Загрузка...

Блог о рыбалке » Радіокерований катер для доставка наживки й підгодовування


--- ~ Радіокерований катер для доставка наживки й підгодовування

Радиоуправляемый катер для доставка наживки и прикормкиОдного разу, під час риболовлі, помітив загадковий маленький, схожий на іграшковий, катер, що досить тихо та швидко перетинав водойму і повертався назад.

- Дитяча іграшка. - Подумав я.

Однак з настанням сутінків, включивши габаритні вогні, катер не переставав час від часу ганяти по ставку, виконуючи тоді, ще загадкову для мене, функцію ...

Я згадав один з колишніх номерів журналу «Рибальський світ», в якому згадувалось про подібної конструкції, яка на той час активно використовувалася рибалками на заході для доставки до 4 кг сипучої прикормки та донних снастей на коропа до віддалених місць водойми.

Приїхавши додому під враженням нових можливостей застосування технічної думки, відразу задав у пошуковик Google ключові слова радіокерований катер доставка прикормки і отримав деяку цікаву інформацію.

Радиоуправляемый катер для доставка наживки и прикормкиЯк виявилось, подібні конструкції виробляє Viper Bait Boats - британська компанія. Продукцією компанії є популярна самохідна радіокерована човен «Viper MK2», розміром 700х330х200мм і вагою 7,5 кг з комплектом акумуляторів.

Ергономічний корпус човна виготовлено з чорного акрилового пластику, товщиною 6мм, що одночасно зраджує міцність і робить катер майже не помітним для риби. Як відзначає виробник, усі важливі електричні механізми повністю герметичні і захищені від попадання вологи всередину конструкції. Роль двигуна виконує потужна економічна Гідропомпи, яка з силою виштовхує струмінь води і приводить міні-катер в рух.

Радиоуправляемый катер для доставка наживки и прикормкиВикористанням помпи, на відміну від гвинта, якого у катери немає, забезпечується висока прохідність навіть у водних заростях і вирішує таку проблему, як намотування водоростей на гвинт. Заряду батареї при максимальній швидкості вистачає в середньому на 30-40 хвилин. Про стан заряду батарей сигналізує вбудований в човен індикатор.

Управляється катер 4-канальною радіостанцією «Futaba» на частоті 40 Мгц. Дальність дії радіостанції приблизно 500м.

Видимість човна в темний період доби забезпечується спеціальними лампами - білими спереду та позаду, і блакитними з боків. Особисто мене дана розробка дещо зацікавила, оскільки погодьтесь, досить важко закинути донну снасть з вареною картоплею далі, ніж на 20-30м так, щоб вона не злетіла з гачків.

Радиоуправляемый катер для доставка наживки и прикормкиЗдивувала чимала «далекобійність» катера, що дозволяє буквально транспортувати снасті і прикормку під інший берег водойми, де нікого з риболовів немає і через відсутність шуму там завжди годуватися велика риба. Чесно кажучи, викликають сумніви розміри катера, який все ж потрібно транспортувати до місця риболовлі.

Розробники пропонують також модель «MK3» з вбудованим ехолотом, тому можливо, така яхта себе виправдовує більше.

Ціни на «Viper», в залежності від моделі, коливаються в межах 600-800 євро.

Джерело: www.club-fish.ru

Советуем также посмотреть :

 • Радіокерований катер для риболовлі
 • Особенности покупки хорошего катера для рыбалки
 • Види катерів для риболовлі
 • Как выбирать катер для рыбалки
 • Радіокерований катер для риболовлі
 • Надувні човни з хайпалон
 • Електромотори для надувних човнів
 • товстолобик
 • Сучасне виробництво надувних човнів
 • Макушатники для коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1748]   Автор, Admin 15-05-2013, 00:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке