Зазвичай доводиться сидіти на водоймі цілими цілодобово.

Снасті для лову коропа взимку

При лові коропа взимку використовують зимові поплавцеві вудки. Також застосовують вудилища з кільцями, що дозволяють використовувати безінерційну або мультіплікаторную котушку, щоб добре амортизувати ривки риби. Але безінерційні котушки не дуже зручні при мінусовій температурі.

Лісочка для лову коропа взимку

Найоптимальніша товщина волосіні - 0,2-0,25 мм, плетених шнурів - 0,04-0,06 мм. Якщо доводиться ловити в коряжнике, то краще взяти волосінь товстіший - до - 0,3 мм. Волосінь повинна бути натягнута і - якщо удіте без поплавця - з'єднана з чутливим сигналізатором клювання.

Гачок для лову коропа

Для лову коропа взимку використовують гачки № 8-12 (по міжнародній класифікації).

Поплавок для лову коропа взимку

У теплу погоду зручно використовувати поплавець невеликого розміру - 35-40 мм типу «ваглер», а також ковзний. У морози застосовують плоский поплавець «таблетку». Краще, щоб верхній кінець поплавця знаходився на сантиметр нижче поверхні води. Якщо є небезпека, що волосінь змерзне під час виведення, то необхідний знімний поплавець. Його можна буде від'єднати відразу після підсічки. Основний колір поплавців - білосніжний або яскраво-жовтий, верхня частина червона або чорна.

Прикормка для лову коропа взимку

Важливо не перестаратися з підгодівлею для коропа. Взимку у цієї риби різко знижується апетит, тому вона може швидко наїстися підгодовуванням замість того, щоб взяти наживку. Але все іноді сприяють активному клюванню жменю панірувальних борошна, панірувальних сухарів, кілька шматочків макухи або зерен. Прикормку присмачують ароматизаторами, маслами.

Насадки для лову коропа взимку

Найчастіше в якості насадки для лову коропа взимку використовують пучок мотиля. Недолік мотиля: на нього часто «зазіхає» дрібниця. Також застосовують опариша, хробака, хлібні кірки, шматочок картоплі, консервовану кукурудзу, перловку, зелений горошок.

Карпов ловлять і на простий гачок, і на блешню, і на мормишку.

Поклевка і підсічка

Зимова поклевка коропа малопомітна. Найчастіше вона полягає в слабкому посмикуванні поплавка в лунці або в неспішних підйомах і опусканнях антени або поплавка на 10-20 мм. Підсікати рибу необхідно під час таких посмикувань, а чекати сильних ривків марно: короп дуже млявий взимку.

В якості сигналізатора клювання багато риболовів використовують «світляка». Він кріпиться до волосіні, не погіршуючи чутливості снасті.

Виведення коропа взимку

Карпа легше вивести з води взимку, ніж влітку, але все ж потрібно бути обережним. Його доводиться іноді відпускати метрів на десять назад під воду. Для витягування коропа з лунки зручно використовувати багорик.

Советуем также посмотреть :

 • Карп зимою . Зимова ловля коропа .
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • ловимо коропа
 • Підводні зйомки коропа
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Ловля карпа .
 • Ловля налима зимой
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2293]   Автор, Admin 25-05-2013, 20:26 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Як вибрати диван
  Аби зробити свій вибір, найбільш ретельно слід зупинитися на головних видах, які пропонують сучасні ...

  » Ловим верховдку
  Изо всех же наших рыб верховка, естественно, имеет меньшую величину. Потому распределение ее в Рф ещ ...

  » Как я делал ремонт в прихожей
  Прихожая была продолжением темы коммунальной эпохи в хрущевских традициях. Сразу над входом - антре ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке